Ako sa vysporiadať s sprievodný list

Posted on

 Ako sa vysporiadať s sprievodný list


Adresovanie sprievodný list môže byť ťažké, ak reagujú na prácu papierov a buď nemajú meno kontaktnej osoby alebo neviete manažéra svoje pohlavie.

Po prvé, pokúste sa zistiť mená a pohlavia kontaktnej osoby. Niektorí zamestnávatelia si budú myslieť zle žiadateľa, ktorý nemá mať čas učiť sa meno manažéra je.

Avšak, ak nemáte nejaký výskum a stále nie sú istí, na koho sa obraciate Váš list, že je lepšie byť v bezpečí a použiť všeobecný pozdrav. Je tiež prijateľný pre spustenie list bez pozdravu.

Možnosti pre riešenie sprievodný list

Keď si nie ste istí, na koho sa obrátiť svoje sprievodných listov, máte niekoľko možností. Prvým z nich je zistiť meno osoby, ktoré sú v kontakte. Ak je názov nie je zahrnutá v zozname pracovných miest, môžete vyhľadať názov daného manažéra na webových stránkach spoločnosti.

Ak nemôžete zistiť meno kontaktnej osoby v spoločnosti, môžete buď ponechať mimo pozdrav z sprievodný list a začať s prvou odsek Vášho listu, alebo použiť všeobecné oslovenie.

Ako sa vysporiadať s sprievodný list Bez Kontaktná osoba

Existuje celý rad všeobecne sprievodného listu oslovenie, ktoré môžete použiť na riešenie Vášho listu. Tieto všeobecné krycí list pozdravy nevyžadujú poznať meno manažéra.

V prieskume viac ako 2.000 spoločností, Saddleback College zistila, že zamestnávatelia prednosť nasledujúce pozdravy:

  • Dear manažéra (40%)
  • Vážený pán / pani (27%)
  • Na ktorých sa to týka (17%)
  • Vážený personálny riaditeľ (6%)
  • Ponechajte prázdne (8%)

Majte na pamäti, že pojmy ako “Pre koho sa to týka” sa môže zdať dátumom, takže tie najlepšie varianty môžu byť buď použiť “Vážený manažéra” alebo nezahŕňať pozdrav vôbec. Stačí začať s prvou odsek Vášho listu.

Ako sa vysporiadať s sprievodný list pre Non-Gender-Specific Name

Pokiaľ máte meno, ale nie sú istí, pohlavie osoby, jednou z možností je, aby zahŕňal ako krstné meno a priezvisko vo svojom pozdravu, bez akéhokoľvek titulu, ktorý odhalí pohlavie:

  • Vážený Sydney Doe
  • Vážený Taylor Smith

S týmito typmi mien pohlavia nejednoznačné, LinkedIn môže byť užitočným zdrojom. Vzhľadom k tomu, mnoho ľudí patrí fotografiu so svojím profilom, jednoduché vyhľadávanie mena osoby a spoločnosť vo LinkedIn by mohli zosilniť fotografiu kontaktu.

Opäť platí, že môžete tiež skontrolovať na webových stránkach spoločnosti alebo volajte administratívne asistent spoločnosti získať viac informácií, ako.

Aký názov používať

Dokonca aj keď poznáte meno a pohlavie osoby, ktoré píšete, starostlivo premýšľať o tom, čo názov budete používať vo svojom pozdrave. Napríklad, ak osoba je lekár, alebo je držiteľom Ph.D., možno budete chcieť riešiť svoj list “Dr. Priezvisko “skôr ako” Ms. Priezvisko “a” Mr. Priezvisko. “Ostatné tituly by mohli být,Prof. ‘,, Rev.’nebo,Sgt.,’ Medzi ostatnými.

Tip : Ak adresa list ženskej zamestnávateľa používať titul “pani”, ak neviete iste, že dáva prednosť iný titul (napríklad “miss” alebo “pani”).

“Pani” je všeobecný názov, ktorý neoznačuje rodinný stav, tak to funguje pre každú ženskú zamestnávateľa.

Ako formátovať Oslovenie

Potom, čo ste si vybrali oslovenie, po nej s dvojbodkou alebo čiarkou, medzerou, a potom spustiť prvý odsek Vášho listu. Napríklad:

Vážený manažéra:

Prvý odsek listu.

Ako sa vysporiadať s Email sprievodného listu

Zamestnávanie manažéri získať veľa e-mailov každý deň. Nech je to pre nich ľahké prehľadá váš e-mail a následné opatrenia, vrátane jasného predmet a podpis svoje kontaktné údaje. Je dôležité správne riešiť email sprievodný list, vrátane mena osoby nájom na pozícii, ak máte kontakt, aby zabezpečili, že Váš list dostane všimol.

Subject Line of e-mailové správy

Nikdy nenechávajte predmet čiary prázdne. Je tu veľká šanca, že v prípade, že prenájom manažér dostane e-mail so žiadnym predmetom, budú ho odstrániť, bez toho aby sa obťažovala ju otvoriť. Namiesto toho, napísať jasný predmet označujúci svoje zámery.

Zoznam prácu, ktorú sa uchádzate v riadku predmetu e-mailové správy, takže zamestnávateľ vie, akú prácu máte záujem rovnako. Môžu byť najímanie pre viacerých pozíciách, a budete chcieť, aby určiť pozíciu, ktorú zaujíma ľahko.

Oslovenie kontaktnej osoby

Existuje celý rad sprievodný list pozdravy, ktoré môžete použiť na riešenie e-mailovú správu. Ak máte kontaktná osoba v spoločnosti, riešiť list pani alebo pána Priezvisko. Ak ste nedostali kontaktnú osobu, skontrolujte, či je možné určiť meno príjemcu e-mailu je.

Ak nemôžete nájsť kontaktnú osobu vo firme, môžete buď ponechať mimo pozdrav z sprievodný list a začať s prvou odsek Vášho listu alebo použiť všeobecné oslovenie.

Telo e-mailovej sprievodný list

Telo sprievodný list umožňuje informovať zamestnávateľa o tom, akú pozíciu sa uchádzate, a prečo zamestnávateľ by ste mali vybrať na pohovor. To je miesto, kde budete predávať sami seba ako kandidáta. Preskúmať pracovné miesto a zahŕňajú príklady svojich atribútov, ktoré úzko zhodujú s tými, ktoré hľadajú.

Dôležité informácie : Ak posielate e-mailové sprievodný list, je dôležité riadiť sa pokynmi zamestnávateľa o tom, ako predkladať sprievodný list a životopis.

Uistite sa, že vaša e-mailové sprievodných listov sú dobre napísaný aj iných dokumentov, ktoré odosielate.

záver

Ak ste pripojili svoj životopis, nehovoriac to ako súčasť svojho záveru. Potom dokončiť svoj sprievodný list poďakovaním zamestnávateľa pre posúdenie vás pre danú pozíciu. Obsahovať informácie o tom, ako budete sledovať. Patrí zatváranie, potom vypísať svoje meno a e-mailový podpis.

podpis

Váš e-mail podpis by mala obsahovať vaše meno, úplná adresa, telefónne číslo, e-mailovú adresu a LinkedIn profil URL (ak máte), takže je ľahké pre najímanie manažérov sa dostať do kontaktu.

ukážka:

Meno Priezvisko
Ulica,
mesto, štát, PSČ
E-mail
Telefón
LinkedIn

Ďalšie tipy Sprievodný list

Preskúma Cover Letter Ukážky: Je ťažké písať sprievodných listov od nuly. Aby uľahčil život – a aby sa ubezpečil, nezabudnite niektorý z tých otravných pravidiel formátovania – začať preskúmaním vzoriek sprievodný list. Posielanie e-mailovú verziu miesto? Pozrite sa na niekoľko príkladov email sprievodné listy, aby mohli začať.

Prispôsobte si sprievodný list: Prečo Prispôsobte si sprievodný list zakaždým, keď sa uchádzať o zamestnanie? Vzhľadom k tomu, dokonca aj podobné tituly zamestnania majú rôzne požiadavky. Cieľom sprievodného listu je ukázať manažéra, že ste najlepším kandidátom pre tento druh práce. Prispôsobenie sprievodný list vám pomôže zdôrazniť svoje zručnosti a skúsenosti, a ako zapadajú s požiadavkami na pracovnú pozíciu.

Kontrola pravopisu mená: A konečne, pred odoslaním sprievodný list, aby bolo úplne istí, že ste zadali správne meno manažéra je. To je druh malé chyby, ktoré vám môže stať pohovor.

Opatrne Skorigovať Vášho listu: Či už ste zaslaním e-mailu alebo odosielanie alebo pripojením tlačovú sprievodný list, že je dôležité, aby sa ubezpečil, že váš sprievodný list a životopis je napísané, rovnako ako akýkoľvek iný obchodnej korešpondencie. Ak je to možné, mať priateľa korektúry pred hit poslať, vyzdvihnúť nejaké preklepy alebo gramatické chyby.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *