Žvilgsnis į sveikatos priežiūros rėmimo Karjera

Posted on

Žvilgsnis į sveikatos priežiūros rėmimo Karjera

Be moterų ir vyrų, kurie dirba sveikatos priežiūros pagalbą, sveikatos priežiūros pramonė negalėtų funkcionuoti. Žinoma mes turime gydytojų, stomatologų, fizines ir ergoterapeutų ir kitus sveikatos priežiūros specialistus, bet be tų, kurie teikia administracinę ir klinikinį paramą jie negalės atlikti savo darbą. Čia yra keletas sveikatos priežiūros rėmimo karjera.

dantų asistentas

Dantų padėjėjai teikia įvairių rūšių pacientų priežiūros ir atlikti biuro pareigas ir laboratorinių pareigas. Nors kai kurie žmonės mokomi nuo dantų pagalbininkų programų Bendrijos kolegijose ir prekybos ir technikos mokyklose, dauguma, kurie nori patekti į šį lauką gauna on-the-darbo mokymus. Kai kurios valstybės licencijuoti dantų padėjėjai. 2009 dantų padėjėjai uždirbo vidutinis metinis atlyginimas $ 33.230 ir vidutiniai darbo valandos $ 15.98.

Sveikatos paslaugos direktorius

Sveikatos paslaugų vadybininkai planuoti, tiesioginis, koordinuoti ir prižiūrėti Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo į įrenginių, įskaitant ligoninių ir slaugos namų. Dirbti šioje srityje reikia uždirbti magistro laipsnį sveikatos paslaugų administravimo, ilgalaikės priežiūros administravimo, sveikatos mokslų, visuomenės sveikatos, viešojo administravimo ar verslo administravimą. Kiekvienas JAV valstybės reikalauja slaugos įstaigų administratorių perduoti licencijavimo egzaminą. Sveikatos paslaugų vadybininkai uždirbo vidutinis metinis atlyginimas $ 81.850 2009 m.

Pagrindinis sveikatos aide

Pagrindinis sveikatos padėjėjai teikia pagrindinę rūpintis žmonėms su negalia, lėtinėmis ligomis, pažinimo sutrikimų arba kurie su amžiumi susijusių problemų. Pagrindinis sveikatos padėjėjai gauna on-the-darbo mokymus iš registruotų slaugytojų, licencijuotos praktinius slaugytojų ar patyrę padėjėjai. Jie turi būti sertifikuota, jei Agentūra, kuriose jie dirba gauna kompensaciją iš Medicare ar Medicaid. Pagrindinis sveikatos padėjėjai uždirbo vidutinis metinis atlyginimas $ 20.480 ir mediana darbo valandos $ 9.85 2009 metais.

medicinos asistentas

Medicinos padėjėjai atlikti administracines ir klinikinius užduotis gydytojų ar kitų medicinos specialistų biuruose. Nors medicinos padėjėjai reikia tik aukštosios mokyklos diplomą ir darbo vietoje mokymus, šiek tiek išsamesnį vienerių iki dvejų metų formaliojo mokymo programą. Medicinos padėjėjai uždirbo vidutinis metinis atlyginimas $ 28.650 ir mediana darbo valandos $ 13.77 2009 metais.

medicinos sekretorius

Medicinos sekretoriai atlikti kanceliarijos darbuotojų pareigas medicinos įstaigose. Dirbti kaip medicinos sekretorius vienas turi turėti aukštosios mokyklos diplomą ir pagrindiniai biuro įgūdžius. Formaliojo mokymo išmokti medicininę terminologiją, taip pat būtina. Medicinos sekretoriai uždirbo vidutinis metinis atlyginimas $ 30.190 ir mediana darbo valandos $ 14.51 2009 metais.

medicinos Transcriptionist

Medicinos transcriptionists išversti gydytojų ir kitų medicinos specialistų “diktuoja įrašus į pranešimus raštu, korespondenciją ir kitus dokumentus. Nors jie neprivalo turėti aukštesnįjį mokymą medicinos transkripcijos, daugelis darbdavių nori samdyti tie, kurie. Medicinos transcriptionists uždirbo vidutinis metinis atlyginimas $ 32.600 ir mediana darbo valandos $ 15.68 2009 metais.

Ergoterapeutas asistentas ir aide

Ergoterapeutas padėjėjai padėti klientams su veikla ir pratybų nurodytų gydymo planą sukurta su profesinių terapeutas. Ergoterapija padėjėjai paruošti medžiagas ir įrangą gydymo metu naudojami. Jie taip pat atlieka kanceliarijos darbuotojų pareigas. Ergoterapeutas padėjėjai privalo turėti Koledžas arba pažymą iš akredituotos bendruomenės kolegijoje ar technikos mokyklos, o ergoterapijos padėjėjai paprastai gauna didžiąją dalį savo mokymo dėl darbo.

Daugiau nei 40 narių ergoterapeuto padėjėjai privalo būti licencijuota, užregistruota arba patvirtinta. Ergoterapija padėjėjai neturi šio reikalavimo. Ergoterapeutas padėjėjai uždirbo vidutinis metinis atlyginimas $ 50.250 ir mediana darbo valandos $ 24.16 2009 o Ergoterapija padėjėjai uždirbo 25.730 $ per metus ir 12,37 $ per valandą.

Kineziterapeuto padėjėjas ir aide

Kineziterapeuto padėjėjai atlikti užduotis pagal kineziterapeutai “kryptimi įvairovė. Fizinės terapijos padėjėjai padės padaryti terapijos seansai produktyvūs, atlikdami užduotis, įskaitant išlaikyti procedūrų kambariai švarūs ir organizuotas. Kineziterapeutai arba kineziterapeuto padėjėjams prižiūrėti fizinės terapijos padėjėjai. Dirbti kineziterapijos asistentu daugelyje valstybių vienas turi uždirbti Koledžas užpildydami akredituotą kineziterapeuto padėjėjas programą. Fizinės terapijos padėjėjai paprastai reikia tik aukštosios mokyklos diplomą ir darbo vietoje mokymus. Kineziterapeuto padėjėjai uždirbo vidutinis metinis atlyginimas $ 48.290 ir mediana darbo valandos $ 22.22 2009 metais Kineziterapija padėjėjai uždirbo vidutinis metinis atlyginimas $ 23.890 ir mediana darbo valandos $ 11,49.

Veterinarijos asistentas

Veterinarijos padėjėjai rūpintis gyvūnų laboratorijose, gyvūnų ligoninėse ir klinikose. Tik on-the-darbo reikia mokymas šį darbą. Veterinarijos padėjėjai uždirbo vidutinis metinis atlyginimas $ 21.700 ir mediana darbo valandos $ 10,43 2009 metais.

Lyginant sveikatos priežiūros Pagalba Karjera
 minimalus išsilavinimaslicencijamediana Pajamos
dantų asistentasDarbo apmokymuoseLicencijos arba registracijos Req. kai kuriose valstybėse$ 33.230 / metus .; $ 15.98 / val.
Sveikatos paslaugos direktoriusMagistro laipsnisLicencija Req. dirbti slaugos įstaigų$ 81.850 / metus.
Pagrindinis sveikatos aideDarbo apmokymuoseLicencija Req. jei įdarbintas agentūra, kuri gauna Medicare arba Medicaid kompensavimo$ 20.480 / metus .; $ 9.85 / val.
medicinos asistentasDarbo apmokymuoseNė vienas$ 28.650 / metus .; $ 13.77 / val.
medicinos sekretoriusOn-the-stažuotė ir kursinių medicinos terminologijaNė vienas$ 30.190 / metus .; $ 14.51
medicinos TranscriptionistPovidurinio mokymo medicinos transkripcijos nereikia, bet perferred.Nė vienas$ 32.600 / metus .; $ 15.68 / val.
Ergoterapeutas asistentasAsocijuota arba sertifikatasLicencija, sertifikavimo ar registracijos Req. dauguma valstybių$ 50.250 / metus .; $ 24.16 / val.
Ergoterapija aideDarbo apmokymuoseNė vienas$ 25.730 / val .; $ 12,37 / val.
Kineziterapeuto padėjėjasBendradarbisLicencijos arba registracijos Req. daugelyje valstybių$ 48.290
Fizinė terapija aideBendradarbisLicencijos arba registracijos Req. daugelyje valstybių$ 23.890 / metus .; $ 11.49 / val.
Veterinarijos asistentasDarbo apmokymuoseNė vienas$ 21.700 / metus .; $ 10,43 / val.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *