Vzorek Doporučení Dopis pro učitele

Posted on

Vzorek Doporučení Dopis pro učitele


Je to čest, když se výuka kolega požádá o reference, ale víte, jak psát jeden? Nebo možná, že jste ten, podání žádosti o zaměstnání, a budete muset požádat o doporučující dopis pro výuku práce. V každém případě, protože věděl, jak napsat doporučující dopis, a které mají vzorek, přijde vhod. Přečtěte si o radu na psaní doporučení dopis pro učitele a zkontrolovat vzorek stejně.

Jak používat ukázkové doporučující dopis

Pokud píšete dopis pro učitele, použít tento příklad vést svůj vlastní psaní. Vzorek dopis vám pomohou rozhodnout, jaký druh obsahu, který by měl obsahovat ve svém dopise, a jak jej naformátovat.

Zatímco dopis vzorky jsou skvělý výchozí bod pro své vlastní dopis, měli byste vždy přizpůsobit dopis, aby se vešly na konkrétní osobu píšete dopis pro a informací on nebo ona vás požádá, aby zahrnovala.

Pokud žádosti o doporučující dopis pro učitelské místo od kolegy nebo předchozímu šéfovi, můžete odeslat odkaz dopis vzorek spisovatele pomoci řídit svůj vlastní znak.

Poznámka : Ujistěte se, že jim také poskytnout jasné instrukce, jaké informace je třeba zahrnout a dát jim životopis nebo seznam svých schopností a zkušeností, aby jim pomohla napsat dopis.

Vy nechcete, aby jednoduše zkopírovat a vložit referenční vzorek dopis.

Ve skutečnosti existuje celá řada věcí, přemýšlet o tom, kdy žádat někoho o dopisu ze dne rozhodnutí o výuku práce. Přezkum obecných zásad pro žádosti o doporučující dopis, než se zeptáte své odkazy na vás souhlasit.

Tipy pro psaní doporučující dopis pro učitele

Postupujte podle formátu obchodní dopis. Používat oficiální formát obchodní dopis kdy psaní doporučující dopis. Je-li čas nazbyt, můžete zvážit vyslání doporučení e-mailu namísto dopisu.

Zaměřit se na popisu práce. Vyzvat osobu, pro koho píšete dopis pro kopii inzerátu nebo v popisu práce. Tímto způsobem se můžete zaměřit na požadavky na pozici, zatímco píšete. Pokuste se zahrnout jazyk popisu práce ve svém dopisu. Dokonce i když píšete obecnější doporučení, stále můžete požádat osobu, o typy výukových míst mají zájem (tedy to, co učitelská místa, jaké typy škol).

Obsahovat konkrétní příklady. V dopise, poskytují příklady, jakým způsobem osoba prokázaly různé pozitivní vlastnosti v minulosti. Pokud je to možné, použít čísla kvantifikovat jejich úspěchy. Například, „Under pana Smithe vedením státní výsledky testů našich žáků zlepšilo biologie o 20 procent.“

Zůstat pozitivní. Když píšete o doporučující dopis, nezapomeňte uvést, že se domníváte, že tato osoba je silným kandidátem. Dalo by se říct něco jako „já doporučuji paní Johnsonová bez výhrad,“ nebo „Já bych najmout paní Smithovi znovu, pokud to šlo.“ Chcete-li pomoci tento kandidát vyniknout mezi všemi ostatními potenciálními kandidáty.

Podělte se o své kontaktní údaje. Poskytnout způsob, jak pro zaměstnavatele, aby vás kontaktovat v případě, že máte další otázky. Patří svou e-mailovou adresu, telefonní číslo nebo obojí. Pokud je váš odkaz je ve formátu obchodní dopis, vaše kontaktní informace se v horní části dopisu. Pokud jste se zasláním doporučující dopis e-mailu, uvést své kontaktní údaje pod vaší zadaný podpis.

Postupujte podle pokynů pro podání návrhu. Požadovat, aby osoba, pro koho píšete odkaz, jak odeslat dopis. Můžete být požádáni o to e-mailem nebo nahrát on-line. Ujistěte se, že budete postupovat podle všech požadavků, a to zejména o tom, kam jej poslat, a když, tak i formátu (například PDF, fyzické dopis, atd.) Ujistěte se, že máte správnou adresu nebo e-mailovou adresu.

Vzorek Referenční dopis pro učitele

Jedná se o doporučující dopis příklad pro učitele.

John Woo
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
john.woo@email.com

1. března 20XX

Bruce Lee
Manažer
ABC Consulting Group
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Mr. Lee:

Velmi doporučuji Michelle Johnson jako kandidáta na pozici učitele olova páté třídě na vaší škole. Jako hlavní St. Paul má školu, jsem měl tu čest pracovat s Michelle za posledních pět let. Ona je poháněn, kterou pořádá učitel, který rozvíjí inspirativní vztahy se svými studenty.

Michelle byla vždy poháněny rozvíjet své schopnosti jako učitel. Přišla k nám učitel student, dychtivě zabírají další úkoly, jako poradce školních novin a byl členem našeho kurikula výboru. Pokračovala demonstrovat tento disk prostřednictvím svého působení na naší škole, dokonce se stal vedoucím kurikulární komise loni. Michelle zahrnuje jakoukoli příležitost k profesnímu rozvoji, což jí ideální vůdce dělá.

Michelle má nádherný vztah s lidmi všech věkových kategorií, zejména děti. Její schopnost spojit se svými studenty a její talent na výuku jednoduché koncepty, stejně jako více pokročilá témata, jsou oba skutečně lepší. Má také vynikající písemné a ústní komunikační schopnosti s oběma rodiči a učiteli.

Michelle dosahuje všechny tyto úkoly s velkou iniciativu a s kladným postojem. Doporučuji Michelle vám bez výhrad. Máte-li jakékoli další otázky, pokud jde o její pozadí nebo kvalifikaci, neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem,

John Woo (podpis výtisk letter)

John Woo
Principal
St. Paul má školu

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *