Youth Sports Official / Rozhodčí Práce Popisy – zajímavé platové ohodnocení, potřebné dovednosti, a více

Posted on

Youth Sports Official / Rozhodčí Práce Popisy - zajímavé platové ohodnocení, potřebné dovednosti, a více

Vykonávajících sporty na úrovni mládeže nebo středních škol poskytuje výstup skvělé pro ty, kteří se starají o školních sportů, ale nemusí mít čas věnovat na plný úvazek koučování pozici. Zatímco práce může být přínosná a dokonce poskytovat dodatečné příjmy, trvá speciální osobu vyniknout v těchto pozicích. Úředníci musí dělat rychlá rozhodnutí, konflikty vyřešily a rukojeť tlak.

Jako další akademičtí sporty jsou nabízeny i další hráči se účastní, bude i nadále existovat potřeba pro úředníky. Odhaduje se, že 300.000 lidí úřadovat ve Spojených státech. Celebrování také může stát kariéru, pokud se vám podaří na úrovni mládeže a absolvent voláním kolegiální a profesionální hry, nebo to může být skvělý boční shon, s nímž máte spojen se sportem, dokud nejste připraveni věnovat se kariéře jinde v průmyslu.

Youth Sports Official / pro rozhodčí povinnosti a odpovědnost

V rámci pravidelných povinností a úkolů své době to, mládí sportovní úředník / Rozhodčí může vykonávat některé nebo všechny z následujících:

 • Celebrovat a kontrolní hry, akce a soutěže v jistý, vhodným způsobem.
 • Zajistěte, aby všichni účastníci pochopili a v souladu s pravidly hry a uloží tresty v případě potřeby.
 • Udělat hru hovory s důvěrou a znalosti pravidel ligy.
 • Sledujte startovní událost časy a spustit nebo zastavit přehrávání podle potřeby.
 • Ujistěte se, že týmy mají odpovídající vybavení a zkontrolujte oba hráči a vybavení pro případné problémy.

A sportovní oficiální působí jako mediátor druhů mezi hráči v průběhu neshod a jejich znalosti a spravedlivé uplatňování pravidel hry stále Hra běží hladce. Hra úředník funguje jako nezaujatý třetí strany k urovnání veškerých nároků či neshody o přestupcích.

Úředníci také udržovat a aktualizovat herní záznamy, včetně, ale ne výlučně, o incidentech a leteckých nehodách, časové karty a všechny komunikace provedené s rekreační koordinátorem.

Youth Sports Official / Rozhodčí Plat

Úředníci obvykle pracují jako nezávislí dodavatelé. Plat se liší v závislosti na druhu sportu a úrovni, ale je často dávána na per-herní základ v rozmezí od $ 40 až $ 150 A hra. Pay také může jít až na postseason hry, příležitosti, které obvykle dostávají udělených nejvyšších úředníků.

US Bureau of Labor Statistics a poskytuje plat odhady rozhodčích, rozhodčích a dalších sportovních činitelů, a to následovně:

 • Střední roční plat:  $ 27020 (12,99 $ / hod)
 • Top 10% ročního platu:  Více než $ 59240 (28,48 $ / hod)
 • Dno 10% ročního platu:  méně než $ 18220 (8.76 $ / hod)

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics , 2018

Důležité informace : Pracovní jako rozhodčí na základě smlouvy často znamená, že budete potřebovat na pokrytí cestovních výdajů do az her, náklady na vybavení, jsme v jakémkoliv spojení poplatků a dalších nákladů souvisejících s prací. Mluvit s daní profesionální o tom, zda si můžete odečíst tyto náklady na svém daňovém přiznání.

Výchova, vzdělávání a certifikace

Mladík sportovní Oficiální / rozhodčí pozici zahrnuje splnění požadavků vzdělávání a odborné přípravy takto:

 • Vzdělání : Typicky žadatelé navštěvovat kurzy, které nabízí sdružení střední školy nebo sdružení úředníků, aby mohli začít s tréninkem. Nové úředníci pracují zpravidla nižší úrovně hry, snad střední školu nebo prváka hry, na rozdíl od varsity, jak pracují jejich cestu a získat zkušenosti. Některé vysoké školy úředníci nakonec začne pracovat vysokoškolské hry.
 • Zkušenost : Ne každý úředník hrál sport pracují, ale nemají dát ve snaze pochopit pravidla a jak je použít v toku hry. Rozhodčí a jiní úředníci musí mít rozsáhlé znalosti o sportu a pravidlech hry vykonávat svou práci úspěšně.
 • Registrace : Rozhodčí musí obvykle zaregistrovat se státní nebo místní agentury, která dohlíží na sportovní program.

Mládež Sport Oficiální / pro rozhodčí dovednosti a kompetence

Kromě vzdělávání a dalších požadavků, kandidáti, které vlastní tyto dovednosti mohou být schopen provádět úspěšněji v práci:

 • Dobrý zrak : rozhodčích a další úředníci musí být schopen zobrazit porušování a přestupků přesně v průběhu hry.
 • Interpersonální a komunikační dovednosti : rozhodčích a další úředníci musí sdělit pravidla jasně nekonfrontační způsobem a spory urovnat mezi hráči.
 • Rozhodovací schopnost : Úředníci musí často činit rychlá rozhodnutí o přestupcích a dalších výzev.
 • Pevný znak : Udržovat silný charakter a nezpochybnitelnou integritu.
 • Teamwork : Úředníci pracují s ostatními dospět k vzájemnému rozhodnutí o otázce, a přispívat k rozvoji a vzdělávací zkušenosti členů týmu.

Job Outlook

Podle amerického Bureau of Labor Statistics, v zaměstnání výhledu růstu rozhodčích, rozhodčích a dalších sportovních úředníků od roku 2016 do roku 2026 je průměrná, a to díky zvýšené sportovní zápisu, ale kompenzováno snížením finančních prostředků pro sportovní programy.

Očekává zaměstnanost vzroste o cca 8%, což je o něco vyšší růst než průměr 7% všech profesí mezi 2016 a 2026.

Pracovní prostředí

Rozhodčí a jiní úředníci mohou strávit nějaký čas v kancelářském prostředí, ale tráví většinu svého času na hracím poli s hráči. V některých případech mohou potřebovat sprintu, stojan nebo běhání po dlouhou dobu v průběhu hry.

Vzhledem k porušování předpisů rozhodnutí, úloha může zahrnovat stresové interakce mezi oficiálním a hráči, trenéry, nebo rodiče.

Pracovní rozvrh

Mnoho rozhodčích a jiní úředníci pracují nepravidelně, často na částečný úvazek hodin. Mohou muset pracovat noci, o víkendech a v některých případech i svátky.

Jak získat práci

EVALUATE svou práci

Národní asociace sportovních úředníků vyplývá, s ohledem na tyto faktory, než se stal úředníkem:

 • Sportovní úředníci jsou umístěny ve vysoce nabitých situacích. Potřebují, aby jejich pohodě, i když ostatní kolem nich ztratí perspektivu a kontrolu.
 • Trvá závazek čas, aby se stal vysoce postavený úředník. K dispozici je více zapojit, než čtení knihy pravidel. Vrcholní představitelé setkání, aktuální informace o změnách ve sportu, a navštěvovat kliniky na zlepšení.
 • Přes to všechno, úředníci jsou schopni se bavit dělat svou práci, věří, že mají dát na čas, aby své nejlepší úsilí.

APLIKOVAT

Podívejte se na zdroje při hledání zaměstnání, jako Indeed.com, Monster.com a Glassdoor.com k dispozici pro mládež oficiální pozice. Navštivte internetové stránky škol, parků a dalších organizací, aby se vztahují na volných pracovních míst. Hrát nějaké užitečné zkušenosti, které vás odlišuje, jako jsou jiné zkušenosti pracujících s mládeží a plynulosti v dalších jazycích. Zkontrolujte Národní asociace sportovních úředníků dalších nabídek práce.

TARGET další příležitosti

Pokud začnete jako úředník mládí a láska roli, vaším cílem se může stát stoupat přes různé úrovně, dokud se nedostanete na profesionální úrovni. Platy na této úrovni jsou lukrativní. Například, Major League Baseball rozhodčích práci v neionizované prostředí s platy začíná na 120.000 $ ročně a zálivka ven na 350.000 $ ročně. platy NBA úředníků údajně pohybují od $ 200,00 na $ 500,000 za rok.

Existuje jen velmi málo z těchto pozic jsou k dispozici každý rok. Zatímco úkolem je okouzlující a vysoký profil, cestovní požadavky a dlouhé hodiny představují jiný životní styl než vykonávajících v lokalizované oblasti.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *