New Oznámení Job: e-mailu a dopis Příklady

Posted on

New Oznámení Job: e-mailu a dopis Příklady

Těšíte se na novou práci, kterou zrovna najal pro a chcete jej oznámit všem víte? Máte také profesionální povinnost upozornit své členy týmu a / nebo klientům k této rostoucí pohybu tak, že budou mít čas se přizpůsobit. Zde je to nejlepší způsob, jak sdílet novinky.

Načasování je rozhodující

Za prvé, nezmiňují svou novou práci, dokud není potvrzena vaše nabídka práce, budete mít počáteční datum, které jste podepsal tečkovanou čáru na přijímání smlouvy, a to je hotová věc. Není to dobrý nápad, oznámit nic, dokud si nejste naprosto jisti, že se to stane. Zaměstnavatelé byli známí zatáhnout pracovní nabídky, nebo něco jiného, ​​může se stát, kde je práce nevyjde.

Co je třeba napsat

Co říkáte ve svém dopisu nebo e-mailové zprávy, závisí na tom, kdo jste písemně. Dalo by se říci své spolupracovníky, kolik jste si užil pracování s nimi a kolik budete chybět, i když jste nadšeni vaší nové pozice.

Vaše zprávy ke klientům a obchodním partnerům by měly být stručné a obsahovat základy – skutečnost, že se pohybujete na a kde může být dosaženo. Když říká vaše připojení, zmínit, jak rádi, že jste se mají spuštění nového zaměstnání. Pokud se některý z vašich kontaktů pomohl s hledáním zaměstnání, to je ten správný čas, aby jim poděkoval za jejich pomoc.

Ve všech případech, udržet tón vaší zprávy pozitivní, i když odcházíme z důvodu problémů při práci nebo s firmou. K dispozici je ve výchově nic negativního o odjezdu nemá smysl.

Obecně platí, že Váš dopis by měl obsahovat tyto skutečnosti:

  • Odjíždíte svou současnou práci
  • Když odcházíte
  • Jaké jsou vaše nové pozice bude
  • Při spuštění nového zaměstnání
  • Kolik už těšíte na novou roli
  • Jak zůstat ve spojení (podíl e-mail, telefon, LinkedIn, sociální média informace)

Vkládá se bude konkrétní osobě píšete, aby:

  • Díky za příležitosti na staré práci
  • Budete chybět osobu
  • Díky za pomoc při zajištění nového zaměstnání
  • Jak se váš přechod bude mít vliv na vztah s klientem

Doručení Oznámení

E-mailu nebo zpráva LinkedIn jsou oba vhodné pro vyhlašování pozici či kariérní změny. Nicméně, pokud chcete, aby se více formální oznámení, zvážit vyslání dopis, poznámku nebo kartu s novou kontaktní informace.

Je to dobrý nápad, aby diskutovat o tom, jak byste měli říci klientům ve stávajícím společnosti se svým manažerem před odesláním oznámení, abyste se ujistili, že jste oba na stejné stránce. Bude také vyloučit případné problémy se důvěrnosti, pokud jste podepsali smlouvu. Pokud jste podepsal dohodu o mlčenlivosti (NDA), která obsahovala klauzuli, která seznamy klientů jsou důvěrné a majetek svého zaměstnavatele, pak by mohly otevřít sami na právní kroky byste měli sami pokusit kontaktovat současných nebo bývalých klientů, aby je informoval vaší kariéry změny.

New Job Oznámení Ukázka Email Zpráva

Subject: Moving On – Your Name

Jsem radostí oznamujeme, že jsem se připojí k public relations oddělení národních mediálních službách 3. ledna. I opustí svou pozici na západních státech marketingu od 16. prosince.

Jsem vděčný za ty čtyři roky, které jsem strávil pracují pro západní státy, a tato nová pozice mi umožní zaměřit se na sociální média marketing, což je moje parketa.

Nejsmutnější bude, jak moc mi bude chybět jako klient. Nicméně, je to uklidňující vědět, že můj kolega, Barry Anderson, převezme své účty, a tak budete v dobrých rukou.

Děkuji moc za mě důvěru se svými marketingovými potřebami a jestli můžu být někdy pomoci vám v budoucnu, dejte mi prosím vědět.

S pozdravem,

Vaše jméno
Váš telefon
Váš e-mailová adresa

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *