Pohľad na podporu zdravotnej starostlivosti Kariéra

Posted on

Pohľad na podporu zdravotnej starostlivosti Kariéra

Bez žien a mužov, ktorí pracujú na podporu zdravotnej starostlivosti, zdravotnej starostlivosti priemysel by nemohol fungovať. Istí potrebujeme lekára, zubného lekára a fyzické ergoterapeutům a ďalších zdravotníckych pracovníkov, ale bez tých, ktorí poskytujú administratívnu a klinickú podporu, ktorú nebude môcť robiť svoju prácu. Tu je niekoľko zdravotnej starostlivosti kariéry podpory.

Zubný asistent

Zubná asistenti poskytujú rôzne typy starostlivosti o pacientov a vykonávať kancelárske úlohy a laboratórne povinnosti. Hoci niektorí ľudia preškolení zo zubných pomáhajúcich programov na komunitných škôl a obchodu a odborných škôl, väčšina, ktorí chcú vstúpiť do tohto poľa prijímať on-the-job školenia. Niektoré štáty licencie zubné asistenti. V roku 2009 zubnej asistenti získal strednej ročný plat vo výške $ 33.230 a medián hodinovej mzdy vo výške $ 15,98.

Manažér Health Services

Manažéri zdravotnícke služby plánu, priamy, koordinovať a dohliadať na poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zariadeniach, vrátane nemocníc a opatrovateľských domoch. Pre prácu v tejto oblasti je potrebné získať magisterský titul v odbore riadenia zdravotníckych služieb dlhodobom podávaní starostlivosti, zdravotné vedy, zdravotníctva, verejnej správy a obchodné administratíva. Každý štát v USA vyžaduje ošetrovateľskej starostlivosti správcovi facility zložiť licenčný skúšky. Zdravotnícke služby manažéri získal strednej ročný plat vo výške $ 81.850 v roku 2009.

Domácej zdravotnej Aide

Domácej zdravotnej asistenti poskytujú základnú starostlivosť pre osoby so zdravotným postihnutím, chronické ochorenie, kognitívnych porúch, alebo ktorí majú problémy s vekom. Domácej zdravotnej asistenti obdržia on-the-job školenia z registrovaných zdravotných sestier, licencované praktické sestry alebo skúsených pomocníkov. Musí byť overená, ak je agentúra, pre ktorú pracujú dostane náhradu od Medicare a Medicaid. Domácej zdravotnej asistenti získal strednej ročný plat vo výške $ 20.480 a stredných hodinovej mzdy vo výške $ 9,85 v roku 2009.

Zdravotnícky asistent

Zdravotnícki asistenti vykonávať administratívne a klinické úlohy v kanceláriách lekárov a iných lekárov. Hoci zdravotnícki asistenti potrebujú len maturitu a on-the-job školenia, nejaký úplný o jeden až dva roky formálneho vzdelávacieho programu. Zdravotnícki asistenti získal strednej ročný plat vo výške $ 28.650 a stredných hodinovej mzdy vo výške $ 13,77 v roku 2009.

lekárskej sekretárka

Lekárske sekretárky vykonávať kňazské povinnosti v ordináciách. Pracovať ako lekárskej sekretárka jeden musí mať maturitu a základné kancelárske zručnosti. Formálne školenie učiť lekársku terminológiu je tiež nevyhnutné. Lekárske sekretárky získal strednej ročný plat vo výške $ 30.190 a stredných hodinovej mzdy vo výške $ 14,51 v roku 2009.

medical Transcriptionist

Lekárske transcriptionists preložiť lekárov a ďalších zdravotníckych odborníkov diktoval nahrávky do písomných správ, korešpondencie a ďalších dokumentov. Aj keď nemusí mať post-sekundárne vzdelanie v lekárskom predpise, mnohí zamestnávatelia radšej najať tých, ktorí robia. Lekárske transcriptionists získal strednej ročný plat vo výške $ 32.600 a stredných hodinovej mzdy vo výške $ 15,68 v roku 2009.

Ergoterapeut asistent a Aide

Hygienické klienti terapeut asistenti pomáhajú s pivovarskom aktivitami či cvičení uvedené v pláne liečby vyvinula s ergoterapeut. terapia pomocníci Pracovné pripraviť materiály a vybavenie použité v priebehu liečby. Oni tiež vykonávať kňazské povinnosti. Ergoterapeut asistentmi sú povinní mať spolupracovník titul alebo certifikát od akreditovanej Community College alebo technické školy, zatiaľ čo Ergoterapia asistenti zvyčajne absolvujú najviac školenie v práci.

Vo viac ako 40 krajinách sú potrebné ergoterapeut asistentmi musí mať licenciu, registrované alebo certifikované. Ergoterapie asistenti nemajú túto požiadavku. terapeut asistenti z povolania získal strednej ročný plat vo výške $ 50.250 a stredných hodinovej mzdy vo výške $ 24,16 v roku 2009, zatiaľ čo pracovná terapia asistenti získal $ 25.730 ročne a 12,37 $ za hodinu.

Fyzioterapeut Assistant a Aide

Fyzioterapeut asistenti plniť rôzne úlohy pod vedením fyzioterapeutov. Fyzikálna terapia asistenti pomôcť tomu, aby terapeutická sedenie produktívne tým, že vykonáva úlohy, vrátane vedenia a relaxačné centrum čisté a organizovanej. Fyzioterapeutov alebo fyzioterapeuta asistenti dohliadať fyzikálnej terapie asistenti. Pracovať ako fyzikálne terapie asistent v mnohých štátoch je potrebné získať spolupracovník stupeň absolvovaním akreditované fyzioterapeutka asistent program. Fyzikálna terapia asistenti zvyčajne potrebujú len maturitu a on-the-job školenia. Fyzioterapeut asistenti získal strednej ročný plat vo výške $ 48.290 a stredných hodinovej mzdy vo výške $ 22,22 v roku 2009. fyzikálnej terapie asistentov zarobené strednej ročný plat vo výške $ 23.890 a stredných hodinovej mzdy vo výške $ 11,49.

Veterinary Assistant

Veterinárna asistenti starostlivosť o zvieratá v laboratóriách, zvieracie nemocnice a kliniky. Iba on-the-job je potreba školenie pre túto prácu. Veterinárne asistenti získal strednej ročný plat vo výške $ 21.700 a stredných hodinovej mzdy vo výške $ 10,43 v roku 2009.

Porovnaním Kariéra podpory Health Care
 minimálne vzdelanielicencieMedian Plat
Zubný asistentNa pracovnom tréninguLicencia alebo registrácia req. v niektorých štátoch$ 33.230 / yr.; $ 15,98 / h.
Manažér Health ServicesMagisterský stupeňLicenciu req. k práci v zariadení ošetrovateľskej starostlivosti$ 81.850 / yr.
Domácej zdravotnej AideNa pracovnom tréninguLicenciu req. -Li zamestnaný ako agentúra prijímanie Medicare a Medicaid úhrad$ 20.480 / yr.; $ 9,85 / h.
Zdravotnícky asistentNa pracovnom tréningunikto$ 28.650 / yr.; $ 13,77 / h.
lekárskej sekretárkaOn-the-job školenia a ročníkové práce v lekárskej terminológiinikto$ 30.190 / yr.; $ 14,51
medical TranscriptionistPost-sekundárne vzdelávanie v lekárskom predpise nie je nutné, ale perferred.nikto$ 32.600 / yr.; $ 15,68 / h.
ergoterapeut asistentAssociate alebo osvedčeniaPovolenie, certifikácia alebo registrácia req. väčšina štátov$ 50.250 / yr.; $ 24,16 / h.
ergoterapie AideNa pracovnom tréningunikto$ 25.730 / hod.; $ 12,37 / h.
fyzioterapeut AssistantspolupracovníkLicencia alebo registrácia req. vo väčšine štátov$ 48.290
Fyzikálna terapia AidespolupracovníkLicencia alebo registrácia req. vo väčšine štátov$ 23.890 / yr.; $ 11,49 / h.
Veterinary AssistantNa pracovnom tréningunikto$ 21.700 / yr.; $ 10,43 / h.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *