V případě, že se dostanete do Paralegal Law School?

Posted on

V případě, že se dostanete do Paralegal Law School?

Jako koncipientku, máte vnitřní pohled na právní praxi. V určitém okamžiku, je přirozené se ptát, zda byste se lépe jako právník. Koneckonců, máte mnohem více on-the-zemi zážitek než příchozí spolupracovníků, z nichž mnozí nikdy nevkročil v soudní síni nebo viděli sadu dokumentů M & A. Nemohl použít to, co jste se naučil pohybovat do řad jako právník? Než uděláte velký krok, zde je několik věcí, aby zvážila.

Budete opravdu Získání Plat upgrade?

Asistenti, kteří chtějí, aby se stal právníci jsou často v pokušení vyššími základního platu právníci obvykle dělat. Ale toto číslo může být zavádějící. Advokáti jsou placené a ne dostat zaplaceno více, pokud pracují přesčas. Na rozdíl od toho asistenti dostat zaplaceno více, tím více pracují. Když mluvíte o zkušební situaci, kdy všichni v týmu pracuje 20 hodin dny (není to neobvyklé, bohužel) jsou asistenti může činit za hodinu více, než mnozí z advokátů! Než se rozhodnete investovat $ 100,000 nebo více v právnické škole pro vyšší plat, si to spočítejte a ujistěte se, že to bude mít za následek vyšší hodinovou sazbu (s přihlédnutím k případné platby studentské půjčky by vás mohly být ponechány s).

Jak vaše Quality of Life mít vliv?

Ačkoliv by se mohlo zdát, kdyby jste o koncipientku na vyžádání, budete pravděpodobně mít větší kontrolu nad svým pracovním a soukromým životem bilanci než právník dělá. Vzhledem k tomu, dostanete zaplaceno za přesčasy, právníci dát alespoň nějakou pozornost na počtu hodin, že jste byl požádán, aby práce. Jako právník, budete v podstatě na výzvu všem času, něco, co mnoho lidí je velmi nepříjemné.

Jaký typ práce chceš dělat?

Další primární motivací pro zvažuje přechod z koncipientku na právního zástupce je, aby se více zajímavé nebo náročnější práci. Zde je důležité dívat se pozorně na práci právníků, zejména mladých právníků, vlastně dělat.

Život senior partnera může vypadat okouzlující, zatímco vy předání podkladů pro křížového výslechu u soudu, mějte na paměti, že to trvá mnoho let se dostat do tohoto bodu. Jako nový právník, budete ještě muset platit své příspěvky v zákopech, dělá rote práci, která by mohla být méně zajímavé než organizovat všechny dokumenty pro případ, jako koncipientku.

Předtím, než jste se rozhodli jít na právnickou fakultu, udělat nějaké informační rozhovory s právníky na vaší firmy (pokud se cítíte pohodlně nechat je vím, že by mohl pokračovat v této cestě), nebo s jinými právníky, které znáte. Získat dobrý cit pro to, co dělají celý den, takže budete v pozici, aby zhodnotila, zda „právník práce“ je opravdu to, co chcete dělat.

Jaký druh práce budete mít možnost se dostat?

Asistenti, kteří jdou studovat práva někdy očekávat, že budou mít nohu v procesu přijímání, ale i když máte související pracovní zkušenosti, právní oblasti je velmi hierarchal místo. Pokud pracujete pro AmLaw firmy jako koncipientku, to je nepravděpodobné, že budete tam zaměstnán jako právník, pokud jste skončili v top právnické fakulty. Osobní spoje jsou důležité, samozřejmě, ale jít jen tak daleko. Nakonec, rodokmen stále nese den v mnoha místech.

Pokud se rozhodnete jít na to a platí pro právnické fakultě, zvážit způsoby, jak udržet svůj dluh dolů a budete mít více možností, když jste absolvent. Pokud jste usilovat o efektní BigLaw práci, jít na práva na částečný úvazek a zároveň pokračovat v práci by mohlo být dobrou volbou.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *