Rozdíl mezi internovat v malé firmě vs. velký podnik

Posted on

 Rozdíl mezi internovat v malé firmě vs. velký podnik

Když letní stáž sezóně hity, mnoho mladých kandidátů musí rozhodnout, jakou velikost firmy chtějí pracovat pro-start-up, středně velké firmy nebo velké firmy. Ačkoli stáže mívají jisté podobnosti bez ohledu na velikost firmy, své role, zkušenosti a možnosti se mohou lišit i při přechodu z větší společnosti na menší jeden. Nevědí, rozdíl může být stresující, když se snažíte rozhodnout, který stáž je pro vás to pravé.

Když se dostanete stáž, bez ohledu na to, zda společnost je velký nebo malý, dostanete skvělý praktické zkušenosti, resumé stavitel, navazování kontaktů a možnost skutečně rozhodnout, zda chcete vykonávat toto pole po dokončení studia.

Brand Name Recognition

Někteří lidé získají stáž zkušenosti na velkých společností, jako jsou lišky nebo NBC , například. Velký, značkové firmy stáž na svůj životopis vám pomohou získat práci v peer společnosti po dokončení studia.

Velká jména záležitost ještě v oblastech, jako jsou práva, a pokud pracovníci v oblasti lidských zdrojů skenování pokračuje, prominentní jména firmy vyniknout. Pokud jste studoval marketing, přidáte mnohem větší vliv na váš životopis Máte-li stážistu na Disney, spíše než butiku firmy.

Středně velké Public Relations firma může nabídnout velké zkušenosti s různými způsoby a může mít jméno uznání lokálně, což může pomoci své post-kolej vyhlídky. Malé firmy mají své výhody, ale nebudete mít výhody na jméno-uznání. Ty by mohly mít také těžší najít big-name mentorů v menších firmách a mají menší přístup k průmyslu veteránů, kteří prošli mletí a žil říct o to, aby.

V dokonalém světě, měli byste mít prospěch z zažívá několik různě velké firmy a výhody, které jdou spolu s každým konkrétním typem stáže.

U větších společností, ve skutečnosti zajištění stáž může být mnohem proces do hloubky. Ty by pravděpodobně setká s oddělením lidských zdrojů jako první dozvědět o konkrétních termínech aplikace, data zahájení a koncovým datem. Ty by mohly být také vzhledem k tomu, firemní propagační zboží, jako jsou portfolia, pera a jiné dobroty, které nesou logo firmy.

V závislosti na velikosti podniku a jak se sídlem jejich stáž program, firma by mohla léčit stážisty na obědy zdarma, výkonné reproduktory oběd série, interních mísil události a další. U větších společností, tam bylo více lidí kolem, ale nemusí nutně mít možnost setkat se s nimi.

Získávání pracovních zkušeností

Když se internista s smaller- a středních podniků, budete pravděpodobně moci navázat pevnější vztahy s lidmi, se kterými pracujete pod, protože tam je jich méně a méně stážistů.

Můžete také mít více skutečné příležitosti, které pomáhají ostatním na různých projektech. Mezi typické úkoly budete provádět jako stážista-administrativní práce, výzkum, psaní poznámek a pozorování zasedání, nejsou nutně liší od práce, kterou bude dělat u velkých podniků. Jediným rozdílem je to, že budete mít více příležitostí, aby přijaly větší odpovědnost a širší škálu úkolů.

Pokud uvažujete o stáž s firmou, která dělá zajímavé věci, ale nikdo o nich slyšel, že je v pořádku. Dělat stáž, aby trvalý dojem, dělat to nejlepší, aby se zapojili do smysluplné práce, sítě, a pomoc s tolika různými úkoly, jak je to možné. Na větší společnosti, může stále získat velké zkušenosti, ale můžete také skončit hraní počítačových her u prázdného stolu celý den.

Prostředí

Možná zjistíte, že internovat pro větší společnost cítí jako generický, neosobní zkušeností v některých ohledech. Menší firmy mají mnohem snazší vytvářet osobní pocit, a proto, že pracovníci nebudou tak velké, můžete opravdu pouto a seznámit se s kolegy z práce.

V menších společnostech, budete pravděpodobně mít přístup k zaměstnancům, kteří jsou poměrně vysoko ve společnosti, která vám může vystavit více zajímavá práce a další vlivné kontakty. Naopak, stážisté u větších společností se mohou ocitnout kopírování a popadl kávu pro zaměstnance na nižších úrovních.

Tyto dny, většina studentů bude internista s několika společnostmi v průběhu své kariéry kolej. Poté, co jste dokončili stáž s menší společnost, vykonávat stáž s rozpoznatelným značkové firmy.

Váš starší stážista zkušenosti by měly pomoci se dostanete dost velké jméno. Které mají obě tyto možnosti budou vyrovnávat svůj životopis a dát vám užitečné zkušenosti ve dvou různě velkých společností. Doufejme, že do konce roku svých praxí, budete mít lepší cit pro velikost a typ společnosti, který chcete pracovat po škole.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *