Jak zacházet s Hledání práce během pandemie

Posted on

Jak zacházet s Hledání práce během pandemie

Pokud jste přišli o práci v důsledku COVID-19 nebo byli uprostřed práce lovu, když je koronavirus hit, nepanikařte, a nevzdávejte hledání zaměstnání.

I když to může být náročný, existují způsoby, jak můžete úspěšně hledat práci v průběhu pandemie, Některá odvětví jsou řezání zpět, ale jiní jsou pronájem.

Poznámka : Některé organizace budou potřebovat více pracovníků než v minulosti, a mohou potřebovat, aby si je na palubě rychle.

Vyhledávat skutečnosti za „naléhavě najímání“ a vaše poloha k zobrazení okamžité otvory. Který vám dá pocit, jaké úlohy jsou v poptávce ve vaší lokalitě.

Níže jsou některé tipy pro hledání práce během pandemie.

Zkontrolujte, zda Vaše výhody

Předtím, než začnete hledat práci, být jisti, že budete sbírat nějaké ztráty zaměstnání dávky, na které máte nárok. Informujte se u svého personálního oddělení nebo správce podrobnosti o tom, co je k dispozici.

Důležité informace : Můžete mít nárok na podporu v nezaměstnanosti. Pokud jste přišli o práci kvůli COVID-19, mohou být k dispozici rozšířená pojištění pro případ nezaměstnanosti.

Federální vláda, státní vlády a někteří zaměstnavatelé poskytují dodatečnou podporu v nezaměstnanosti pro dotčené zaměstnance. Standardní státní dávky v nezaměstnanosti jsou již na svém místě.

Ve většině států, můžete požádat o výhodách online. Informujte se u svého státního úřadu práce webové stránky pro poskytnutí podpory a dávek pokynů.

Připravte se na hledání práce

Aktualizujte svůj životopis a LinkedIn profil. Pokud jste neměli hledat práci ve chvíli, nějaký čas trvat, aktualizovat svůj životopis a LinkedIn. Ujistěte se, že vyladit svůj životopis pro práci, kterou chcete pokaždé, když použije.

Napsat motivační dopis. Také mít čas napsat motivační dopis, pokaždé, když se ucházet o zaměstnání. To pomůže vaší aplikace si všiml. Nepíše jeden mohl ublížit své šance na získání najal. CareerBuilder hlásí, že 10% dotazovaných zaměstnavatelů uvedených bez průvodní dopis byl okamžitý slevit.

Dávejte pozor na trhu práce

Ne každé povolání a průmysl budou ovlivněny stejným způsobem. The Washington Post hlásí, že první propouštění související s koronaviru narazila na trhu práce minulý týden.

Firmy v cestování, služeb, potravin, pohostinství a plánování události byly obzvláště silně hit, stejně jako ty, které se sídlem v oblastech, které zažily první případy, jako je Washington stavu. Na druhou stranu, zdravotní péče pole je najímání, jako jsou obchody s potravinami a úklidové služby.

Důležité : Pracovníci by neměli předpokládat, že jejich průmyslu není nájmu.

Nicméně odvětví, jako jsou on-line nakupování a dodávky vzrostly, a základní služby, jako je zdravotnictví a skladování se rychle najímání poptávce vstříc. Některé práce jsou na vzestupu, a zaměstnavatelé se aktivně nábor uchazečů o zaměstnání.

Amazon je nájem 100.000 nových na plný i částečný pracovní úvazek po celých Spojených státech v jeho naplnění center a dodavatelské síti, aby uspokojili poptávku od lidí spoléhají na své služby.

Walmart je najímání 150.000 nové spolupracovníky na práci v obchodech, klubech, distribučních center a naplnění center. Tyto role budou dočasná, ale může převést do trvalých rolí v průběhu času.

Společnost rovněž zavádí nový proces urychlit náboru pro klíčové role, jako pokladní a Stockers. Typickou aplikací cyklus dvoutýdenní se sníží na procesu 24 hodin.

Hledání práce Online

Během tradičního hledání zaměstnání, může být hledání zaměstnání a sítí osobně důležité, stejně jako on-line. V současném klimatu, ale budete chtít zaměřit na vyhledávání a podání žádosti o zaměstnání on-line na staveništích top, sociálních médií, a přímo na firemních webových stránkách.

Nalézt a udržet přehled o nových nabídek práce rychle a jednoduše tím, že:

  • Vezmeme-li čas organizovat hledání zaměstnání. To bude proces plynulejší.
  • Nastavení výstrah zaměstnání, takže jste informováni o nových příspěvcích, jakmile jsou uvedeny.
  • Pomocí hashtag k urychlení hledání zaměstnání.

Vezměme si práci mimo domov Možnosti

S obecnou nejistotou pandemie, může se ocitnout v situaci, kdy si absolutně nemůže pracovat mimo domov. Možná jste najednou máte malé děti doma, protože jejich školy byly na neurčito uzavřeno.

Nebo možná jste sami mají související zdravotní problémy, které by vám velmi náchylná k infekci byste měli opustit svůj dům,

Dobrou zprávou je, že pokud máte připojení k internetu, budete mít možnost vyhledávat a pozemní práce-od-home pracovních míst, která budou alespoň doplňovat své příjmy (a v závislosti na svém profesním skillset, můžete dokonce najít pracovišti from-home práci, která je stejně výnosné jako svého starého zaměstnání).

Hledání Top staveništích

Začínáme zadáním klíčových frází jako „práce doma“, „na volné noze“ nebo „telecommute“ do jednoho z top pracovních míst.

Hledání vzdálených a koncert stavbách

Také vyzkoušet webové stránky, které seznam gig pracovních míst a specializované weby jako FlexJobs které se zaměřují na vzdálených místech. FlexJobs má seznam 20 plných vzdáleně společnosti, které jsou nyní nábor, jakož i seznam 100 nejlepších společností s vzdálených míst.

Je připravena nabídnout řešení

Jedná se o náročný čas pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pokud můžete ukázat manažera, že máte, co je zapotřebí, aby pomohla firma uspět, budete zvýšit své šance na získání najal.

Myslet na problémy, které podniky čelí, a vysvětlit, jak je budete řešit. Ať už se vztahují na čistých veřejných prostranství nebo psát kód, jak si najal je ukázat potenciálním zaměstnavatelům, že máte dovednosti, které potřebují. Dekódovat práci seznamů a zdůraznit své nejcennější kvalifikaci v průvodní dopis, v profilové části vašeho životopisu, a pohovorů.

Pokud můžete dělat svou práci z domova, můžete mít větší šanci, než kdy jindy, jak se dostat manažera pozornost. Mnoho podniků a profesionální služby společnosti, a to zejména v tech prostoru, mají svým zaměstnancům pracovat z domova. klobouk znamená spoustu bulvy jsou na spoustu schránek, z nichž některé patří k najímání manažerů. Pokud máte zkušenosti z domova, bylo by to dobré se zmínit o svém životopisu.

Buďte připraveni eso rozhovoru

Ujistěte se, že jste připraveni pro video rozhovory. Procvičovat pohovory přes kameru. Pokud jste nikdy rozhovor přes Skype nebo Zoom, je tu trochu zaučení.

Seznámí se s technologií a do praxe rozhovor, než budete hovořit s manažera. Věnovat pozornost osvětlení a pozadí, stejně jako, jak rozhovor oblek se objeví na kameře.

Trávit čas sítě

Nezapomeňte, že v síti nevyžaduje osobní setkání. V éře LinkedIn, Facebook skupiny, a dalších sociálních sítí, nemusíte být schopni otřást něčí ruku, udělat dobrý dojem.

Důležité informace : Nyní je obzvláště vhodná doba k praxi jeden z nejdůležitějších principů v síti: Pokud chcete, aby lidé, které vám pomohou později, byli ochotni jim pomoci právě teď.

Napsat LinkedIn doporučení pro bývalými kolegy. Viz přáteli na otevřené pozice ve vaší společnosti. Nabízíme k zkorigovat životopis vašeho kamaráda a průvodní dopis. To vám dá pocit uspokojení, a to přispěje k posílení sítě pro budoucnost.

Aktualizovat své dovednosti

Můžete mít více času, a pokud ano, je to příležitost inovovat své schopnosti. Je zde mnoho příležitostí k práci na svém skillset on-line, včetně LinkedIn učení, Coursera a mnoho dalších míst, kde se můžete učit se nové dovednosti.

Buďte trpěliví a Kind

Koronavirus má vliv mnoho aspektů každodenního života kromě pracovišti. Pokud si nejste zpět na pracovní místa tak rychle, jak byste chtěli sluchu, být trpělivý a laskavý k najímání manažerů a vaše síťové připojení. Každý, kdo má problémy k řešení a je na tom to nejlepší, co lze v průběhu těžké době.

Nájem proces může být delší a odlišné od toho, co jste zvyklí, ale budete se tam dostat. Pokud tak učiníte, mít čas poděkovat všem, kteří pomáhali s hledáním zaměstnání.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *