Štát sa Paralegal – zručnosti, ktoré potrebujete k úspechu ako koncipientka

Posted on

Štát sa Paralegal - zručnosti, ktoré potrebujete k úspechu ako koncipientka

Nasledujúci zoznam obsahuje osem najlepších koncipientka zručnosti potrebné k úspechu. Zvládnutie týchto kľúčové kompetencie vám pomôžu postúpiť v práci a získať konkurenčnú výhodu v dnešnom právnom trhu.

komunikácia

Efektívna komunikácia je základom pre advokátsku prax. Či už ste pohovor nového klienta, kontaktovanie odborníka, pričom vyhlásenie svedka, plánovanie súdne reportér alebo diskutovať zmluvu s vašou dohliada zástupcu, až do výšky 80% svojho dňa trávi komunikáciu s ostatnými ľuďmi. Ako advokáta pravej ruky, asistenti slúžiť ako sprostredkovateľ medzi klientmi, odborníkmi, predajcovia, protivníka rady a ďalšími stranami sporu alebo transakcie. Preto je schopnosť komunikovať jasne a efektívne je základným paralegal zručnosť.

písanie

Prvotriedne písanie sú nevyhnutné pre takmer všetky paralegal pozície. Litigation asistenti návrh korešpondenciu, písomnostiach objav, návrhy, nohavičky, právne memoranda a ďalšie dokumenty v rozmedzí od jednoduchých až po zložité. Transakčné asistenti návrh rezolúcie, dohody, zmluvy a súvisiacich dokumentov. Vzhľadom k tomu, písanie je neoddeliteľnou funkciu koncipientka, asistenti, ktorí ovládajú umenie jasne, výstižne a presvedčivá písomná komunikácia sa odlíšiť od svojich rovesníkov.

Výskumné a vyšetrovacie zručnosti

Výskum je ďalšie základné paralegal zručnosť. Okrem zvládnutie tradičnej právnej výskumných metód, asistenti musí stáť zdatní v oblasti výskumu Internet a právne výskumných databáz, ako Westlaw a Lexis / Nexis. Asistenti tiež musí naučiť analyzovať prípadové fakty a správne citovať právny autoritu. Pevné vyšetrovacie zručnosti v občianskych, trestných a transakčné kontexty sú tiež potrebné na vystopovanie lekárske záznamy, dôkazy, dokumenty a svedkovia.

technologické zručnosti

Technologické schopnosti sú jedným z najvyhľadávanejších koncipientka zručností v dnešnom právnom trhu. Ako technológia preniká každý aspekt advokátsku prax, musia asistenti zvládnuť rastúci rad spracovanie textu, tabuliek, telekomunikácie, databázy, prezentácie a právneho výskumu softvéru. Asistenti sú často účtované s výrobou technologickej nákupy v rámci svojej advokátskej kancelárie, alebo právneho oddelenia. Právne technológia tiež k vzniku nových koncipientka niky – podporu vedenia sporu a e-discovery. Asistenti, ktorí prinášajú vyspelé technologické schopnosti k stolu mať konkurenčnú výhodu na trhu právnych služieb.

organizácie

Právnici sa spoliehajú na asistenti vniesť poriadok do ich schránok a súborov v občianskom, trestnom a transakčných záležitostiach. Dokument náročné spory a korporátnej transakcie generovať obrovské množstvo dokumentov a dát. Preto je schopnosť triediť, indexu, kategorizovať, poriadku, manipulovať a organizovať tieto informácie je základné paralegal zručnosť. Okrem organizovania fyzické dokumenty exponáty, a dôkazy, asistenti musí zvládnuť technologické aplikácie a databázy, ktoré pomáhajú pri správe dát súvisiacich s jednotlivými prípadmi.

Multi-tasking

Zriedka sú asistenti priradené k jedinému prípadu, dohoda alebo úlohy. V reálnom svete, asistenti musí žonglovať viac úloh a súčasne vyrovnať konkurenčné priority. Napríklad spory koncipientka môže vypočuť svedka, e-mail klienta, trénovať spolupracovníka na novej databáze a skúmať právny problém v rámci rovnakého one-hodinový blok času. Najúspešnejším asistenti môžu myslieť pružne uprednostniť úlohy a zladiť potrebu viac dohľadu a klientmi.

tímová práca

Tímová práca je ďalšie základné paralegal zručnosť. Doručenie právnych služieb je dostatočne zložitý, že je potrebné tím s viacerými zručností poskytovať kvalitné a nákladovo efektívne služby. Navyše, pretože pravidlá týkajúce sa neoprávneného praxi práva požadovať študentov právnických fakúlt pracovať pod vedením právnika, tímová práca je neoddeliteľnou súčasťou paralegal praxi. Asistenti sú súčasťou širšieho tímu právnikov v rámci svojej organizácie, ktorá môže zahŕňať spolupracovníkmi, partnermi, kolegami študentov právnických fakúlt legálne sekretárky a ďalšie. Asistenti musia tiež spolupracovať s externými stranami vrátane klientov, protivníka poradcovia, odborníci a predajcovia.

Zmysel pre detail

Kým právnici sú často zamerané na veľký obrázok, podrobnosti padajú na koncipientka. Paralegal úlohy, ako je uviesť kontrolu (overenie právomoc v nohavičkách a poznámky), preskúmanie dokumentov, riadenie výstavné a titulnej vyhľadávania vyžadujú starostlivý zmysel pre detail. Správa logistické zložitosti prípravy na skúšku alebo zatváranie vyžaduje tiež zamerať na mnohých detailoch od číslovania exponátov a dvojitej kontroly rozpočtov, sledovanie súdnych dátumu podania termíny.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *