Klady a zápory práce pro vládu

Posted on

Klady a zápory práce pro vládu

Když si myslíte o vládě, co se objeví na hlavě? Pro mnohé obrazy prezidenta Spojených států, Capitol Hill a Lincolnova památníku může přijít na mysl. Ti, kteří jsou nesmazatelné obrazy americkou vládu, ale nejsou zcela představují funkce day-to-day, jak obchodní společnosti Člověk udělá. Za typickou státní zaměstnanec, běžnější obrazy by uvnitř skříně, zadní popelářský vůz, nebo krajské vězení.

Některé práce samy o sobě k vládní práci: policisté, hasiči, sociální pracovníci, a podobně. Jiní, jako například účetní, programátorů a specialistů na lidské zdroje, existují jak v soukromém i veřejném sektoru. Tak, jak si vybrat, zda se má práce v soukromém i veřejném sektoru? Stejně jako každé rozhodnutí, tam jsou klady a zápory, aby zvážila.

Klady

Nejlepší aspekty vládní práce zahrnují:

  • Stabilita: Na rozdíl od soukromého sektoru, kde mohou firmy jít ven obchodu, vláda nikdy nevyjde z podnikání. Agentury nebo úřady mohou uzavřít nebo morph do nových forem, ale tam bude vždy být vládní pracovní místa. Bude vždy potřeba zaměstnancům dokončit úkoly pouze vláda, a vždy bude zapotřebí další zaměstnanci na jejich podporu.
  • Flexibilita: V naprosté většině poloh, mohou zaměstnanci snadno udržovat zdravou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Navíc, z domova i alternativní pracovní doby jsou běžné ve vládních agentur. Pro úlohy, které vyžadují zaměstnance provádět velkou část svého podnikání mimo kancelář, vládní organizace začaly poskytovat zařízení, které umožní mobilní pracovní sílu.
  • Výhody: Vládní výhody téměř vždy vyšší než sektor těží balíčky soukromé. Zaměstnanci často mají lepší plány na zdravotní péči s nižšími náklady a příznivý důchodového zabezpečení. V delší recese, vládních a dávek soukromý sektor obalů obou zhorší. Přesto vládní výhody i nadále lepší.
  • Volno: Dovolené časové časového rozlišení jsou velkorysé a manažeři mají tendenci být tolerantní při schvalování dovolenou čas. Jsou sledovány federální svátky. Státní a místní vlády někdy mají své další prázdniny.

Nevýhody

Nejhorší aspekty vládní práce zahrnují:

  • Pomalý růst mezd: Cost-of-živých úprav schválených pro státní zaměstnance zřídka držet krok s inflací a zásluhy navýšení jsou uvedeny pouze malé procento špičkových interpretů. Pro velké zvýšení platu, státní zaměstnanci mají soutěžit o volných pozicích s vyššími platy. Udržet stejnou práci ve stejné organizaci není možné, pokud chcete získat jeden z nejvyšších platů.
  • Limitován vydělávat potenciál: Vládní manažeři jsou placeni mnohem méně než jejich protějšky v soukromém sektoru. Zasáhnout velké paydays, high-level státní zaměstnanci skočit do soukromého sektoru.
  • Nízké úrovně kontroly: Byrokracie není jen mařit občany. To také souží státní zaměstnanci, kteří chtějí, aby se věci pohnuly rychleji. Očekávat, že všechny hlavní a mnoho menších rozhodnutí jít přes nějaký druh formálního schvalovacího procesu.

Bez ohledu na to, co chcete dělat, je pravděpodobné, můžete to udělat pro vládu. Je pouze potřeba se ujistit, že jsou ochotni se smířit s negativními aspekty výměnou za ty pozitivní.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *