Může Model Práce pro agenturu více než jeden modelování?

Posted on

Může Model Práce pro agenturu více než jeden modelování?

Jednoduše řečeno, jako model, tím více agentur, se kterými pracujete, tím více expozici dostanete. To znamená více konkursy více rezervací a více peněz.

Dalším důvodem k podpisu s několika agentur, pokud si budete chtít prohlédnout další trhy. Váš současný prostředek nemusí mít zkušenosti mimo své „domácí“ regionu, a proto postrádá prostředky a informace, aby vám dostat rezervace, které potřebujete. To je místo, kde druhé činidlo v jiném město, stát, nebo dokonce země může být užitečné.

Mějte na paměti, že přidáním big-name agentura do svého seznamu není vždy tím nejlepším důvodem pro převzetí dalšího zastoupení. Problém s velkými agentur je, že modely, které pracují nejvíce a kdo přinese nejvíce peněz bude vždy mít nejvyšší prioritu.

To znamená, že to může trvat dlouhou dobu pro agenturu, aby skutečně pochopili vás a zastupovat vás tak, že byste chtěli. Navíc, mnoho z největších agentur má exkluzivní smlouvy, která stanoví, že jejich modely nemohou pracovat pro jakoukoli jinou agenturu ve Spojených státech i jinde. Který omezuje své možnosti významně a bude s největší pravděpodobností znamenat, že bude muset opustit své stávající agenturu.

Může Model mít více kanceláře z jejich řad?

Ať už může mít více agentur ti reprezentovat najednou, závisí na průmyslových standardech. To není neobvyklé pro obchodní modely založené na větších trzích, jako je New York a Los Angeles mají více než jednu obchodní zastoupení, které je zastupují.

Mohou mít také osobní manažer. Jaký je v tom rozdíl? Agentura bude odpovědná za rezervaci konkurzech a pracovní místa, a správce poradí modelu, zda přijmout či nepřijmout určitá rezervace a řídit celkovou profesní dráhu modelu. Mít správce navíc na agenturu, je častější u herců a talentu, než je tomu u modelů.

High fashion nebo redakční modely téměř nikdy mít více než jeden subjekt, který představuje nich na konkrétním trhu. Je však žádoucí, aby redakční modely mít agentura v každé z hlavních trzích, jako je New York, Paříž, Miláně, Tokiu a Londýně.

Musím mít více než jeden agent?

Určitě ne. Pokud jste spokojeni se svým agentem a pokud jsou ti podání se spoustou konkurzy a go-vidí, pak nemusí podepsat s dalšími agenturami. Někdy vše, co potřebujete, je dobrý pracovní vztah s někým, kdo vás zná a dělá vše pro to, aby dále své kariéry. Pokud se věci jdou dobře, je to naprosto v pořádku, aby zůstaňte, kde jste.

Musím požádat o povolení od mé aktuální agentury Než jsem se Přihlásit s někým jiným?

Tak dlouho, jak vaše smlouva je nevýhradní, nebo vám umožní podepsat s ostatními agenturami mimo určité geografické oblasti, pak nemusíte žádat o povolení. Ty jsou zdarma k podpisu s co největším počtem agentur, jak byste chtěli. Pokud si nejste jisti, o výlučnosti součást vaší smlouvy, a to vždy zeptejte se svého agenta, aby objasnila podrobnosti před podpisem s někým jiným. Vydáte-li se proti smlouvě a podepsat stejně, mohli byste být upuštěno od své smlouvy.

To znamená, že byste měli být stále otevřený a upřímný s vaší aktuální agenturou, zvláště pokud chcete pokračovat s pozitivní pracovní vztah. Čím více se vaše agentura chápe vaše profesní cíle, tím více se budou moci, které vám pomohou dosáhnout. Navíc se jedná o profesionální věc.

Jaké jsou stinné stránky s více agenty?

Mít více agentů na jednom trhu činí život trochu složitější. Vzhledem k tomu, modely jsou zřídka dovoleno podepsat smlouvy s několika agentur ve stejném městě (budou více než pravděpodobné, že kniha, kterou za stejných pracovních míst, což je matoucí, když přijde na zjišťuje, provize), budete muset podepsat s agenturami, které se specializují v různých oblastech. To znamená, cestování, cestovní a další cestování.

I v případě, že agentury jsou ve stejném stavu, všechny ty cestovní výdaje opravdu sečíst. A když už nemůže tvrdit věci, jako je najetých kilometrů, parkoviště a dálničních poplatků v daňovém přiznání, budete i nadále platit předem na 100% těchto nákladů. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, agentury neplatí pro běžné výdaje svých modelů.

Také, s více činidel prostředek má nabitý program. To může být obtížné skloubit všechny ty konkurzy, go-vidí, a rezervace se vašeho každodenního života (práce, rodina, škola), a to zejména pokud máte řídit nebo letět. Budete muset být na vrcholu všeho po celou dobu, aby zajistili, že vaše závazky nejsou v rozporu s sebou.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *