Atletiškas treneris Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Posted on

Atletiškas treneris Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Neturi būti painiojama su fitneso instruktoriams, kurie padeda asmenys gerinti fizinę fitneso lygį, sporto instruktorių darbą su sportininkų komanda ir atskirų sporto išvengti traumų, suteikti neatidėliotiną gydymą traumų, įvykstančių per sporto varžybų, ir padėti sportininkams reabilituoti nuo traumų.

Atletiškas Trainer pareigos ir atsakomybė

Tai darbas paprastai reikalauja gebėjimo atlikti šiuos veiksmus:

 • Šviesti žaidėjai tinkamų metodų pratybose, o jų sporto, siekiant išvengti žalos
 • Taikyti juosta, tvarsliava ir petnešos sportininkams prieš praktikos ir žaidimų, kad būtų išvengta traumų
 • Patars sportininkai dėl teisingo naudojimo įrangos
 • Pasirodė pirmoji medicinos pagalba ir pirmoji pagalba, sportininkų, kaip reikia
 • Pagalba sužeisti sportininkai reabilituoti kad visu pajėgumu
 • Atlikti administracines užduotis, susijusias su biudžeto, įrangos pirkimą, žalos ir gydymo ataskaitas, ir dar daugiau

Nors jų darbas gali būti susijęs su darbo su niekuo iš profesionalių sportininkų iki vidurinės mokyklos futbolo komanda, pagrindinis vaidmuo sporto treneris yra tas pats: prevencijos ir gydymo traumų sportininkų.

Amerikos medicinos asociacija pripažįsta, atletiškas instruktorius, kaip jai giminingų sveikatos priežiūros specialistams, kurie dirba, kad būtų išvengta, įvertinti, gydyti ir reabilitacijos kaulų ir raumenų traumų. Mokytojai turi daug žinių pirmosios pagalbos, nes jie dažnai yra pirmasis į sceną nedelsiant suteikti gydymą, kai sužalojimai atsiranda sporto konkursuose.

Nors treneriai dirba su trenerių ir sportininkų kasdien, jie paprastai yra pagal licenciją gydytojo priežiūra. Jos gali susitikti su tuo gydytoju vieną ar du kartus per savaitę arba kasdien, priklausomai nuo nustatymo.

Atletiškas treneris Pajamos

Atletišką dėstytojo atlyginimas gali skirtis priklausomai nuo vietos, patirties ir darbdaviui.

 • Vidutinis metinis atlyginimas: $ 46.630
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas: $ 69.530
 • Apačia 10% metinis atlyginimas: $ 30.740

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras, 2017

Švietimas Reikalavimai ir kvalifikacijų

Pasak Nacionalinės Atletiškas Trenerių asociacija, mokytojų dauguma magistro arba daktaro laipsnį. Kai kuriais atvejais, šie laipsniai yra reikalingi ir kitais atvejais, jie padės individualiai su karjeros.

 • Išsilavinimas: Jau beveik visi sporto treneris pozicijas, bent bakalauro laipsnį nereikia. Dauguma kolegijų ir universitetų visoje Šiaurės Amerikoje pasiūlymą akredituotas programas, ir su kolegijos lengvosios atletikos populiarumas, yra daug galimybių klasėje ir klinikinės patirties. Mokytojai paprastai studijuoti sveikata susijusių kursai kaip anatomijos, fiziologijos, mitybos, ir biologinio mechanika.
 • Licencija arba sertifikatas: Dauguma valstybių reikalauja treneriai turi būti licencijuoti ar registruoti. Sertifikavimo, treneriai turi bakalauro laipsnį iš akredituotos sporto mokymo programą. Be to, sėkmingas kandidatas sertifikavimui turi praeiti griežtą patikrinimą. Siekiant išlaikyti sertifikavimo, Išsilavinimo turėtojai turi toliau vartoti medicinos susijusių kursus ir laikytis praktikos standartus.
 • Patirtis: Dirbdami su komandomis, treneriai išmokti svarbių bendravimo įgūdžių dirbti su gydytojais, treneriams, sporto direktorių, ir sportininkai.

Atletiškas treneris Įgūdžiai ir kompetencijos

 • Bendravimo įgūdžiai: Geriausios atletiškas treneriai didžiuojamės dirbdami su sportininkų, trenerių bei medikų kasdien. Tai reikalauja puikių bendravimo įgūdžių ir dažnai tarnauja kaip tarpininkas informacijos iš gydytojo su autobusu ar sportininkas.
 • Fizinė ištvermė: Mokytojai turėtų galėti vaikščioti, paleisti, ir atsiklaupti, kaip reikalaujama greitai traktuoja traumų ir dirbti su sportininkais.
 • Tarpasmeniniai įgūdžiai: Mokytojai turi patinka dirbti komandoje atmosfera ir bendradarbiauja tam tikru atžvilgiu su gydytojų, pacientų, sportininkų, trenerių, ir tėvams.

Darbas Outlook “

JAV Darbo statistikos biuras prognozuoja, kad sporto trenerių darbo augs 23 proc nuo 2016 iki 2026, o tai yra daug greičiau nei vidutiniškai 7 proc visų profesijų.

Mokytojai turi daugiau sporto varžybų, nei kada nors anksčiau, nes daugiau dėmesio yra ant saugos Reglamentu. Su sporto trenerių vietos, sporto komandos ir grupės dažnai sugeba taupyti pinigus draudimo išlaidoms.

Darbo aplinka

Priklausomai nuo sporto šakos, treneriai gali išleisti didžiąją dalį savo darbo laiko patalpoje ar lauke. Paprastai, tai stovinčio daug nereikia, nes jie laikosi ilgas valandas praktikos reikalaujamų komandų ir sportininkų atskirose sporto šakose. Kelionės į sporto renginius dažnai yra būtinas.

Be ilgas valandas potencialo, už skubios pagalbos potencialas gali teikti streso už treneriu. Greita sprendimai dažnai reikia tokiais momentais. Be to, gali būti spaudimas greitai lekkoatleci atgal nuo sužalojimo ir ant žaidimo lauko.

Darbo grafikas

Jeigu treneris dirba su konkrečiu komanda, jų darbo valandas skirsis su atoslūgis ir srauto sezono, preseason ir reguliaraus sezono. Mokytojai, dirbantys ligoninėse ir klinikose gali turėti daugiau reguliarų grafiką, o dažnai atlieka informavimo darbą įvairiose vietose.

Tai nėra neįprasta, kad trenerių dėl didelio mokyklos lygmenyje taip pat darbo, kaip mokytojo, kuris sezono metu gali prireikti daug valandų iš viso (kartais 60, kad 70 per savaitę).

Lyginant Panašūs Darbai

Žmonės, kurie domisi vis sportinius treniruoklius, taip pat gali atsižvelgti į šiuos karjeros, išvardytų su savo mediana algoms:

 • Treneriai ir skautai: $ 32.270
 • EMTs ir paramedikai: $ 33.380
 • Kineziterapeutai: $ 86.850
 • Psichotropinės terapeutai: $ 47.680

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras, 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *