Najvyššia platených pracovných miest pre absolventov Straight Out of College

Posted on

Najvyššia platených pracovných miest pre absolventov Straight Out of College

Ak zvolíte major, ktorý bude pozíciu, ktorú pracovať v jednom z najlepšie platených pracovných miest pre absolventov, môžete získať pohodlné plat rovno zo školy. S ohľadom na rastúce náklady na vysokoškolské vzdelávanie a úverového záväzku, že mnohí absolventi získali, vysokoškoláci sú starostlivo zvažuje potenciál svojich stupňov príjmov.

Ak ste vysokoškolák, plat je jedným z faktorov, aby zvážila, keď ste zodpovedajúce vašim záujmom, aby kariérne možnosti. Vyberte si jeden z najlepšie platiacich veľkých a budete byť umiestnený na finančný úspech. Je tiež dôležité zvážiť, či povinnosti práce sú vhodné pre vaše záujmy a či vyhliadky dlhodobej práce je sľubná. Tiež zvážiť dlhodobý potenciál, ak hľadáte pre najlepšie platených pracovných miest, z ktorých niektoré môžu vyžadovať ďalšie vzdelávanie a odbornú prípravu ste.

Bureau of Labor Statistics (BLS) môže pomôcť existujúce i potenciálnych vysokoškoláci získať vhľad do príjmov a pracovných príležitostí potenciálu rôznych populárnych možností. Mnohé z týchto pracovných miest sú v súvislosti s technológiami, ale existujú aj iné odbory, ktoré platia absolventi dobre, vrátane zdravotníctva, komunikácie, predaja, financií a riadenia entry-level.

Zárobku je možná najväčší dôvod, prečo väčšina ľudí pracuje na živobytie, takže vybrať si kariéru na základe potenciálny zisk má svoje výhody. Avšak, môže existovať aj nevýhody tohto prístupu.

výhody

 • Schopnosť rýchlejšie splácanie študentské dlh
 • Byť schopný uložiť u veľkých nákladov aj skôr
 • Získavanie skúseností v profesii-demand
 • viac vreckové

nevýhody

 • Potenciál pre náklady ďalšieho vzdelávania
 • Bol uväznený v neuspokojivý kariéry
 • Umožnenie peniaze sám riadiť kariéru rozhodnutia
 • Potenciálny plytvať talenty lepšie uplatniť inde

Top 20 najlepšie platených pracovných miest pre absolventov

Jedná sa o 20 najlepšie platených pracovných miest pre absolventov vysokých škôl s bakalárskych titulov, od roku 2018. Nasledujúca tabuľka a zoznam ukazujú stredný príjem, plánovaný nárast počtu pracovných miest, a stručný opis požiadaviek práce. Stredná ročný plat všetkých profesií je 38.640 $, a predpokladaný rast počtu pracovných miest pre všetky profesie v priebehu desiatich rokov končiace v roku 2026 činí 7%.

 • Softvéroví vývojári sú kreatívne myslenie za počítačové programy. Niektorí vyvíjať aplikácie, ktoré umožňujú ľuďom, aby plnenie špecifických úloh na počítači alebo inom zariadení. Iní rozvíjať základné systémy, ktoré bežia na zariadenia alebo kontrolnej siete.
 • Elektrotechnici návrh, vývoj, testovanie a dohliada na výrobu elektrických zariadení, ako sú elektrické motory, radarové a navigačné systémy, komunikačné systémy a zariadenia na výrobu elektriny. Electronics inžinieri designu a vývoji elektronického zariadenia, vrátane vysielania a komunikačných systémov, ako sú prenosné hudobné prehrávače a Global Positioning System (GPS) zariadenia.
 • Počítačové systémy analytici štúdiu organizácií o súčasných počítačových systémov a postupov a konštrukčných riešení, ktoré pomáhajú pracovať efektívnejšie a účinnejšie. Prinášajú podnikanie a informačné technológie (IT) spolu pochopenie potrieb a obmedzení oboch.
 • Priemyselní inžinieri nájsť spôsoby, ako k odstráneniu plytvania vo výrobnom procese. Vymýšľajú efektívne systémy, ktoré integrujú robotníkov, stroje, materiály, informácie a energiu, aby výrobok alebo poskytnutie služby.
 • Strojové inžinieri návrh, vývoj, stavať a testovať mechanických a tepelných senzorov a zariadení, vrátane nástrojov, motorov a strojov. Strojové inžinieri designu elektrárne vyrábajúce stroje-ako sú elektrické generátory, spaľovacie motory a parných a plynových turbín-rovnako ako stroje elektrární využívajúcich, ako chladiacich a klimatizačných systémov.
 • Stavební inžinieri si predstaviť, dizajn, stavať, kontrolovať, ovládať, budovať a udržiavať projekty a systémy infraštruktúry vo verejnom aj súkromnom sektore, vrátane ciest, budov, letísk, tunely, priehrady, mosty a systémy pre zásobovanie vodou a čistenie odpadových vôd.
 • Finanční analytici poskytnúť vodítko pre podniky i jednotlivcov rozhodovanie o investíciách. Ich hodnotenie výkonnosti akcií, dlhopisov a iných typov investícií. Pracujú pre banky, penzijné fondy, investičné fondy, obchodníkov s cennými papiermi, poisťovne a ostatné podniky.
 • Analytici riadenie alebo konzultanti manažmentu navrhne spôsoby, ako zlepšiť efektivitu organizácie. Radí manažérov o tom, aby sa organizácie výhodnejšie vďaka zníženiu nákladov a zvýšenie výnosov. Organizácia najať poradcu pre vývoj stratégií pre zadávanie dnešnom trhu a udržanie konkurencieschopnosti v ňom.
 • Správcovia siete a počítačové systémy organizovať, nainštalovať a podporné organizácie počítačové systémy, vrátane lokálnych sietí (LAN), rozsiahle siete (WAN), sieťových segmentov, intranetov a ďalších systémoch dátovej komunikácie. Administrátori spravovať servery a stolné počítače a mobilné zariadenia. Majú zabezpečiť, aby e-mail a ukladanie dát siete fungovať správne.
 • Obchodní zástupcovia pre technické a vedecké produkty predávať tovar pre veľkoobchodníkov a výrobca podnikom, vládnych agentúr a ďalších organizácií. Kontaktujú zákazníci, vysvetľovať a propagovať vlastnosti produktov, ktoré predávajú, vyjednávať ceny a zodpovie všetky otázky, ktoré ich zákazníci môžu mať o produktoch.
 • Chemici študovať látok na atomárnej a molekulárnej úrovni a analyzovať, ako v ktorých látky interagujú vzájomne. Využívajú svoje znalosti k vývoju nových a vylepšených produktov a testovať kvalitu vyrábaného tovaru.
 • Logistiky analyzovať a koordinovať dodávateľské reťazce-systémy, ktoré sa pohybujú výrobky od dodávateľa spotrebiteľským organizáciám. Podarí sa celý životný cyklus výrobku, ktorá zahŕňa získavanie, prideľovanie a dodávanie výrobku.
 • Registrovaných zdravotných sestier poskytovať a koordinovať starostlivosť o pacientov, vzdelávať pacientov a verejnosť o rôznych zdravotných podmienok a poskytovať poradenstvo a emočnú podporu pacientom a ich rodinným príslušníkom.
 • Účtovné a audítormi vypracovanie a preskúmanie finančných záznamov. Majú zabezpečiť, aby finančné záznamy sú presné a že dane sa platia riadne a včas. Účtovné a audítori posúdiť finančné operácie a práce s cieľom pomôcť zabezpečiť, aby organizácie bežať efektívne.
 • Úver úradníci vyhodnotiť, povoliť, alebo odporučí schválenie žiadosti o úver pre občanov a podniky. Práca úver úradníci má značný zákaznícky servis a predajné komponenty. Úver úradníci často odpovedať na otázky a vodiacich zákazníkom prostredníctvom procesu žiadosti.
 • Cenných papierov, komodít, a predajcovia finančných služieb spojiť kupujúci a predávajúci na finančných trhoch. Predajú cenné papiere pre jednotlivcov, radí spoločnostiam pri hľadaní investorov, a vykonávať obchody.
 • Marketingový výskum analytici podmienky štúdie trhu s cieľom skúmať predajný potenciál výrobkov alebo služieb. Pomáhajú spoločnostiam pochopiť, čo ľudia chcú výrobky, kto ich kúpi a za akú cenu. Zbierajú dáta a informácie pomocou rôznych metód, ako sú napríklad rozhovory, dotazníky, focus groups, prieskumy pre analýzu trhu, prieskumoch verejnej mienky a recenzie literatúry.
 • Špecialisti ľudských zdrojov nábor, plátno, rozhovor, a miesto pracovníkov. Často zvládnuť ďalšie personálnej práce, ako napríklad tie, ktoré súvisia s zamestnanecké vzťahy, kompenzácie, výhody a školenia.
 • Špecialisti public relations vytvárať a udržiavať priaznivé imidž pre organizácie, ktoré zastupujú. Oni remeslá mediálnych správ a rozvíjať programy sociálnych médií na formovanie verejnej mienky zo svojich organizácií, a zvýšiť povedomie o svojej práci a cieľov.
 • Elementárne učitelia stredných škôl a stredných škôl pri príprave hodín, súčasný vzdelávacie materiály pre študentov, hodnotiť pokrok študentov, riadiť správanie v triede, a komunikovať s rodičmi o problémoch študentov a pokroku.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *