10 najlepších čiastočných úväzkov pre seniorov

Posted on

Najlepšie čiastočných úväzkov pre seniorov

Či už budete musieť pracovať, chcú doplniť svoj príjem, alebo jednoducho dúfať, aby zostali aktívni v dôchodku, práca na čiastočný úväzok je bežná u seniorov. Niektoré práce na čiastočný úväzok je lepšie pre starších pracovníkov ako ostatné. Priznajme si to: bez ohľadu na to, ako fit ste, by ste asi radšej opustiť fyzicky náročné veci pre mladých pracovníkov, ktorí nie sú tak obavy o vyhadzovali chrbtom, atď

Dobrou správou je, že tam sú čiastočný úväzok, aby vyhovovali každej preferencie, odborné zázemie a sadu zručností. Či už chcete pracovať v prírode, alebo z pohodlia vášho domova kancelárie, jedna z týchto koncertov by mohol byť dobrou voľbou pre vás.

konzultant

Ak máte radi svoju kariéru, ale chcete stráviť trochu menej času robiť to, poradenstvo môže byť ideálne pre vás. Premeňte svoje odborné znalosti, siete a skúseností k dobrému prospechu a práca na čiastočný úväzok za starý zamestnávateľa alebo pre iné firmy vo svojom odbore.

Priemerný plat za poradenstvo je po celej mape, a závisí vo veľkej miere na poli ste odišiel z. Ak chcete nastaviť rýchlosť jazyku vydelením vašej kompenzácie podľa počtu odpracovaných hodín. Je to tiež dobrý nápad skontrolovať s ostatnými poradcami vo svojom odbore, aby zistil, ako sa štruktúrovať ich náhradu; Je to na hodinovom základe, jednotlivé projekt, alebo sa im radšej pracovať na držiaku?

vychovávateľ

Vysloužilí učitelia majú vzdelanie a skúsenosti, aby pomohol študentom naučiť ťažké predmety, vychovávať svoje triedy a prípravu na skúšky, ako sú SAT, okrem iného míľniky. Okrem doučovanie, existujú aj iné možnosti flexibilnej práce sú k dispozícii pre bývalých učiteľov.

Dokonca aj keď nie ste certifikovaný učiteľ, môžete byť schopní poskytnúť doučovanie pre študentov vo svojom odbore, či už je to, že učia matematické zručnosti alebo úprave ich písaní. Priemerný plat sa líši v závislosti na úrovni doučovanie (vysoké školy, vysoké školy, atď) a na úroveň školiteľa formálneho vzdelávania. Väčšina doučovacie programy majú štandardnú hodinové mzdové tarify.

atletický tréner

Chcete sa podeliť o svoje láske k športu s novou generáciou nádejných športovcov? Koučovanie môže byť pre vás. Uhradiť spravidla nie je vysoká – niekoľko tisíc za sezónu – ale ak budete potrebovať trochu viac peňazí a chcú pracovať vonku, vystupovať ako atletický tréner by mohol byť ideálny pre vás. Väčšina pracovných miest trénovať študent-atléti bude vyžadovať, aby ste prejsť overením, aby bola zaistená bezpečnosť študentov.

daň prípravár

Ak máte účtovný zázemie a dávajú prednosť pred-načítať svoju prácu do prvej časti roka, príprava dane by mohli byť na čiastočný úväzok sa snažíte získať. Daňové zostavovatelia typicky pracovať dlhé hodiny prostredníctvom daňového obdobia, tj do 15. apríla, alebo tak. Potom sa ich plány rozveseliť po zvyšok roka.

Platiť za túto rolu sa bude líšiť v závislosti na skúsenostiach a či pracujete pre malé firmy alebo veľké národné organizácie. Vyslúžené účtovný chcieť ísť na voľnej nohe, pracujúci nezávisle na daňové firmy.

účtovný

Bookkeepers musí byť pohodlné používanie účtovných softvérových programov, ako je QuickBooks, rovnako ako Microsoft Excel. Musí mať tiež záujem oko pre detail a interpersonálne zručnosti komunikovať požiadavky na klientov / zamestnancov.

Mnoho bookkeepers pracovať na voľnej kapacite, pričom na kombináciu malých a veľkých klientov. Vaša úroveň formálneho vzdelania a skúseností bude diktovať, koľko si môžete účtovať za vedenie účtovníctva.

Lekárske Biller / kodér

Lekárske billers a kódery prekladať zdravotnícke služby do diagnostické kódy pre použitie v lekárskej plagátovania. Oni tiež pripraviť, odosielať a sledovať účty za lekársku starostlivosť pre pacientov a poisťovní. Všimnite si, že táto práca vyžaduje certifikáciu, sa niektorí zamestnávatelia preferujú uchádzačov s mierou pridruženom podniku alebo do štandardizovaného tréningového procesu.

Pay bude líšiť na skúsenostiach a veľkosti spoločnosti, pre ktorú pracujete pre. To môže byť tiež ovplyvnená typom pacienta; typicky lekárskej praxe zameraná na geriatrických pacientov bude mať viac postupy a tým aj viac fakturačných kódov vyriešiť.

zástupca oddelenia služieb zákazníkom

Zákaznícky servis práce sú vždy najímanie, a niektoré z nich vám umožní pracovať z domova. Ak ste dobrí v komunikácii po telefóne alebo cez chat softvér a nevadí riešenie problémov s ľuďmi, keď nie ste v tom najlepšom svetle, táto úloha by mohla nechať pracovať na čiastočný úväzok z vašej domácej kancelárie. In-osoba môže byť potrebné školenia a plat sa líši v závislosti na spoločnosti. Väčšina zákazníkov pracovných miest v službách zaplatiť hodinovú sadzbu.

Virtuálna asistentka

Ak ste boli administratívny pracovník v plný úväzok pracovnej kariéry a ste spokojní s technológiou, virtuálna asistentka role vám pomôže previesť svoje schopnosti na novú prácu na čiastočný úväzok. Virtuálna asistentka pracovných miest nemusí nutne vyžadujú určitý stupeň, ale oni vyžadujú pevné písanie a komfort s programami, ako je Microsoft Office. Väčšina firiem bude vyžadovať, aby ste mali svoj vlastný počítač (hoci niektorí môžu dodať jeden) a pripojenie k internetu vysokorýchlostné. Zvyčajne môžete získať uhradené náklady na vašich internetových služieb.

Pet Sitter / Dog Walker

Ak ste majiteľ psa a používajú na prácu na plný úväzok, si spomeniete, ako ťažké to bolo, aby sa ubezpečil váš maznáčik dostal svoje každodenné cvičenie. Psie chodci mať dennú smenu, takže pracovníci nemuseli pretekať doma, keď je pracovný deň je u konca. -Li mačky sú vaše rýchlosť, alebo ste rovnakých príležitostí milovník zvierat, pet sedí zatiaľ čo klienti ísť na dovolenku, je to skvelý spôsob, ako dať trochu peňazí navyše vo vrecku. Aplikácie, ako je Rover a Wag uľahčujú, aby mohli začať.

Blogovanie / Social Media

Snáď konečná práce-od-domáce práce, blogovanie nemá formálne vzdelanie – stačí spôsob, ako sa slovami a dostatok komfortu s technológiou naučiť sa používať rôzne systémy pre správu obsahu.

Ak ste naozaj tech-pútavé, môžete byť schopní premeniť, že do manipulačného sociálnych médií účtovníctva spoločnosti zamestnania. Hoci sa jedná o prácu, ktorá má tendenciu prekrútiť mladší, existujú spoločenské úloha médií, kde sa dáva prednosť viac skúsený hlas.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *