Easy Online Práce, ktoré vyžadujú malú alebo žiadnu skúsenosť

Posted on

Easy Online Práce, ktoré vyžadujú malú alebo žiadnu skúsenosť

Nie každý, kto chce pracovať doma hľadá dlhodobé kariérne možnosti. Niekedy si len chcete niečo relatívne jednoduché, kde si môžete zarobiť nejaké peniaze navyše rýchlo. Ak je to váš cieľ, tieto online pracovných miest môžu byť predmetom záujmu.

Aplikácia proces on-line je jednoduché a priamočiare a veľmi málo ich potrebné kandidátov. Niektoré možnosti môžu byť zahájená v rovnaký deň, že ste na ne reagovať. Oni tiež vyžadujú len veľmi málo úsilia a môžu byť zvyčajne vykonáva na svoj rozvrh.

Všimnite si, že tieto práce neplatia moc, a že sa nebude poskytovať údaje o vašom životopise. Možno, preto je potrebné mať viac ako jeden on-line prácu, aby sa požadovaný príjem. Tiež, ako si usporiadať ďalšie príležitosti, vedieť, ako rozpoznať a vyhnúť sa práci-at-home podvody.

Micro Job

Mikro úlohou je zvyčajne malé on-line úloha, pre ktorý sa zobrazí rovnako malý poplatok, zvyčajne pár centov alebo dolárov. Niekedy sa nazývajú krátke úlohy.

Tieto práce sú vykonávané protokolovanie na webové stránky a výberom úlohy danej spoločnosti, niekedy jednoducho kliknutím na odkaz. Amazon Mechanical Turk, Clickworker a ySense ponúkajú tieto typy úloh.

Práce môžu byť tiež nájdené v online trhovisko služieb. Tu pracovníci ponúkajú malé služby, zvyčajne za pevne stanovenú cenu, a kupujúci prechádzať trhovisko nájsť ľudí, ktoré ponúkajú služby, ktoré potrebujú.

Pracovné príležitosti patrí crowdsourcing projekty, ktoré sú podobné ako zadávanie dát, keď firmy zapojili armádu virtuálnych pracovníkov vykonať malú časť väčšieho projektu. Pracovníci môžu tiež využiť vernostné programy a prieskumov, ktoré sú možno pôvodné práce-at-home mikro-zamestnania.

Vzhľadom k tomu, poplatok je tak malý a úloha trvá tak málo času, že cieľom je urobiť čo najviac úloh, ako je to možné. Avšak, mali by ste pochopiť politiku odmeňovania, ako veľa z týchto firiem majú minimálnu výplata, čo znamená, že ak si zarobiť $ 8,55 robí 20 mikropráce, budete musieť počkať, až ste si zarobil toľko ako 50 $ skutočne dostávajú svoje peniaze.

online Porotca

Právnici pripravujú na proces často vytvárajú falošný porotu k získaniu spätnej väzby od jednotlivcov podobné tým, kto môže nakoniec sedieť v porote. Pretože to môže byť nákladné mať in-osobne falošný porotu, lacnejšie on-line porotcovia sú logickou alternatívou. Môžu počúvať zvukové a ukázať video prezentácie, alebo si prečítať materiál a odpovedať na otázky.

Vzhľadom k tomu, právnici hľadajú ľudí, ktorí zodpovedajú profilu možných reálnych životných porotcov, online porota spoločnosti žiadať o detailné otázky žiadateľov. Všimnite si, že by sa nikdy odhaliť vaše číslo alebo kreditnú kartu sociálneho zabezpečenia alebo bankové údaje. Spoločnosti zvyčajne zaplatiť 10 dolárov na $ 60 až on-line porotcov. Pretože väčšina on porota spoločnosti nebudú potrebovať veľa porotcov, prihlásenie k viac firiem vám dáva väčšiu šancu dostať vybral pre “porotcu.”

Aby sa stal on-line porotca, budete musieť zaregistrovať s niekoľkými spoločnosťami poroty, ktorá zahŕňa plniaci rozsiahly dotazník. Budete tiež musieť spĺňať určité predpoklady, ktoré sa líšia medzi okresy.

Vkladanie dát

Online zadávanie dát je rastúci pole práca-at-home. Nová technológia uľahčuje spoločnostiam najať nezávislí dodávatelia k práci na zadávanie dát projektov.

Prevádzkovatelia zadávanie dát môžu mať prístup k infraštruktúry spoločnosti vzdialene alebo pomocou crowdsourcing technológií. zadávanie dát môžu zahŕňať oblasti, ako je základné všeobecné prepis; Avšak, väčšina prepis úlohy vyžadujú ďalšie skúsenosti.

Spoločnosti, ktoré vstupných dát požičovňa pracovníkov patrí Axion dátových služieb Sigtrack a podpora Ninja.

Webové stránky alebo testovanie aplikácií

Ak máte názory na to, čo funguje a čo nie na webe, môžete byť vhodné pre prácu pri testovaní vzdialeného použiteľnosti. Užívateľské testery môžu tiež vyzdvihnúť ďalšie práce preskúmavaní webovej stránky a mobilné aplikácie, ktoré môžu byť stále vo vývoji. Nemusíte byť veľmi dobre informovaný o internete, pretože niektorí vývojári chcú začiatočníka hľadisko.

Použiteľnosť testery sú žiadaní, aby vykonávali testy na základe ich demografickej profily, ako je vzdelanie, webové vedomostí, veku a používanie sociálnych médií. Oni sú potom uvedené otázky adresu alebo úloh, ktoré majú plniť, ako je registrácia na webových stránkach a potom poskytovanie spätnej väzby online. Previerka zvyčajne trvá asi 15 až 20 minút a zarobí zvyčajne asi $. 10 Po dokončení hodnotenia, testery nie sú zaplatené, kým klient prijíma od nich spätnú väzbu. Práce môže byť odmietnutá a neplatené v prípade technických problémov, nedostatok detailov, alebo iných problémov klient určuje.

Tieto pozície sa nachádzajú hlavne v akejkoľvek spoločnosti zapojené do e-komerciu, vedenie obchodných transakcií elektronicky online. Príklady zahŕňajú Amazon, eBay a PayPal.

Search Hodnotiteľ

Vyhľadávať hodnotitelia motor preskúmať internet výsledky vyhľadávania a poskytujú spätnú väzbu o tom, či sú správne, relevantné a spam-free. K tomu, hodnotiteľ musí mať vedomosti o aktuálnej kultúre a internetu a majú dobré komunikačné schopnosti. Niekedy je požadované vysokoškolské vzdelanie alebo výhodné, ale priama skúsenosť nie je povinné. Tento konkrétny prácu-at-home príležitostí vyžaduje určité skúsenosti, ale platí vyššie mzdy.

Tieto pracovné miesta sú často pri dvojjazyčných jednotlivca, hoci tam sú niektoré anglické len pozície. Úlohou evaluácie hľadanie jede pod mnohými menami, ako je vyhľadávanie hodnotiteľa, internet hodnotiteľ, kvalita ad hodnotiteľom alebo internetové sudcu.

Spoločnosti, ktoré ponúkajú tento druh práce patrí Google, Appen, Lionbridge, a pracovných síl Logiq.

korektor

Ak máte cit pre všímať pravopisné chyby alebo preklepy, môže byť dobre hodí ako korektor. Avšak, túto úlohu môže vyžadovať zaobstaranie korektúry kurz alebo nejaké predchádzajúce skúsenosti, alebo budete musieť podstúpiť test, než sa dostane najal.

Virtuálna asistentka

Ako virtuálne asistentka, budete mať za úlohu s prácou, ktorý je podobný tomu, ktorý z kancelárskeho asistenta. Aj napriek tomu, že budete pracovať z domova, mali by ste byť vysoko organizované, efektívny a spoľahlivý. Clá typicky zahŕňajú podanie a vedenie záznamov, plánovanie schôdzok a udalostí a odpovedanie telefónov.

Mnoho spoločností najať virtuálny asistenti. Napríklad Servcorp, ktorá bola založená v roku 1978 v Sydney, Austrália, poskytuje virtuálne kancelárie a služby po celom svete. Ponúka pracovné stanice, zasadačky, spolupracovníkov, technológie a nič iného potrebné pre podporu svojho podnikania. Timeetc je ďalšia spoločnosť, ktorá poskytuje virtuálny asistenti pomáhajú zákazníkom dosiahnuť svoje ciele. Spoločnosť ponúka free-trial tým, že virtuálna asistentka vykonať prvotné úloha.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *