Loan Officer Náplň práce: Plat, dovednosti, & More

Posted on

Loan Officer Náplň práce: Plat, dovednosti, & More

Úvěr úředníci pracují pro banky a jiné finanční instituce, pomáhají jednotlivcům a podnikům získat finanční prostředky z těchto věřitelů. Zkoumají jejich bonitu, pak povolit nebo doporučit schvalování úvěrů. Mohou také odmítnout půjčku nebo varují před nabízet financování, a musí někdy v návaznosti na prodlení na stávajících úvěrů.

Úvěry úředníci mohou specializovat v komerční, spotřebitel, nebo hypotečních úvěrů. Přibližně 318.600 lidí pracovalo v této profesi v roce 2016.

Úvěr důstojník povinnosti a odpovědnost

Odpovědnost úvěr úředníci může záviset na jejich oblasti specializace, ale některé běžné povinnosti zahrnují:

 • Nalézt potenciální klienty, jednotlivce, nebo podniky, kteří potřebují úvěry a rozvíjet jejich podnikání.
 • Seznamte se s úvěrovými uchazeči vysvětlit možnosti a odpovídat na otázky.
 • Působí jako prodejce, přesvědčování klientů získat půjčky od svých institucí, spíše než kdekoliv jinde.
 • Pomáhají klientům prostřednictvím procesu podání žádosti o půjčky.
 • Analyzovat a ověřovat žádosti o úvěr pro stanovení bonity klientů.
 • Ujistěte se, že úvěry splňují federální a státní normy a požadavky.

Loan Officer Plat

platy úvěr úředníci může záviset na jejich zaměstnavatele a rozsahu svých povinností. Nejvíce vysoce placené úvěr úředníci pracují pro prodejců automobilů.

 • Střední roční plat: $ 63040 ($ 30,31 / hodina)
 • Top 10% ročního platu: Více než 132.080 $ ($ 63.50 / hodinu)
 • Dno 10% ročního platu: Méně než 31870 $ ($ 15.32 / hodinu)

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics, 2018

Tip : Některé úvěr úředníci dostávat plat, zatímco jiní by mohli dostávat plat a navíc provizi z půjček, které byly zavedeny do praxe. Občas, ale jen zřídka, mohou získat pouze provizi. Bonusy jsou běžné.

Výchova, vzdělávání a certifikace

Toto povolání vyžaduje určité vzdělání, zkušenosti a výcvik.

 • Vzdělání: Musíte obecně mají bakalářský titul v oboru finance, ekonomie, nebo příbuzném oboru pracoval jako bankovní úředník.
 • Licensure: Momentálně zde nejsou žádné zvláštní požadavky na udělování licencí pro úvěr úředníci pracující v bankách nebo družstevních záložen, ale licenční požadavky na úvěr úředníci, kteří pracují v hypotečních bankách nebo brokerských se může lišit podle stavu. Musí mít obecně licenci hypoteční úvěr původce (MLO), nicméně, který vyžaduje alespoň 20 hodin ročníkové práce a složením zkoušky, stejně jako ověření spolehlivosti a kontrolu úvěru.
 • Školení: Školení je často, ale ne vždy, v práci. Některé firmy mají speciální vzdělávací programy pro nové najímá, a několik bankovní asociace nabízejí vzdělávací programy stejně.

Úvěr důstojník dovednosti a kompetence

Měli byste mít několik základních vlastností uspět na stát úvěr důstojník.

 • Computer znalosti: Pracovní kandidáty na úvěr důstojník pozice by měli být obeznámeni s počítači a softwarových aplikací vztahujících se k bankovnictví.
 • Analytické schopnosti a vnímání: Budete muset přesně odhadnout finanční výkazy klientů k zajištění jejich bonitu.
 • Smysl pro detail: Úspěšný úvěru zahrnuje mnoho Zámky a někdy i nepatrné detaily, a nelze přehlédnout žádný z nich.
 • Salesmanship: Pointa je, že budete prodávat výrobek. Možná budete muset přesvědčit klienty, stejně jako vynikající finanční personál jít spolu se svými doporučeními.

Job Outlook

Zaměstnanosti úvěr úředníci se má zvýšit o něco rychleji, než je průměr u všech profesí z roku 2016 až 2026, asi 11%. Toto pole je silně závislá na aktuálním stavu ekonomiky, ale i růst může přesunout z jednoho pole na druhé. Například úvěr úředníci zaměstnaní v obchodní financí lze očekávat jen nárůst počtu pracovních míst o cca 3% při stejném desetiletí, což je pomalejší, než je průměr.

Schopné úvěr úředníci mohou přesunout do větších větví svých firmách či manažerských pozic. Někdo by mohl nakonec dohlížet na další úvěr úředníci a administrativní personál.

Pracovní prostředí

To je v první řadě úřad práce, ale také to může záviset na úvěr důstojník specialitu. Které zaměstnávají hypotečních úvěrů lze očekávat, že občas cestovat na setkání s klienty v jejich domovech, a ty zaměstnané komerčními věřiteli by se dalo očekávat na návštěvu podniků.

Pracovní rozvrh

Toto je poloha na plný úvazek a může vyžadovat značné dodatečné hodin během 40 za týden. Platy těch, kteří jsou placeni za provizi může přímo koreluje s počtem hodin, které jste ochotni věnovat práci.

Jak získat práci

Nepřehlédněte hodnota STUPNĚ

I když není technicky vyžadováno vysokoškolské vzdělání, ti, kdo je mají, nebo mají bohaté zkušenosti, a to i v příbuzném oboru, mají nejlepší vyhlídky.

TO koho znáte

Některé firmy a instituce očekávají, úvěr úředníci vybudovat vlastní klientské základny, takže použití se seznamem kontaktů a síťových doporučení vás odliší od ostatních, méně připravené kandidáty.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *