Tech Práca: Práca v oblasti informačných technológií (IT)

Posted on

Tech Práca: Práca v oblasti informačných technológií (IT)

Explozívny rast počtu pracovných miest v priemysle informačných technológií začala pred takmer dvoma desiatkami rokov, a to sotva spomalil, lebo. Kým ” bodka bomba éry ” v neskorej 1990 cez čoskoro 2000s urobil svoj spravodlivý podiel na škodu, tým viac nedávnej recesie, ktorá sa začala v decembri 2007 a skončila v júni 2009 sotva spomalil ho.

Ako zaujímavý tým, že je pozrieť sa do minulosti, ale učenie o budúce zdravie tohto odvetvia je oveľa dôležitejšie pre ľudí uvažujú o informačné technológie zamestnanie.

Je tu veľmi dobrá správa na tejto fronte, ak ste medzi nimi, alebo ak ste už pracujú v tejto oblasti. US Bureau of Labor Statistics predpovedá pokračujúci nadpriemerný nárast počtu pracovných miest pre odvetvie informačných technológií v priebehu niekoľkých najbližších rokov.

Zodpovedné za tento rast sa mení technológie a adaptácii organizácií z nich. Napríklad zvýšená adaptácie cloud computing a kybernetickej viesť k zvýšeniu zamestnanosti a rast ďalších technológií, vrátane zdravotnej starostlivosti IT, mobilné siete a správu dát tiež prispievajú k silnému výhľadu na poli informačných technológií.

Základné fakty o IT priemyslu

 • Ako 2014, tam bolo 3,9 milióna ľudí, ktorí pracujú v IT profesií. To zahŕňalo osoby zamestnané v počítačové systémy dizajnu a súvisiacich odvetví služieb – to, čo sme bežne označujeme ako IT priemyslu – rovnako ako jednotlivci robí technológie súvisiace s pracovné miesta v iných oblastiach.
 • Očakáva sa zamestnávanie ľudí pracujúcich v IT profesií rastú o 12 percent od roku 2014 až v priebehu tohto obdobia budú pridané 2024. 488.500 pracovných miest.
 • Tradične, tam bola nedostatočná rôznorodosť v tejto oblasti. Ženy a menšiny sú silne zastúpené. Hojnosť biele, Ázijcov a muži pracujú v tomto odvetví, zatiaľ čo relatívne málo Afroameričania, Hispánci a ženy robia, keď v porovnaní s inými súkromnými priemyslu ( ” Rozmanitosť v high-tech “, USA rovnaké pracovné príležitosti komisie.)
 • Firmy, ktoré obsahujú IT priemyslu sú subjekty, ktoré ponúkajú zákazkové počítačové programovanie, návrh počítačových systémov, správa budov počítač a ďalšie služby v oblasti softvéru. IT pracovných miest možno nájsť mimo tohto priemysel rovnako. Industries, ktoré požičovňa tech pracovníci obsahovať informácie, vzdelávacie služby, administratívne a podporné služby, káblové telekomunikácií, štátnej správy, financií a poistenia, vydávanie softvéru a riadenie spoločností a podnikov.
 • Hoci tam sú informačné technológie, pracovné miesta po celej krajine, väčšina príležitostí sú sústredené okolo určitých oblastiach. Top US mesto pre tech zamestnania je Raleigh-Durham, North Carolina. Ďalšie miesta, na ktorých môžete uvažovať o premiestnení s cieľom zlepšiť svoje šance na získanie tech zamestnania sú Nashville, Tennessee; Austin, Texas; a Fort Collins, Colorado.

tech Kariéra

Ak chcete vstúpiť do IT priemyslu, máte veľa možností.

Let prvý sa pozrieť na počítačové a informačné technológie zamestnania. Zatiaľ čo mnoho ľudí v týchto profesiách pracujú v IT priemysle, mnoho z nich tiež pracovať v iných odvetviach. Čo robí tieto profesie lákavá, okrem svojej vynikajúci výhľad zamestnanie, sú potenciálny zisk. Odborníci v oblasti IT získal strednej ročný plat vo výške $ 82.860 v máji 2016. Porovnajte to so strednou ročné mzdy vo výške $ 37.040 pre všetky profesie.

Počítačové a IT profesie sú technické práce, ktoré zahŕňajú robiť veci, ako je zavádzanie technológií, navrhovanie počítačových sietí, kódovanie a vývoji softvéru a webové stránky.

Deväť povolania nižšie majú vynikajúce výhľady.

 • Počítačové a informačné Research Scientist
 • Computer Network Architect
 • Computer Support Specialist
 • Computer Systems Analyst
 • Správca databázy
 • Informácie o bezpečnostný analytik
 • Sieť a Computer Systems Administrator
 • Vývojár softvéru
 • Web Developer

US Bureau of Labor Statistics predpovedá rast zamestnanosti, ktorá je buď rýchlejší ako alebo oveľa rýchlejšie ako v priemere za všetkých profesií v období, ktoré začalo v roku 2014 a skončí v roku 2024. Neexistuje žiadny dôvod, prečo by sme nemali tento trend možno očakávať pokračovať aj do budúcna, ako technológia sa neustále vyvíja a odborníci, ktorí vedia, ako vytvoriť a realizovať to je potreba. Najmä v tomto zozname chýba, sú programátori, okupácie, že bude dochádzať k poklesu 8 percent od roku 2024.

Odborníci v oblasti IT sa používajú v každom odvetví si môžete myslieť, ale oni sú, nie je prekvapením, že najviac dobre zastúpené v odvetví informačných technológií. Tvorí 56 percent všetkých pracovníkov v tomto odvetví, hoci.

A čo tá druhá 44 percent? Sú manažéri, účtovné , administratívni pracovníci, veľkoobchodné a výrobné obchodný zástupca , obchodní zástupcovia reklamné , zástupcovia zákazníckeho servisu a ďalších pracovníkov, ktoré podniky potrebujú k funkcii.

Ak nie ste v počítačovo orientované kariéry, prečo by ste mali zvážiť prácu v IT priemysle? Aby bol tento výber vám umožní využívať výhody, ktoré prichádzajú s jeho úspechu. Non-tech pracovníkov, rovnako ako tie, ktorých práca zahŕňa počítače, tiež si užívať vysokej miery zamestnanosti a plat.

Top Tech Zamestnávatelia

Ak chcete, kariéru v odvetví informačných technológií, prečo nie nastaviť svoje pamiatky vysoko? Môžete mať väčšiu šancu na získanie zamestnania s menšou spoločnosť, ale vaša konečným cieľom môže byť práca s jedným z veľkých priemyselných subjektov. Tu sú niektoré z nich.

Zoberme si najprv spoločnostiam s najvyššími príjmami. Jedná sa o top-tech firiem v rebríčku Fortune 500:

 1. jablko
 2. Hewlett-Packard Company
 3. IBM
 4. Amazonka
 5. Microsoft
 6. Google

( ” Top Technology firiem z rebríčka Fortune 500 ,” Fortune .

2015)

Ďalej tu je zoznam najrýchlejšie rastúcich technologických firiem – pretože ak budete mať kariéru v rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví, ako by to, prečo sa zamerať na prácu s firmou, ktorá má veľmi sľubnú budúcnosť? Najrýchlejšie rastúce technologické firmy, podľa Forbes, sú nasledujúce:

 1. LinkedIn
 2. jablko
 3. Qlik Technologies
 4. athenahealth
 5. Equinix
 6. Ebixa

( ” Fast Tech 25 .” Forbes. 2017)

dni Tech zamestnancov sú zvyčajne dlho. Má zamestnávateľ, ktorý zaobchádza so svojimi pracovníkmi dobre môžete urobiť tentoraz príjemné. Podľa názorov zamestnancov, to sú najlepšie tech spoločností k práci pre:

 1. Facebook
 2. Google
 3. World Wide Technology
 4. rýchla Enterprises
 5. LinkedIn
 6. adobe

( ” 25 najlepších Tech firmy pracovať v roku 2016, v závislosti na zamestnanca .” Business Insider . 06.12.2016)

Ako zistiť, či je Informačné technológie Kariéra je pre vás najvhodnejší

Pokiaľ chcete mať kariéru v oblasti informačných technológií, vaše možnosti sú mnohé: ste mohli sledovať IT povolania v IT priemysle, IT zamestnanie v inom odbore, alebo non-tech povolania v IT priemysle. Tam by malo byť niečo, čo tu pre Vás, bez ohľadu na to, čo kariéra je najvhodnejšie na základe svojich schopností, záujmov a ďalších osobných vlastností.

Je niečo, čo sa nepáči? Ak je jednoduchý 9-5 úlohou je to, čo ste po ňom, mali by ste uvažovať o iné pole. To pracovníci často pracujú dlhé hodiny. Asi 20 až 25 percent pracovníkov v profesiách uvedená práce dlhšie ako 40 hodín týždenne. A v závislosti na konkrétnej profesii, budete musieť tráviť čas na pohotovosti v prípade núdze, že iba vaše znalosti môžu vyriešiť.

Vzdelávanie a odborná príprava

Ako sa pripravujete na IT kariéru hrá veľkú úlohu vo vašom úspechu. Rovnako ako u iných povolaní, je potrebné získať tvrdé zručnosti, ktoré vám umožnia robiť svoju prácu. Pre mnoho profesií, to znamená zarábať bakalársky titul. Mali by ste sa zúčastniť silná priemyselná škola programu .

V neustále sa meniacom odbore, ako je tento, budete neustále musieť aktualizovať svoje zručnosti. S týmito dlhých pracovných hodín, môže mať málo času, ako to urobiť. Vezmeme- on-line kurzy vám môže pomôcť udržať svoje zručnosti up-to-date.

Certifikáty sú veľmi cenné v IT priemysle. Majú slúžiť ako dôkaz pre zamestnávateľa, že ste spôsobilí vykonávať určitú prácu. Zvyčajne, profesijné združenia a softvérové firmy dohliadať na certifikačný proces, ktorý vyžaduje kandidátov zložiť skúšku potom, čo sa učia zručnosti, programovací jazyk, alebo softvérový program. Mať tie správne prihlasovacie údaje môže urobiť viac konkurencieschopnejšie ako uchádzač o zamestnanie alebo ako profesionál sa snaží pokročiť k lepšiemu, platobné a ďalšie zodpovedné postavenie.

Ktoré certifikácia by ste mali dostať? Čas a peniaze, ktoré donúti zúžiť možnosti. To je najlepšie ísť po tých, ktoré vám bude najviac konkurencieschopné v najteplejších technológií. Napríklad, ak chcete budovať svoju kariéru vo veľkých dát , môžete sledovať tieto certifikácie:

 • Cloudera Certified Administrator pre Apache Hadoop (CCAH)
 • Cloudera Certified Professional: Údaje Scientist (CCP: DS)
 • Cloudera Certified Professional dát Engineer

K čomu Skills Do You?

Ako IT profesionál, možno budete musieť mať znalosti o vývojových nástrojov, programovacích jazykov a operačných systémov. Je nemožné vedieť všetko, ale dobré miesto pre štart je s vysokým dopytom zručností , ako je operačný systém Unix, Linux operačný systém, a Programovací jazyk Java.

S vedomím rôznych programovacích jazykov môže pomôcť Garner vám vysoké príjmy. Začínať s najvyšším platobných jazykov , vrátane Ruby, Objective-C a Python.

Získanie najatý: Ako nájsť IT Job

Pri hľadaní informačných technológií práce, môžete použiť všeobecné Hľadanie práce webovej stránky, ako Indeed.com . Tam nájdete pracovné oznámenia vyradené z rôznych zdrojov, vrátane iných pracovných zaradení na zoznam miest a firemných webových stránkach. Zamestnávatelia tiež poslať pracovné príležitosti priamo na skutočnosti. Okrem toho môžete zdieľať svoj životopis tam tak zamestnávatelia hľadajú niekoho s vašou kvalifikácia vás môže nájsť.

Môžete tiež použiť špecializované weby , ktoré sú špeciálne pre pracovné príležitosti v IT priemysle. Výhodou použitia lokalít, ako je to, že vám umožní zúžiť zameranie a tráviť svoj čas efektívnejšie.

Networking je zásadné, pokiaľ ide o umiestnenie otvorených pozícií. Ak nie ste na LinkedIn , mali by ste byť. To vám umožní spojiť sa s ľuďmi vo svojom odbore, alebo tí, ktorí vedia ľudia, ktorí sú.

Jemne vyladené životopis alebo životopis , aj keď nebude vám najal, bude mať potenciálneho zamestnávateľa, aby vás všimne. Online podklady sú nutnosťou pre webové dizajnérov a vývojárov , ktorí potrebujú predviesť svoju prácu. Ak sa snažíte vytvoriť nezávislú kariéru, mali by ste získať osvedčenie klienta .

Kým životopis alebo portfólio sa dostanete do pozoru potenciálneho zamestnávateľa, váš výkon pri pohovore vám môže dostať prácu si prajete. Rovnako ako u iných povolaní, mali by ste sa vždy pripraviť na prijímací pohovor a premýšľať o tom, ako budete reagovať na prípadné otázky – vrátane ilegálnych .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *