Tipy, jak zakázky Váš Rezignace

Posted on

Tipy, jak zakázky Váš Rezignace

Co znamená výraz  ucházet vaše rezignace  znamená? Nabídkového řízení svou rezignaci je formální způsob vyprávění svého šéfa, který bude odcházející svou práci vykonávat novou příležitost. Je to akt oznámením svého zaměstnavatele, že jste odstoupil z pracovního poměru a pohybující se na nové úsilí.

Když se odstoupit, to znamená, že vy jste ten, který se rozhodl ukončit vztah se svým zaměstnavatelem. Rezignace je typicky dobrovolnou odchod z práce ze strany zaměstnance, jako protiklad k palbě, propouštěcí, nebo jiném ukončení zaměstnavatelem inicioval.

Nicméně, v některých případech, firma nabídne, aby pracovník možnost odstoupit namísto mě vyhodili nebo že jejich pracovní poměr ukončen pro věc.

Jaký je Váš Zadávací Rezignace?

Když se řízení svou rezignaci, obvykle poskytují písemné či ústní upozornění, že jste odstoupil. Je běžnou praxí, aby svého zaměstnavatele s výpovědní lhůtou minimálně dva týdny, pokud je to možné, takže mají čas najít náhradního zařízení. Rezignace Dopis je formální dopis s uvedením, že opouštíte svou aktuální pozici a pro určení, kdy vaše poslední den bude.

Jak zakázky rezignaci

Pokud jste ladně řízení svoji rezignaci, bude to otevřít dveře k hladkému, smírného loučení od svého zaměstnavatele. Se dobře, budete opustit zaměstnání v dobrém vztahu se svým zaměstnavatelem.

Existuje celá řada různých způsobů, jak k účasti v soutěži svou rezignaci, v závislosti na okolnostech. Můžete odstoupit osoby (zdvořilý způsob, jak to udělat, pokud nechcete pracovat na dálku), uskutečnit telefonní hovor ukončit nebo odeslat e-mailovou zprávu svému šéfovi říkat jste ukončuje svůj pracovní poměr s organizací. Nejvíce formální způsob, jak odstoupit je poskytnout svému zaměstnavateli s formální rezignace dopisu, který obsahuje váš titul, oddělení, a oficiální datum odchodu.

Před ukončením, konzultovat politiky zaměstnanosti ve vaší organizaci pro navádění na formovat svou rezignaci. Ve většině případů byste měli oznámit alespoň dva týdny podpůrné polohách a alespoň jeden měsíc pro profesionální role. Pokud jste se vztahuje pracovní smlouvy, zkontrolovat detaily a malým písmem na to, co je potřeba udělat, aby nakonec to při zachování vyhovující. Můžete být povinen zůstat po určitou dobu, v závislosti na typu práce nebo detailech smlouvy.

Někdy nemusí být schopen dát plný dva týdny – nebo dokonce žádnou – pozornost.

Dokumentovat odjezdu

Když se odstoupit, je považováno za nejlepší praxi doložit své záměry písemně, takže existuje formální písemný záznam. Nech si to jednoduché a výstižné. Všimněte si svůj zamýšlený poslední den v zaměstnání a vyjádřit vděčnost za příležitosti, které jste měli, když ve své současné roli, pokud je to vhodné.

Další informace o tom, proč jste se rozhodli odejít, není nutné pro dopis, a to může být vhodnější k projednání své důvody osobně se svým nadřízeným nebo personálního oddělení.

Přezkoumání Vzorek Rezignace Letter 

Zde je příklad dopisu můžete použít pro inspiraci – bude tento dopis se vytiskne. Pro odeslat emailem dopisy, odstranit veškeré údaje před „Dear příjemce.“

Vaše jméno
Vaše adresa
Vaše město, stát, PSČ
Vaše telefonní číslo
Váš e-mail

Schůzka, termín

Celé jméno písmeno příjemce
Titul
Organizace
Adresa
Město, stát, PSČ

Vážená paní Terry:

Píši vám oznámit, že jsem odstoupil ze své pozice jako umělecký ředitel v ABC Productions. Můj poslední den bude 19. dubna, dva týdny ode dneška.

Jsem vděčný za čas jsem měl u společnosti ABC – jsem se naučil tolik o vedoucí tým a jak vyvážit kreativitu s potřebami klientů. Budu určitě nikdy nezapomenu naše pozdní noci dostat projekt ABC společnosti přes cílovou čáru. Vaše podpora byla neocenitelná s tímto projektem, a tak mnoho dalších v průběhu let.

Prosím, dejte mi vědět, jak mohu pomoci zmírnit toto přechodné období, ze vede pátrání po mé výměně poskytovat poznámky o aktuálních projektech.

Přeji vám i všem u společnosti ABC vše nejlepší.

S pozdravem,

Podepsat své jméno na papíře 

Váš Typed Name

Naplánovat hladký přechod

Je v dobrém vkusu zapsat na svého nadřízeného a budoucí nahrazení stav každého ze svých současných projektech. V závislosti na vztahu se svým zaměstnavatelem, můžete si vybrat nabídnout pomoc při hledání a / nebo školení osobu, která zdědí svou práci. Je také rozumné se setkat s oddělením lidských zdrojů zřídit výstupní pohovor. To poskytne příležitost k přezkoumání dokumentů o stavu zaměstnanosti a pochopit důsledky pro své požitky (jako zdravotní pojištění, 401k postavení a budou moci být uplatněny plány, zbylé placené volno (PTO) a nemocným času atd) uprostřed vašeho přechodu.

Vyhnout pokušení trhacích zaměstnavatele nebo veřejně kritizoval zaměstnance a firemní politiky. Budoucí zaměstnavatelé mohou provádět dotazy ohledně svého působení v organizaci a spolupracovníků může oplatit, pokud jste byli kritičtí, nebo doleva na špatných podmínek.

A co v nezaměstnanosti při odstoupit?

Zaměstnanci, kteří odstoupí ze zaměstnání často nemají nárok na dávky v nezaměstnanosti, i když pracovníci odstoupí pod nátlakem nebo z nepřátelského pracovního prostředí mohou být způsobilé. Poraďte se se svým státním úřadem práce a konzultovat poradce zaměstnání, pokud máte jakékoliv dotazy ohledně důsledků odstoupení.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *