6 Potenciální nevýhody Práce doma

Posted on

6 Potenciální nevýhody Práce doma

OK, teď, že jste si přečíst 8 Důvody se stát Work-at-Home Parent jste všichni připraveni vzdát se krysí závod (nebo možná vstoupit, pokud jste byl pobyt-at-home rodič). Ale zde je několik dalších otázek, aby osladit.

Ne každý najde všechny z nich skutečně dojít k problémům; Záleží na vaší kariéry, osobnost a rodinu. Ale uznává potenciální nevýhody vám umožní jim snadněji řešit. A většina z nich mohou být řešeny stanovením základní pravidla pro vaši rodinu.

Nepohodlné míchání práci i doma

Ano, pro některé to je celý bod, ale ne každý může současně vyjednat požadavky podnikání a dětí. Pokud zjistíte, že je obtížné říci „ne“ a to buď (nebo obojí), můžete zjistit sami protáhl tenký. Nechcete zaostávat v práci, protože rodinné povinnosti zasahují do pracovní doby, nebo na straně fanda, mít pocit, jako byste měli pracovat po celou dobu.

rozptýlení

Dokonce i když máte na plný úvazek péče o děti ve vaší domácnosti, které se zabývají rozptýlení je zásadní dovednost pro práci-at-home rodiče. Ačkoli pravidelné kanceláře mají svůj podíl na rozptýlení, oni jsou zřídka tak osobní jako ty, na které narazíte doma. Dokonce i se zavřenýma vaše dveře kanceláře, uslyšíte vzlykající dítě. Vaše mateřské instinkty mohou vyzývám, abyste poskytovala pohodlí, i když víte, že váš poskytovatel péče o děti mohou a měly by s ní zacházet.

Možný negativní vliv na kariérní postup

Sejde z očí, sejde z mysli. Telezaměstnanci riskují, že budou přešel k povýšení. Tato situace může nastat kvůli unsupportive postoje ze strany vyššího managementu je, který může vnímat možnost volby pracovat z domova je nedostatek profesního závazku. Je však také pravda, že ne všechna pracovní místa, zejména výš firemním žebříčku odjezdem lze úspěšně telecommuted (i když to, co pracovních míst může být účinně telecommuted je někdy věc názoru). Takže by to mohlo přijít až na volbě mezi prací doma a propagace.

Množství vs. kvalitní čas s rodinou

Pokud se vy a vaše dítě jsou zvyklí na svůj čas společně být nepřerušované play, pracující doma bude úprava pro obě strany. Skutečnost, že jste asi nemusí nutně znamenat, že máte k dispozici. Když vzrušeně váš syn vám přináší jeho nejnovější umělecké tvorby, je to skvělé, aby se tam sdílet své nadšení. Nicméně, když jeho umělecký výstup začíná podobat Picassa, nemusí být schopni dát každému Masterpiece pozornost, kterou jinak by chtěl.

Izolace

Jedná se o potenciální nevýhodou všech domů na bázi pracovníků. A i když nejste doma sám, někdy budete potřebovat nějaké dospělé společnost pro své vlastní osobní pohody. Navíc hrozí riziko stávat se izoluje profesionálně tím, že přijdou o podstatnou kontaktu se spolupracovníky.

Špatné stravovací návyky

Plná lednice hned za dveřmi vaší domácí kanceláře kyne. Nastavení vlastního rozvrhu může znamenat více přestávek na občerstvení. A protože mnoho dětí jíst celý den, to vyžaduje vědomé úsilí k udržení zdravé stravovací návyky.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *