Internship Success Guide: Jak být perfektní Intern

Posted on

Internship Success Guide: Jak být perfektní Intern

Zaměstnavatelé obvykle hledají kandidáty, kteří mají předchozí zkušenosti v této oblasti, ale nemusíte čekat, až se plně zaměstnán získat cenné dovednosti. Se třemi léty a osm univerzitních semestrů k dispozici během svého univerzitní kariéru, to je docela možné dokončit dvě nebo tři stáže dříve postupovat. Pro ty, kteří jsou nastaveny na konkrétní kariéry, dokončil jednu nebo dvě stáže s různými společnostmi nebo organizacemi může ztuhnout na povolání. Pro ty, kteří nemají tušení, jakým směrem chtějí jít, expozice různých odvětvích by mohlo pomoci k rozhodnutí.

Vzhledem k tomu, jeden z hlavních cílů dokončení stáž je zajistit práci, je důležité vědět, jak zazářit na pracovišti. První dojmy jsou velmi důležité, ale stejně tak je zachování vysoké profesní standardy prostřednictvím důsledné tvrdé práce, silný závazek, a vyhnout se přistižení v kanceláři drby. Zde je několik tipů pro úspěšné praxe.

Vezměme si praktických stáží

Job stínování je činnost, vysokoškoláci se mohou zapojit do dozvědět více o konkrétních kariéry. Job stínování obnáší pozorování jiného odborníka v práci, a stínování úkoly obvykle trvá jeden den až několik týdnů.

Začněte hledat Early

Nalezení perfektního praxi není vždy snadné. Tam je silná konkurence pro letní stáže. Jedním z nejlepších způsobů, aby se ujistil, že dostanete letní stáž ve svém oboru, je začít hledat brzy. Příležitosti v oblasti financí, žurnalismus a vládní často mají termíny aplikací již v říjnu. Tím, že připravuje svůj životopis a motivační dopis v předstihu, budete připraveni zaslat žádost jako stáže jsou zveřejněny.

Výzkum svůj průmysl a společnost

Než začnete pohovor, naučit se co nejvíce o společnosti, jak můžete tím, že navštívíte webové stránky společnosti a její stránky LinkedIn. Také výzkum zaměstnance společnosti. Pomocí tlačítka Advanced v pravém horním rohu stránky LinkedIn, můžete dokonce najít absolventy ze své koleje, které lze spojit s předtím pohovor nebo zahájením stáž nebo zaměstnání.

Být angažovaný

Tím, že ukazuje up pro práci na včasné a ne sešroubování ven ze dveří na konci dne, se ukazuje váš závazek k odvádí dobrou práci, spíše než jen děrování časové karty. Užijte si svou práci a najít lepší způsoby, jak dokončit úkoly. To bude mít zjistíte orgány dohledu.

Vzhledem k tomu, stáže jsou vynikající způsob, jak vlak a vyhodnocení potenciálních zaměstnanců v budoucnu, je důležité, že jste požádat o zpětnou vazbu, aby zjistily svůj výkon. Informace sbírala vám pomůže pracovat na zlepšení. Jako stážista, se očekává, že klást otázky. Tím se ukazuje svého zaměstnavatele, že jste motivováni a jsou připraveni přijmout iniciativu a aplikovat tyto znalosti.

Být Team Player

Přestože zaměstnavatelé chtějí vidět tvrdou práci a silnou pracovní etiku, ale také vyžadují, aby lidé, kteří si spolu se svými orgány dohledu a spolupracovníky. To je během oběda a dalších více sociálních zkušeností, kde můžete začít rozvíjet vztahy, které přispívají k šťastnější a radostnější pracovišti. Při přijímání, manažeři hledat pro jednotlivce, kteří se domnívají, v dobré kondici, tak iu těch, kteří mají znalosti a dovednosti pro tuto práci.

Budovat silné profesní vztahy a najít si Mentor

Buduje silnou profesní síť je klíčem k získání dopředu ve své kariéře. Někdo jste předtím pracovali, může v určitém okamžiku poskytnutí podpory a informace o vašich potenciálních další práci. Najít si učitele, který vás unese při pohybu vpřed ve své současné nebo budoucí zaměstnání. Nalezení dobrého učitele můžete vytvořit svůj první let na práci méně stresující a umožňuje proniknout do moudrosti a zkušeností někoho již úspěšný v této oblasti.

Vyhnout kancelářským intrikám a klepy

Vyhnout klábosení buď nebo mimo kancelář. Vyrovnání se s vybranou skupinou spolupracovníků vám nastaví na potenciální problémy s ostatními členy skupiny. Jako zralý zaměstnanec, který se chce dostat dopředu, zůstává objektivní a mimo politiku.

Udržet v kontaktu Jakmile stáž je u konce

První věc, na stáži by měla dělat, když jejich praxe je u konce, je zaslat děkuji vám na vědomí, svému nadřízenému a kdokoli jiný, kdo hrál klíčovou roli při vytváření jejich stáž úspěch. Udržování kontaktu s těmito kontakty, jakmile se vrátíte na vysokou školu je také skvělý nápad, aby pomohla udržet důležité kontakty a držet krok s budoucími otvory.

Praxe Success Guide Další informace o tom, co můžete udělat, aby zajistily, že vaše praxe je úspěšný.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *