Kaip tapti gydytoju – švietimas ir licencijavimo reikalavimai

Posted on

Kaip tapti gydytoju - švietimas ir licencijavimo reikalavimai

Gydytojai , taip pat vadinamas gydytojai, diagnozuoti ir gydyti žmonių ligas ir traumas. Remiantis skirtumų jų mokymo ir filosofijų, jie turi Arba paskirtis MD (medicinos mokslų daktaras), AR (daktaras Osteopathic medicinos) po jų pavadinimais, pavyzdžiui, Jane Brown MD arba Jim Smith daryti.

Nors abi MDS ir DO naudoti tradicinius metodus gydyti savo pacientų-pavyzdžiui, narkotikus ir chirurgija gydytojai osteopathic medicinoje (osteopatų) pabrėžti Holistinis Medicina, profilaktinės priežiūros, o organizmo kaulų ir raumenų sistemą. Gydytojai medicinos taip pat gali būti vadinami allopaths. Jūs išmoksite, ką jums reikia padaryti, norint tapti gydytoju, įskaitant švietimo ir licencijavimo reikalavimus , priklausomai nuo to, iš mokymo pasirinksite tipas.

Pirma, sužinoti, jei turite savybių, kurios padės jums pavyks šį karjerą . Kadangi jūsų mokymas pirmiausia sudaro mokslo kursinių, jums reikia stiprios  gabumų  už šia tema. Be to, konkrečių  socialinių įgūdžių  , kurie yra asmeninės savybės, kurios leidžia daryti savo darbą gerai, yra privalomi. Jūs, žinoma, turi būti gailestingas ir jautrus kitų žmonių jausmų. Stiprūs  kritinio mąstymo  ir problemų sprendimo įgūdžiai , taip pat puikus  klausymo  ir  kalbėjimo įgūdžius , leis jums bendrauti su pacientais ir kolegomis. Jūs taip pat turėtų būti gerai organizuotas ir išsamiai orientuotą.

Reikalinga Švietimas

Jei norite tapti gydytoju, pasiruoškite įsipareigoti praleisti mažiausiai 11 metų nuo savo post-vidurinės mokyklos išsilavinimą. Po vyksta į koledžą ketverius metus gauti bakalauro laipsnį, turėsite lankyti medicinos mokyklą dar ketverius metus. Jūs gausite Arba daryti ar MD laipsnį. Tai bus po trijų iki aštuonių metų studijų medicininį išsilavinimą (GME) atsižvelgiant į stažuotę ar rezidentūros programos forma.

Jūs turite lankyti medicinos mokyklą, kuri yra akredituota pagal Ryšių komiteto medicinos mokslo (LCME) arba  Amerikos Osteopathic asociacijos komisijos Osteopathic kolegijos akreditacijos  (COCA). Abi organizacijos “interneto svetainių sąrašas akredituotas programas.

Ko galite tikėtis studijuoti med mokykloje? Jūsų kursinių tikriausiai bus taip, bet gali skirtis priklausomai nuo to, ar jums lankyti alopatinius arba Osteopathic programą:

 • Biomedicinos Building Blocks
 • integruota patofiziologija
 • Žmogaus Bendrasis ir vystymuisi anatomija
 • fiziologija
 • medicinos genetika
 • farmakologija
 • Histologijos ir embriologijos
 • žmogaus mityba
 • Imunologija
 • užkrečiamos ligos
 • Oftalmologija
 • Vykdytojai medicinos
 • Vykdytojai Chirurgijos

Be to, savo kursinių, taip pat gausite didelę klinikinio rengimo per klinikinių sėjomainą. Tikėtis, kad darbo klinikinių specialybių įskaitant pediatrija, akušerija ir ginekologija, šeimos medicinos, chirurgijos, skubios medicinos ir vidaus ligų įvairovė, gauti praktinės mokymo su pacientais.

Atvykimas į medicinos mokyklą

Priėmimo į medicinos mokyklą yra labai konkurencinga. Pasak Amerikos asociacijos kolegijų Osteopathic medicinos  (AACOM), pareiškėjas su geriausią galimybę patekti į osteopathic medicinos mokykloje “yra gerai suapvalinti, turi platų fone … ir parodė akademinę kompetenciją.” Be to, jis ar ji “nori įsitraukti į jo ar savo bendruomenės ir praleisti laiką gauti žinoti savo pacientams, yra gailestingas, ir turi tvirtą bendravimo įgūdžius ir gydomąjį prisilietimą” (Amerikos asociacija kolegijų Osteopathic medicinos.  Savybes Sėkmingas Osteopathic medicinos studentas ) .

Straipsnyje taip pat teigiama, kad daugelis Stojantieji į osteopathic medicinos programų netradicinių studentai, kurie yra vyresni (25% priimtų studentų yra amžius 26 metų ar vyresni). Jie ateina iš daugelio karjeros įvairių sluoksnių.

Alopatyczny (MD) programos taip pat yra labai konkurencinga ir selektyvus. Kaip DO programas, jie atrodo studentams, kurie savo darbą atliko gerai akademiškai. Jie nori pareiškėjams puikių bendravimo įgūdžių ir kurie parodė lyderio savybes.

Pareiškėjai paprastai turi būti įvykdę būtina išankstinė sąlyga kolegijos kursinių mokslų, įskaitant biologijos ir bendrosios ir organinės chemijos, matematikos, anglų ir statistikos. Nors konkretūs reikalavimai gali skirtis atsižvelgiant į mokyklą, Amerikos medicinos asociacijos (AMA) teigia, kad pažymių vidurkis 3,5 ir 4 skalėje 4 punktas reikalauja priėmimo (Amerikos medicinos asociacija. Pasiruošimas medicinos mokyklos). Be to, reikia gerai atlikti ant Medical College Priėmimo Test (MCAT).

Ką turite padaryti Įvedę medicininį išsilavinimą

Baigęs savo medicininį išsilavinimą, jums teks tapti licenciją praktikos medicinoje valstybės, kurioje norite dirbti. Visos 50 valstijų Jungtinėse Valstijose, taip pat Kolumbijos apygarda, turi valstybinius medicinos licencijavimo lentos, kurios yra atsakingos už licencijų gydytojai.

Nors kiekviena lenta turi savo reikalavimus, visi jie reikalauja baigęs akredituotą medicinos mokyklą ir pereiti medicininį išsilavinimą. MDS turi praeiti visas tris dalis Jungtinių Amerikos Valstijų medicinos licencijavimo ekspertizės (USMLE) ir DO turi praeiti visas tris lygius Visuotinio Osteopathic medicinos licencijavimo ekspertizės (COMLEX-JAV). Susisiekite su Valstybinės medicininio lenta savo valstybės sužinoti apie savo reikalavimus. Valstybių Medicinos tarybų federacijos  taip pat skelbia valstybe Specialieji reikalavimai pirmoji medicininė ia.

Be to, gauti valstybinę licenciją, daugelis gydytojų pasirinkti tapti lenta sertifikuota medicinos specialybę. Kiekvienos valstybės lentas iš Amerikos valdybos medicinos specialybių  suteikia  sertifikatą  , kuris turi būti atnaujinami kas keletą metų. Pirminio sertifikavimo reikia baigti medicinos mokyklą ir studijų medicininį išsilavinimą, ir yra išlaikęs raštišką ar žodinę egzaminą toje specializacijos srityje.

Kaip Get Your Pirmasis darbas kaip gydytojas

Pasiruošimas tapti gydytoju reikia daug pastangų, jau nekalbant apie pinigus: ketverius metus kolegijoje, ketverių metų medicinos mokykloje, ir trejų iki aštuonerių metų antrosios pakopos medicinos studijas. Galų gale, kad ten egzaminas praeiti.

Gauti licenciją gali būti ilgas procesas, licencijavimo lenta turi patvirtinti, kad jūs įvykdėte visus savo kvalifikaciją IR labai brangus su mokesčių svyruoja nuo kelių iki kelių šimtų dolerių. Iki to laiko, jūs esate pasirengę ieškoti darbo, jums bus gerai pasirengę dirbti. Štai keletas savybių darbdaviai nori kandidatus. Darbdaviai išvardyti juos pranešimuose darbą įvairių šaltinių:

 • “Laikosi aukščiausių standartų medicinos praktika, etikos ir profesionalumo visais laikais.”
 • “Tikslus ir savalaikis dokumentų medicininių įrašų.”
 • “Laidos gerbti ir jautrumas kultūrinių skirtumų.”
 • “Gebėjimas motyvuoti ir dirbti efektyviai su kitais.”
 • “Problema išsprendžiama su kūrybiškumu ir išradingumu.”
 • “Turi būti komandoje ir turėti aistrą, ką jūs darote.”

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *