Front-End Web Developer sprievodný list a životopis Príklady

Posted on

Front-End Web Developer sprievodný list a životopis Príklady

Ako webový vývojár front-end, že ste v dobrom mieste, ak hľadáte novú prácu. Bureau of Labor Statistics projektov, ktoré sa web developer pracovných miest medzi rokmi 2016 a 2026 porastie o 15% – oveľa rýchlejšie, ako je priemer.

Okrem toho, webové vývojárov získať dobrý plat. Stredná ročný plat v roku 2018 bolo 69.430 $. Nie je to zlé pre prácu, ktorá by ste mali byť schopní pristáť s spolupracovník stupňa.

Ale zatiaľ čo toto povolanie nevyžaduje rokov formálneho vzdelávania, jedná sa o vysoko kvalifikované profesie. Ak chcete byť front-end developer, budete potrebovať základné zručnosti, ako je HTML, CSS a JavaScript. V závislosti na prácu, mali by ste tiež vedieť back-end jazyky ako Ruby. Váš sprievodný list a životopis by mal ukázať, že máte vedomosti a skúsenosti potrebné pre túto prácu.

Čo treba zahrnúť do sprievodný list a životopis

Zvýraznenie svoje zručnosti. Obsahovať kľúčové slová z pracovnej ponuku, a to najmä tých, ktoré súvisia s technickými zručnosťami. Opäť platí, že úloha front-end pre vývojárov vyžadujú znalosť HTML, CSS a JavaScript. Nezabudnite uviesť mäkkých zručností, rovnako ako schopnosť komunikovať technické problémy a riešenia pre non-technický personál.

Zdôraznite svoju najvýznamnejšie skúsenosť. V závislosti na vašej pracovnej histórii a požiadavky na pracovnú pozíciu, môžete si zvoliť typ životopis, ktorý zvýrazní vaše súvisiace skúsenosti. Napríklad, ak vaša práca história ukazuje lineárny priebeh smerom k tejto pozícii, môžete sa rozhodnúť použiť chronologický životopis. Na druhú stranu, ak vaša kariéra vzala niektoré cik tvar prebieha, môžete zvoliť funkčné a kombinačné životopisu, ktorý predvádza svoje schopnosti.

Tipy pre písanie sprievodný list a životopis

Prispôsobte si motivačný list a životopis pre každú prácu. Keď žiadate o novú pozíciu, je dôležité, aby ste prispôsobiť svoj sprievodný list a životopis na úlohu, ktorú hľadáme. Starostlivo analyzovať požiadavky na pracovné uvedené v inzeráte, a zodpovedajú svoje zručnosti čo najpresnejšie.

Pripravte si portfólio ukázať svoju prácu. Pri podaní žiadosti o prácu ako front-end developer, vaším cieľom je preukázať, že budete schopní vyriešiť problémy spoločnosti a zdokonaľovať svoje výrobky. Online portfólio predstavuje jednoduchý spôsob, ako zobraziť svoje minulé prácu a ukázať, čo môžete urobiť.

Ak ste e-mailom sprievodný list a životopis, vypísať svoje meno a názov pracovnej pozície v predmete e-mailové správy:

Predmet: Front-End Web Developer Pozícia – Vaše Meno a priezvisko

Uviesť svoje kontaktné údaje do svojho e-mailového podpisu, a nie zoznam kontaktov zamestnávateľ informácie. Spustenie e-mailovú správu s oslovenie. Tu je príklad formátované email sprievodný list.

Front-End Web Developer sprievodný list

Tu je príklad z sprievodného listu pre čelnú pozíciu web developer. Pozri nižšie pre viac príkladov, vrátane vzorky životopis pre webových vývojárov front-end, spolu s tipy na e-mailom sprievodný list a životopis.

Rita Žiadateľ
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
rita.applicant@email.com

1.9.2018

James Lee
Chief Web riaditeľ
Acme WebTech
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Vážený pane Lee,

Týmto listom vyjadriť svoj záujem o prácu zverejnené na svojich webových stránkach pre skúseného, ​​podrobne orientované, front-end webový vývojár. Ako uvidíte, mám šesť rokov praktické skúsenosti efektívne kódovanie webové stránky a aplikácie pomocou moderného HTML, CSS a JavaScriptu.

Budovanie state-of-the-art, ľahko ovládateľný, užívateľsky prívetivých webových stránok a aplikácií je naozaj moja vášeň, a som si istý, budem vynikajúci doplnok k vašej organizácii. Okrem môjho znalostnej báze, som aktívne vyhľadávať nové technológie a zostať up-to-aktuálne informácie o trendoch v odbore a pokrokom. To mi umožnilo zostať na špici a poskytujú výnimočnú prácu všetkým svojim zamestnávateľom, vrátane tých, ktoré som pracoval na projektovej báze. Prikladáme kópiu svojho životopisu popisovať svoje skúsenosti, spolu s odkazmi na webové stránky a aplikácie, som mal tú česť pracovať.

Aj môže byť dosiahnutý kedykoľvek prostredníctvom mobilu, 555-555-5555 alebo e-mailom na rita.applicant@gmail.com.

Ďakujem za Váš čas a pozornosť. Teším sa na rozprávanie s vami o túto príležitosť.

S Pozdravom,

Rita Žiadateľ (podpis pre kopírovanie písmeno pevného)

rita Žiadateľ

Front-End Web Developer Resume

To je príklad životopis pre webových vývojárov front-end. Pozri nižšie pre viac príkladov.

Hank Žiadateľ

123 ABC Street • Seattle, WA 99999 • (555) 555-5555 • hank.applicant@email.com

FRONT-END WEB DEVELOPER

Prekladať návrhy na front-end kódu a stanovenie požiadaviek pre vývojárov

Rešpektovaná Front-End Web Developer s 10-plus rokov skúseností v oblasti spolupráce s kreatívnymi a vývojových tímov na realizáciu nápadov a projektov.

Kľúčové zručnosti patrí:

● Podpora a oznamovanie nových nápadov

● Vytváranie zlepšenie procesov

● zavádzať nové technológie

● Písanie udržiavateľný kód cross-browser

● Odhad času a nákladov na projekty

● Zaistenie kód je škálovateľné a citlivý

PROFESIONÁLNE SKÚSENOSTI

SCOTTIE TECH COMPANY, Seattle, WA

Front-end WEB DEVELOPER (február 2013 – súčasnosť)

Prekladať návrhy na front-end kód, časová náročnosť a náklady na odhad, určiť požiadavky na vývojárov a špecifikácie, a práca s cross-funkčné tím definovať a rozvíjať plány výrobku.

Pozoruhodné úspechy:

● Zvýšená škálovateľnosť, udržiavateľnosť a citlivosť kódu cross-browser o 47%.

● Vykonané zlepšenie procesu, ktorý zdvojnásobil rýchlosť systému do dvoch rokov.

MALCOLM TECHNOLOGY, Seattle, WA

Front-end WEB DEVELOPER (jún 2008 – február 2013)

Aktualizované a zjednodušili existujúci kód pre zlepšenie výkonu webu pre celú spoločnosť.

Pozoruhodné úspechy:

● Obhospodarovaná špičkové JavaScript a HTML 5 techniky, rámcov a knižnice.

● napísal podporu dokumentácie a poskytuje školenia pre interných a externých používateľov.

VZDELÁVANIE & PRVKY

ABC Community College , Seattle, WA

Združovať of Science v informatike (ťažisko: Tvorba webu, kód písanie), 2008

Certifikácia

Hyper Text Markup Language (HTML) a CSS Certified • Národný kód písania Alliance (NCWA)

Zručnosť využívať informačné technológie

  • Git • WordPress • JavaScript • iOS • Android

Ako si všimol vaše aplikácie

Zvýraznenie svoje zručnosti: Front-end webové vývojárov musí vedieť, HTML, CSS, a JavaScript. Nezabudnite na mäkkých zručností, ako sú komunikácia koncepty pre členov non-technickým tímom.

Prispôsobte si sprievodný list a životopis: Zápas svoje zručnosti a skúsenosti k zamestnaniu osvetlenie a zdôrazniť vlastnosti, ktoré vás robia výnimočnú kandidáta.

Ukázať Vaša práca: Pripravte si portfólio s pracovnými vzorkami, ktoré ukazujú, čo môžete urobiť.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *