Jak zobrazit zaměstnavatel máte z přidané hodnoty při práci

Posted on

Jak zobrazit zaměstnavatel máte z přidané hodnoty při práci

Jedním z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat při hledání práce je ukázat manažera, co můžete přinést do společnosti. Zaměstnavatelé hledají kandidáty, kteří budou přidanou hodnotu k jejich organizaci, a je jedním z cílů manažera je, aby se ujistil lidé najímají jsou špičkoví umělci, kteří uspějí v poloze. Můžete dělat to pro ně jednodušší tím, že ukazuje jste velmi dobře kvalifikovaný pro tuto práci.

Váš životopis, motivační dopis a další pracovní materiály mohou prokázat, jak jste přidanou hodnotu ve svých dřívějších pozic. Pokud máte vybráno na pohovor, příklady sdílení vašich úspěchů, aby ukazují, jak by bylo ideální tip pro tuto roli.

Tip: Při jasně ukazuje způsoby, jak uspěl v předchozích pozicích, budete pomoci zaměstnavatelům pochopit, proč byste být cenným zaměstnancem.

Jak zobrazit budoucího zaměstnavatele Vaše hodnota

Definovat „úspěch“ ve svých dřívějších pozic. Ještě předtím, než psát o pracovní výkon, přemýšlet o tom, jak se úspěch měří ve svých dřívějších rolí. Pokud jste pracovali v oblasti prodeje, úspěch by mohl být měřeno počtem klientů jste měli. Pokud jste byli učitel, váš úspěch by byly naměřeny zčásti stupních svých žáků a výsledky testů. Ujistěte se, že víte, co úspěch vypadalo v každé pozici, kterou si držel.

Udělejte si seznam způsobů, jak jste dosáhli úspěchu . Poté, co jste definovali „úspěch“ ve svém předchozím zaměstnání, vytvořit seznam kolikrát jste šli nad rámec ji doručit. Například si možná všimnete, měsíc, kdy jste získali řadu nových klientů, nebo v době, kdy výsledky testů svých žáků výrazně zlepšila v průběhu celého roku.

Kvantifikovat tento úspěch. Jakmile máte seznam úspěchů a úspěchy, přemýšlet o způsobech, jak kvantifikovat tento úspěch . Čísla pomáhají najímání manažerů vidět, jak přesně jste přidanou hodnotu pro společnost. Tato čísla nemusejí týkat ziskovosti. Místo toho, oni by mohli odkazovat na ušetřený čas, náklady se snížily nebo procesů zlepšila. Například, pokud jste administrativní pracovník, měli byste vysvětlit, že jste přešli svou kancelář na e-souborového systému, který zachránil firmu o $ 1,000 ročně v papírových výrobků.

Udělejte si seznam ocenění, které jste obdrželi. Zmínku žádné ocenění ani jiné formy uznání, který jste obdrželi při práci také ukazuje, že váš zaměstnavatel uznal svou důležitost pro společnost.

Užitná hodnota souvisejících klíčových slov. Použijte aktivní slovesa a další klíčová slova ve svém životopisu a motivačního dopisu, který pomůže ukázat, jak jste přidanou hodnotu, zatímco v předešlých podniků. Některá slova můžete použít patří:

 • Dosáhl / nominován / won
 • Vytvořeno
 • Snížená / zvýšená
 • Rozvinutý
 • generované
 • Vylepšené
 • zahájen
 • Příjmy / zisky
 • Uložené
 • v rámci rozpočtu

Kdy a jak uvést své hodnoty

Vyzdvihnout své úspěchy svůj životopis

V historii pracovní části vašeho životopisu, nemají jednoduše uvést své povinnosti pro každou předchozím zaměstnání. Místo toho, zahrnují příklady toho, jak jste přidanou hodnotu pro každou společnost. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout je použít odrážky upozornit na své úspěchy v každé roli.

Můžete zvýraznit některé ze svých mnoha příkladů významných přidanou hodnotou ve svém souhrnu životopis , pokud máte jeden. Například editor mohl napsat shrnutí životopis, který říká, „na volné noze editor s 10 lety praxe revize články, eseje a knihy. Upraví v průměru 200 stran v týdnu po dobu několika desítek oceněných autorů a časopisů.“ Tento souhrn obnovení kvantifikuje úspěch editoru, pokud jde o její schopnost zvládnout velký objem stránek a počet klientů. Zdůrazňuje rovněž své zkušenosti s kvalitou psaní.

Sdílet příběh v průvodní dopis

V průvodní dopis, vyzdvihnout dvě nebo tři dovednosti nebo schopnosti , které ukazují, jak jste tou správnou fit pro tuto práci . Pro každou dovednost, nemluvě o dobu, po kterou ji použít k dosažení úspěchu pro vaši společnost.

Například, dalo by se říct, že jsi učitel, který má silné manažerské dovednosti ve třídě. Dalo by se zadat vám podaří učebny až 35 studentů a vy jste vyhrál tři vyučovací ocenění pro efektivní řízení třídy.

Tip: Při vyčíslení svůj úspěch a zdůrazňovat své ocenění, bude vám ukázat zaměstnavatelům, že vaše předchozí organizace vás cenná.

Během pohovoru

Ve svém rozhovoru, mohl by vám konkrétní otázky, jako: „Řekni nám, jak jste přidanou hodnotu ve vašich předchozích pracovních míst.“ Pokud tak učiníte, výměnu příkladů úspěchů ze seznamu, který jste vytvořili před pohovorem.

Můžete se také zmínit, jak jste přidanou hodnotu při odpovědi na další otázky pohovoru. Například, pokud jste sledují práci jako hosteska a tazatel se zeptá, zda můžete zvládnout stres v práci, mohli byste zmínit průměrný počet lidí, sedících na weeknights ao víkendech na své předchozí Hostessing práci. To se projeví zaměstnavatele můžete spravovat rušné restauraci prostředí.

Příklady Jak zobrazit, že jste z přidané hodnoty

Při psaní svůj životopis a motivační dopis a při přípravě na pohovor použít tyto vzorky pro inspiraci.

Vzorek Zaměstnanost Historie Sekce životopis

Historie smluv
koordinátor Senior Event , ABC Events, Boston, MA 2017-současnost

 • Naplánována a provedena přes 125 akcí, včetně firemních ustoupí, dobročinnosti a semináře pro skupiny až 300 účastníků.
 • Spravované rozpočty případě až do výše $ 50,000 doplňky akce v rámci rozpočtu 100% času.
 • Obdržel v průměru 4,81 z 5 hvězdiček od klientů.

Svatby asistent koordinátora , Claire Smith Svatby, Hartford, CT 2015-2017

 • Co-plánované a současně provedený přes 25 svatby se stranami až 250 lidí.
 • Odpovědný za řízení vztahů s více než 20 prodejců po celé větší novou Anglie oblast.
 • Spravované rozpočty až do výše $ 100,000.
 • Povýšen z asistent asistent koordinátora kvůli mé vynikající rozpočtu a organizačních dovedností.

Vzorek Bod z průvodního dopisu

Uvádíte v popisu práce, kterou chcete barmana s rozsáhlými zkušenostmi v rychle se měnícím prostředí. Jsem velmi pohodlné a seznámí s prací ve velkých, rušných restaurací. Jako hosteska na ABC restaurace na tři roky, seděla jsem v průměru 300 tabulek denně. Když jsem převedeni na běžce a pak barman v XYZ Bar a výčep, sloužil jsem 200-400 zákazníky na víkendových nocích. Můj nadřízený jednou oceněn me „zaměstnanec měsíce“, protože mé schopnosti zvládat tlaky náročném pracovním prostředí.

Vzorek Reakce na rozhovor otázku

Níže je uveden příklad v reakci na rozhovor otázku: „Proč bychom měli najmout?“:

Mám spoustu známosti pracujících v spouštěcího prostředí, jako je ta vaše. I nyní možnost být inovativní a kreativní, které spouštěcí poskytuje. Říkal jste, že v práci výpis chcete inovativní myslitel, který lze použít kreativity pro zvýšení účinnosti. Jedná se o druh práce bych dělat. Například v mé předchozí pozici jako ředitel operací, zaměstnanci byli často pozdě na schůzky. Uvědomil jsem si, jedním z řešení bylo vytvořit účinnější systém pro plánování schůzek. Přešel jsem na naši kancelář v novém plánovacím systémem, který sníženého zmeškané schůzky a chyby v zadání místnosti o 20%. Také jsem nabídl tři školení v novém systému, takže tam byl malý uživatelské chyby, a to i v prvním týdnu používání systému.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *