Rezignace Dopisy z osobních důvodů

Posted on

 Rezignace Dopisy z osobních důvodů

Když jste opustil svou práci z osobních důvodů, může být obtížné zjistit, co na to říct svému šéfovi. V některých případech budete chtít vysvětlit své důvody pro opuštění. V jiných situacích, možná budete chtít, aby se vaše vysvětlení vágní. Možná nebudete chtít podělit se o podrobnosti, a to zejména v případě, že nejsou ve spojení s vaší práci.

Důležité: Bez ohledu na to, proč jste odstoupil, je důležité, že budete psát formální rezignaci dopis svého zaměstnavatele a že patřičnou pozornost, kdykoli je to možné.

Vaším úkolem je nyní opustit svou práci na vysokém tónu, takže můžete držet svého šéfa jako připojení sítě.

Níže najdete několik tipů pro psaní rezignaci dopis, když se odstoupit z osobních důvodů, stejně jako dva vzorky rezignaci dopis. Používat tyto šablony, které vám pomohou napsat svůj vlastní rezignace dopis.

Tipy pro psaní rezignaci dopis z osobních důvodů

Níže jsou uvedeny některé tipy, které mít na paměti při psaní rezignaci dopis, z osobních důvodů:

  • Promluvte si se svým šéfem Za prvé: Pokud je to možné, informujte svého šéfa o svém záměru odstoupit osobně předtím, než podáte oficiální obchodní dopis. Tímto způsobem, budete vyhnout blindsiding svého nadřízeného. Můžete také poslat tento dopis s lidskými zdroji.
  • Obsahovat datum posledního dne: Ve svém dopise uvádějí konkrétní datum, kdy jste v plánu odejít z práce. Pokusit se dát výpověď nejméně dva týdny. V případě, že okolnosti jsou takové, že nemůže dát tolik upozornění, aby co nejvíce dodací čas, jak můžete.
  • Udržujte své důvody Ve zkratce: Nemusíte zacházet do podrobností, aby se váš důvod k odchodu. Můžete jednoduše říci: „Já jsem odstoupil z osobních důvodů,“ nebo „já jsem odstoupil kvůli rodinný problém, který vyžaduje, aby všechen můj čas.“ Chcete-li jít do větších detailů (například říct, že se ponechává být pobyt-at-home rodiče, nebo z důvodu nemoci rodiny), můžete vysvětlit. Nedostanou do plevelů, které nabízejí příliš mnoho specifik, nebo příliš mnoho informací. Chcete-li zachovat dopis stručně ak věci.
  • Zůstat pozitivní: Možná budete muset požádat svého zaměstnavatele o doporučení do budoucna. Můžete dokonce žádat o práci u stejné společnosti jednou. Proto se zůstat pozitivní, když se mluví o svých zkušenostech ve společnosti. Bylo jasné, že jste odstoupil z osobních důvodů, ne kvůli nespokojenosti s prací nebo organizace.
  • Nabídněte vaši pomoc: Pokud je to možné, nabídnout pomoc během přechodného období. Ty by mohly nabídnout trénovat nové zaměstnance nebo pomoci jiným způsobem. Pokud můžete být flexibilní, o období, kdy se na dovolenou, zahrnovat nabídku, aby zůstali déle, pokud je to užitečné, aby svého nadřízeného.
  • Ptejte se: Máte-li jakékoli dotazy týkající se dávek nebo prázdniny čas výplaty, můžete je požádat, ve svém dopise.
  • Sledujte Business Letter Formát: Ujistěte se, že dodržovat správný formát obchodní dopis v dopisu. Obsahovat záhlaví se jménem zaměstnavatele a adresa, datum a své jméno a adresu.
  • Úpravy a korektury: Také byste měli před odesláním důkladně zkorigovat dopis. Opět platí, že budete muset požádat o doporučení od svého zaměstnavatele, takže chcete všechny vaše práce je třeba vyleštit.
  • Odesílání e-mailu: Pokud jste odesláním dopisu e-mailem odeslat sami zkušební zprávu, aby zajistily, že vaše zpráva přichází skrze jako formát. Uvést své kontaktní údaje v podpisu místo na horní části dopisu. Vypsat své jméno a účel Vašeho dopisu (rezignace) v řádku předmětu.

Rezignace Dopis Ukázka z osobních důvodů

To je rezignace Dopis příklad z osobních důvodů.

Jessica Iskandar
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jessica.iskandar@email.com

1.8.2018

Bruce Lee
Sales Director
Atlantic Co.
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Dear Mr. Lee:

Píši vám oznamuji, že budu opouštět Atlantic Co. v jednom měsíci. I když jsem se tak těšil na spolupráci s Vámi a pracovat pro společnost, osobní důvody vyžadují, že jsem vyklidit svou pozici a zaměřit se na zlepšení svou situaci doma.

Můj poslední den bude 1.července. Přesto, že má odejít, hluboce oceňuji příležitosti jste mi poskytl během svého času jako on Sales Manager. Jsem velmi vděčný za všechny vaše pomoc podél cesty.

Udělám cokoliv nezbytná k zajištění hladkého přechodu poté, co jsem jít dál. Mám několik členů týmu na mysli, kteří věřím by bylo silné kandidáty na povýšení do mého postavení, nebo bych se rád pomůže s procesem hledání externí náhradu. Neváhejte být v kontaktu o tom, co mohu udělat, aby pomohla.

Ještě jednou děkuji moc za příležitost být součástí Atlantského Co. Doufám, že můžeme zůstat v kontaktu as obchodními kolegy, a těším se na spolupráci s vámi v budoucnu opět měli možnost prezentovat. Děkuji za pochopení.

S pozdravem,

Jessica Iskandar (podpis výtisk letter)

Jessica Iskandar (zadali jméno)

Rezignace Dopis vzorků pro osobní problémy

Vaše jméno
Vaše adresa
Vaše město, stát, PSČ
Vaše telefonní číslo
Váš e-mail

Schůzka, termín

Name
Název
organizace
Adresa
Město, stát, PSČ

Vážení Mr./Ms. Příjmení:

Je mi líto Vás informovat, že budu opouštět Bolt Inc. za dva týdny. V důsledku nepředvídaných osobními problémy, jsem již nebyl schopen plnit své povinnosti z mé roli, a mám pocit, že je v nejlepším zájmu společnosti, které jsem vyklidit pozice.

Doufám, že můj odchod nezpůsobí vy nebo Bolt Inc. nepříjemnosti. Neváhejte být v kontaktu, pokud si myslíte, že existuje nějaký způsob, jak mohu pomoci s hledáním náhrady, nebo je-li něco, co můžu udělat, aby přechod hladší.

Mockrát vám děkuji za pochopení. Navzdory osobním problémům jsem se zabývají, jsem si užil práci s vámi, a vážím si svůj čas ve společnosti. Doufám, že budeme moci zůstat v kontaktu a já se těším na to, jak Bolt Inc. roste v budoucnosti.

Nejlepší,

Váš podpis  (výtisk písmeno)

Váš Typed Name

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *