10 nejlepších částečných úvazků pro seniory

Posted on

Nejlepší částečných úvazků pro seniory

Ať už budete muset pracovat, chtějí doplnit svůj příjem, nebo prostě doufat, aby zůstali aktivní v důchodu, práce na částečný úvazek je běžná u seniorů. Některé práce na částečný úvazek je lepší pro starší pracovníky než ostatní. Přiznejme si to: bez ohledu na to, jak fit jste, byste asi raději opustit fyzicky náročné věci pro mladé pracovníky, kteří nejsou tak obavy o vyhazovali zády, atd

Dobrou zprávou je, že tam jsou částečný úvazek, aby vyhovovaly každé preference, odborné zázemí a sadu dovedností. Ať už chcete pracovat v přírodě, nebo z pohodlí vašeho domova kanceláře, jedna z těchto koncertů by mohl být dobrou volbou pro vás.

Konzultant

Pokud máte rádi svou kariéru, ale chcete strávit trochu méně času dělat to, poradenství může být ideální pro vás. Proměňte své odborné znalosti, sítě a zkušeností k dobrému prospěchu a práce na částečný úvazek za váš starý zaměstnavatele nebo pro jiné firmy ve svém oboru.

Průměrný plat za poradenství je po celé mapě, a závisí ve velké míře na poli jste odešel z. Chcete-li nastavit rychlost jazyce vydělením vaší kompenzace podle počtu odpracovaných hodin. Je to také dobrý nápad zkontrolovat s ostatními poradci ve svém oboru, aby zjistil, jak se strukturovat jejich náhradu; Je to na hodinovém základě, jednotlivé projekt, nebo se jim raději pracovat na držáku?

Tutor

Vysloužilí učitelé mají vzdělání a zkušenosti, aby pomohl studentům naučit těžké předměty, vychovávat své třídy a přípravu na zkoušky, jako jsou SAT, mimo jiné milníky. Kromě doučování, existují i ​​jiné možnosti flexibilní práce jsou k dispozici pro bývalé učitele.

Dokonce i když nejste certifikovaný učitel, můžete být schopni poskytnout doučování pro studenty ve svém oboru, ať už je to, že učí matematické dovednosti nebo úpravě jejich psaní. Průměrný plat se liší v závislosti na úrovni doučování (vysoké školy, vysoké školy, atd) a na úroveň školitele formálního vzdělávání. Většina doučovací programy mají standardní hodinové mzdové tarify.

atletický trenér

Chcete se podělit o své lásce k sportu s novou generací nadějné sportovce? Koučování může být pro vás. Uhradit zpravidla není vysoká – několik tisíc za sezónu – ale pokud budete potřebovat trochu více peněz a chtějí pracovat venku, vystupovat jako atletický trenér by mohl být ideální pro vás. Většina pracovních míst trénovat student-atleti bude vyžadovat, abyste projít ověřením, aby byla zajištěna bezpečnost studentů.

daň přípravář

Máte-li účetní zázemí a dávají přednost před-načíst svou práci do první části roku, příprava daně by mohly být na částečný úvazek se snažíte získat. Daňové sestavovatelé typicky pracovat dlouhé hodiny prostřednictvím daňového období, tedy do 15. dubna, nebo tak. Pak se jejich plány rozveselit po zbytek roku.

Platit za tuto roli se bude lišit v závislosti na zkušenostech a zda pracujete pro malé firmy nebo velké národní organizace. Vysloužilé účetní chtít jít na volné noze, pracující nezávisle na daňové firmy.

Účetní

Bookkeepers musí být pohodlné používání účetních softwarových programů, jako je QuickBooks, stejně jako Microsoft Excel. Musí mít rovněž zájem oko pro detail a interpersonální dovednosti komunikovat požadavky na klienty / zaměstnance.

Mnoho bookkeepers pracovat na volné kapacitě, přičemž na kombinaci malých a velkých klientů. Vaše úroveň formálního vzdělání a zkušeností bude diktovat, kolik si můžete účtovat za vedení účetnictví.

Lékařské Biller / kodér

Lékařské billers a kodéry překládat zdravotnické služby do diagnostické kódy pro použití v lékařské plakátování. Oni také připravit, odesílat a sledovat účty za lékařskou péči pro pacienty a pojišťoven. Všimněte si, že tato práce vyžaduje certifikaci, se někteří zaměstnavatelé preferují uchazeče s mírou přidruženém podniku nebo do standardizovaného tréninkového procesu.

Pay bude lišit na zkušenostech a velikosti společnosti, pro kterou pracujete pro. To může být také ovlivněna typem pacienta; typicky lékařské praxe zaměřená na geriatrických pacientů bude mít více postupy a tím i více účtovacích kódů vyřešit.

zástupce oddělení služeb zákazníkům

Zákaznický servis práce jsou vždy najímání, a některé z nich vám umožní pracovat z domova. Pokud jste dobří v komunikaci po telefonu nebo přes chat software a nevadí řešení problémů s lidmi, když nejste v tom nejlepším světle, tato role by mohla nechat pracovat na částečný úvazek z vaší domácí kanceláře. In-osoba může být zapotřebí školení a plat se liší v závislosti na společnosti. Většina zákazníků pracovních míst ve službách zaplatit hodinovou sazbu.

Virtuální asistentka

Pokud jste byli administrativní pracovník v plný úvazek pracovní kariéry a jste spokojeni s technologií, virtuální asistentka role vám pomůže převést své schopnosti na novou práci na částečný úvazek. Virtuální asistentka pracovních míst nemusí nutně vyžadují určitý stupeň, ale oni vyžadují pevné psaní a komfort s programy, jako je Microsoft Office. Většina firem bude vyžadovat, abyste měli svůj vlastní počítač (ačkoli někteří mohou dodat jeden) a připojení k internetu vysokorychlostní. Obvykle můžete získat uhrazeny náklady na vašich internetových služeb.

Pet Sitter / Dog Walker

Pokud jste majitel psa a používají k práci na plný úvazek, si vzpomenete, jak těžké to bylo, aby se ujistil váš mazlíček dostal své každodenní cvičení. Psí chodci mít denní směnu, takže pracovníci nemuseli závodit doma, když je pracovní den je u konce. -Li kočky jsou vaše rychlost, nebo jste rovných příležitostí milovník zvířat, pet sedí zatímco klienti jet na dovolenou, je to skvělý způsob, jak dát trochu peněz navíc v kapse. Aplikace, jako je Rover a Wag usnadňují, aby mohli začít.

Blogování / Social Media

Snad konečná práce-od-domácí práce, blogování nemá formální vzdělání – stačí způsob, jak se slovy a dostatek komfortu s technologií naučit se používat různé systémy pro správu obsahu.

Pokud jste opravdu tech-důvtipný, můžete být schopni proměnit, že do manipulačního sociálních médií účetnictví společnosti zaměstnání. Přestože se jedná o práci, která má tendenci překroutit mladší, existují společenské role médií, kde se dává přednost více zkušený hlas.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *