Book Editor Job Description: Plat, dovednosti, & More

Posted on

Book Editor Job Description: Plat, dovednosti, & More


Knižní vydavatelé udělat mnohem víc, než jen číst a upravovat syrové rukopisy. Jsou klíčovou součástí řetězce velení v publikování a mají velký vliv nad nimiž publikovat knihy a které ne.

Pokud máte rádi knihy a čtu, práci jako redaktor může být sen. Uvědomte si, že hodně času v knize vydavatele je strávili probíráním rukopisů, které nikdy spatří světlo dne. Musíte být v pořádku při čtení hodně špatné psaní s cílem nalézt několik málo drahokamy.

Jedním z nejdůležitějších věcí, které si redaktoři udělat, je získat knih pro zveřejnění. Obvykle, knižní vydavatelé či redakční asistenti číst rukopisy předložené spisovatelů-některé vyžádané, většina nevyžádané-a na základě svých znalostí žánru a jeho potenciální trh, určit, který pracuje jsou dobrou volbou pro jejich nakladatelství.

Ačkoli osud novinářskou není zcela závislé na tom, kolik bestsellery dodáno, že lidé, kteří si napřed ve vydavatelském poli knižní téměř vždy nějaké oblíbené knihy v rámci svých pásů.

povinnosti a zodpovědnosti

Redakční odpovědnosti se může lišit v závislosti na velikosti organizace, jako někteří redaktoři mohou zpracovávat více úkolů než ostatní. Tato práce obecně vyžaduje editor provést následující:

 • Získávat rukopisy pro přezkoumání
 • Číst, upravovat a psát obsah tak, že je správný a srozumitelný pro čtenáře
 • Ověřovat fakta citované v materiálu pro publikaci
 • Práce s autorem rozvíjet obsah v souladu s publikací stylu a redakční politiku
 • Udržovat dobré pracovní vztahy s autory a dalších klíčových zaměstnanců, jako je výroba, edičních asistenti, korektory, grafiky umělců a marketingových pracovníků
 • Mějte přehled o plánovaných termínech, aby zajistily rukopis zveřejňuje včas
 • Zkontrolovat a označit stránek důkazy a obsah online
 • Účastnit týdenní setkání k přezkoumání plány knih a diskutovat případné problémy
 • Práce s marketingem na podporu knihu tím, že předloží obsahu pro tisk a on-line oznámení

Důležitým aspektem práce editor knihy je kultivovat vztahy s autory. Knižní vydavatelé často se snaží objevovat nové talenty, publikovat je jako neznámé, a pak pokračovat v práci s nimi, jak se postavit větší publikum.

Z tohoto důvodu, mnozí autoři mají často jen jeden editor pro celou kariéru. Spisovatelé, kteří mají dobré vztahy se svými redaktory často následovat redakci když změní nakladatelství v průběhu let. Redaktoři, kteří pracují s autory vysokým profilem jsou často cennější pro vydavatele, protože obvykle přinášejí velké klienty s nimi.

Editors zřídka upoutat pozornost, ale často hrají velkou roli v úspěchu a profesní dráhy populárních autorů. Sue Freestone, například pracoval jako knižní redaktor humorista Douglase Adamse, notoricky známý pro chybějící termíny. Freestone ho musel držet k úloze kromě pomoci mu dostat co nejvíce z jeho prózy.

Book Editor Plat

US Bureau of Labor Statistics, 2017 , neposkytuje samostatnou kategorii pro knihy editorů, nicméně, to zahrnuje hlavu za více obecný termín editory :

 • Střední roční plat : $ 58.770 ($ 28,25 / hodina)
 • Top 10% roční plat : $ 114460 ($ 55,03 / hodina)
 • Dno 10% roční plat : $ 30.830 ($ 14,82 / hodina)

Požadavky na vzdělání a kvalifikaci

Aby se stal editor, budete potřebovat následující vzdělání a zkušenosti:

 • Univerzitním vzděláním : Většina editorů mít alespoň bakalářský titul, většinou v angličtině, komunikace, nebo žurnalistiky. Některé z nich mají absolventské hodnosti, ale není to podmínkou. Mnohem důležitější než specifika své vzdělání jsou vášeň pro čtení a aptitude pro editaci.
 • Zkušenosti : zkušenosti, včetně stáží v nakladatelství a práce v jiných médiích, jako jsou noviny nebo časopis, je střih, rovněž důležité pro budoucí knihy editorů. Navíc spojení v vydavatelském světě, ať už do jiného editoru nebo úspěšného spisovatele, může také pomoci své šance na přistání práci jako knižní redaktor. Máte-li zájem o úpravě knih, které se zabývají určité téma, jako je móda nebo jídlo, měli byste mít formální vzdělání nebo pracovní zkušenosti v této oblasti s cílem zvýšit své šance na získání najal. Chcete-li rozšířit své sítě, můžete se připojit profesních organizací, jako jsou redakční Asociace volné noze (EFA) .

Book Editor dovednosti a kompetence

Chcete-li být úspěšné knižní editor, měli byste mít následující:

 • Čtení dovednosti : Knižní vydavatelé rádi čtení knih, protože tráví spoustu času čtením rukopisů.
 • Písemný projev:  Redaktoři zjistili, že všechny písemné obsah má správnou gramatiku, interpunkce a syntax. Redaktoři musí psát jasně a logicky.
 • Interpersonální dovednosti:  Klíč dovednost je pěstovat a udržovat dobré pracovní vztahy s autory a pracovníky. To je důležité pro taktně vedení autora prostřednictvím rozvoje jejich titulu, stejně jako práce s ostatními zaměstnanci na výrobu knihu včas.
 • Zdravý úsudek : Editoři musí také určit, zda je rukopis je etické a bez plagiátorství.
 • Detail orientovaný : Editoři mohou pracovat na více než jednom publikačního projektu v čase a je třeba plánovat svou práci, aby zajistily, že všechny knihy plnit své naplánované termíny. To zahrnuje zůstat v kontaktu s autory a spolupráce s pracovníky, aby zajistili, že každý rukopis prochází procesu publikování.

Job Outlook

US Bureau of Labor Statistics říká, že zaměstnanost editorů se očekává, že mají malou změnu až do roku 2026, jak tištěná média i nadále čelí silnému tlaku ze strany on-line publikací. Redaktoři, kteří se přizpůsobili on-line médií a jsou pohodlné psaní na a pracovat s celou řadou elektronických a digitálních nástrojů budou mít výhodu při hledání práce.

Pracovní prostředí

Mnoho editorů pracují v kancelářích, ale stále více práce z domova buď část týdne nebo na plný úvazek. Ti, kteří pracují z domova na plný úvazek je třeba správné elektronická zařízení, jako jsou například elektronické publikování softwaru, skenerů a jiných komunikačních zařízení, vykonávat svou práci řádně.

Pracovní rozvrh

Většina editorů pracují na plný úvazek, a jejich plány jsou obecně dána výrobními lhůtami a typem redakční pozici. Někteří editoři žonglovat více projektů a zabývat se výroba Termín tlaky, které vyžadují pracovat přesčasy ke splnění plánovaných termínů zveřejnění příslušných dokumentů.

Jak získat práci

APLIKOVAT

Podívejte se na zdroje, jako jsou skutečnosti , společnosti Monster a Glassdoor pro nejnovější nabídky práce.

NAJÍT dobrovolníka či stáž PŘÍLEŽITOST

Podívejte se na dobrovolnických pozic nebo stáží ve vaší oblasti. Například Daily Source hledá dobrovolníka editory pro přiřazení. Také velké nakladatelství, jako Tučňák / Random House nabízejí možnosti stáží pro ty, kteří mají nárok.

Vstoupili do organizace

Přidejte se k organizaci, jako je Národní asociace nezávislých redaktorů a spisovatelů (NAIEW) nebo esa: Společnosti pro úpravy , spojit se s ostatními v této oblasti. Publikační Odborníci Network (PPN) je uveden seznam pracovních míst, jakož i ostatních organizací sdružujících osoby. Můžete se také přihlásit k editory pouze newsletter dostávat adresář profesních sdružení pro redaktory, stejně jako aktuální volná místa.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *