Į viršų Informacinės technologijos Sertifikatai pradedantiesiems

Posted on

 Top 10 IT sertifikatai pradedantiesiems

Vidutinė metinė mokėti už informacinių technologijų specialistų buvo apie $ 84.000 nuo 2017 m, atsižvelgiant į JAV Darbo statistiko biuro . Tai daugiau nei dvigubai vidurine metinio darbo užmokesčio visoms profesijoms kartu. Kompiuteriai vaidinti tam tikrą vaidmenį daugelio funkcijų beveik visoms profesijoms ir kažkas turi rūpintis jais visais, todėl IT profesija vis viena. BLS projektai pramonei per dešimtmetį, kuris baigiasi 2026 m pridėti daugiau nei pusė milijono darbo vietų.

Dauguma iš aukščiausių mokėjimo IT darbo vietų reikalauja tam tikrų sertifikavimo formą, nors, todėl svarbu žinoti, kas bus reikalinga tipo mokymo priklausomai nuo konkretaus IT karjerą esate siekti.

CRISC: Sertifikuota rizika ir informacinių sistemų kontrolės

Pasak Informacinių sistemų audito ir kontrolės asociacijos (ISACA), ši sertifikavimo užtikrina, kad savininkas yra gerai išmanantis rizikos informacinių sistemų, tada projektavimas / įgyvendinant sprendimus. Šis sertifikatas, atsižvelgiant į IT įgūdžiai užmokesčio ataskaitoje, turi vidutinį atlyginimą 119.227 $ per metus ir yra geras sertifikavimo tiems, kurie domisi informacinių sistemų saugumas pozicijas.

CISM: sertifikuotas informacijos saugumo direktorius

Kitas ISACA sertifikavimas, CISM sertifikacija pripažįsta mokėjimą informacijos saugumo valdymo, kaip kažkas, kas valdo, dizaino, ir įvertina informacijos saugumo konkrečioje organizacijoje. Šis sertifikatas yra keletas prielaidų, pavyzdžiui, esamas sertifikavimo kaip giac. Pasak įgūdžių ir darbo užmokesčių ataskaitos, turintys šį sertifikatą uždirba vidutiniškai 118.348 $ per metus.

CISSP: sertifikuotas informacinių sistemų saugumo Profesionalus

Kaip CRISC ir CISM punkte, ši sertifikavimo pripažįsta kvalifikacijos į saugumo ir rizikos valdymo, taip pat programinės įrangos kūrimo saugumą. Vidutinis metinis pranešimais atlyginimas turėtojams šios pažymos yra $ 110.603.

PMP: Projektų valdymas Professional

Su vidutinis metinis atlyginimas $ 109.405, The PMP sertifikavimoProject Management Institute (PMI) užtikrina, kad, atsižvelgiant į PMI “, kalbate ir suprasti pasaulinę kalbą projektų valdymo.”

KĮŠS: sertifikuotas informacinių sistemų auditorius

Kitas IASCA sertifikavimą, CISA , užtikrina, kad informacinės sistemos auditoriai įgūdžių, reikalingų įvertinti sistemas ir taikyti gerąją praktiką “paramos pasitikėjimo ir vertę nuo informacinių sistemų.” Vidutinis atlyginimas CISA turėtojų yra $ 106.181.

CCDA: Cisco Certified Design Associate

CCDA  yra Cisco sertifikavimo tinklo projektavimas. Įsitikinkite, kad esate sertifikuotas su kitu Cisco sertifikavimo (pvz CCNP maršruto ir išjungti, perjungti ar bet CCIE sertifikavimo), nes tai yra reikalavimas CCDA. Vidutinės pajamos iš CCDA turėtojas yra $ 99.701. Šis sertifikatas, kartu su CCNP, yra gerai turėti, jei jus domina tapti tinklo inžinierius .

CCNP Maršrutai ir perjungimo

Tuo 97.038 $ per metus vidutinis metinis darbo užmokesčio, CCNP Maršrutai ir perjungimas sertifikavimas yra gerai, kad kas nors bent vienerius metus nuo tinklų patirtį ir užtikrina, kad savininkas gali įgyvendinti ir palaikyti “wide-area tinklus ir dirbti su specialistų sprendimų.

MCSA: Microsoft Certified Systems Engineer

“Microsoft” pakeitė pobūdį Microsoft Certified Solutions Expert  būti daugiau plataus masto sertifikavimo sutelkiant dėmesį į įgyvendinimo technologiją per įvairių versijų, o ne vienas sutelktas į konkrečias disciplinas. Tačiau, MCSE vis dar yra labai gerbiamas sertifikavimo gauti, o vidutinis darbo užmokestis už MCSE turėtojų yra 96.215 $ per metus.

ITIL v3 fondas

ITIL v3 sertifikavimas-the ITIL magistras -recognizes tiems, kurie gali taikyti ITIL sąvokas kokybės IT sprendimai realaus pasaulio situacijas. Vidutinis metinis atlyginimas už ITIL Master sertifikavimo turėtojų yra $ 95.434.

KEH: Sertifikuota Etikos Hacker

KEH yra pardavėjas-neutrali (nesusietos su bet Brand) sertifikavimo informacinių technologijų darbuotojų, kurie nori specializuotis “teisiškai” įsilaužimo kenkėjiškų įsilaužėlių, naudojant tą patį žinių ir įrankių, kad kenkėjiškų Piratai naudoti. Dvejus metus su saugumu susijusios patirties pirmenybė prieš gaunant cechas. Vidutinis metinis atlyginimas už KEH turėtojas yra $ 95.155.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *