Jak zůstat organizované při práci doma

Posted on

Jak zůstat organizované při práci doma

Organizování svůj rodinný život a pracovní život, je dost těžké pro každého. Ti, kteří pracují doma, i když narazíte na zvláštní problémy, jak zachovat obě své rodinné a pracovní povinnosti v jejich právoplatným místa jako dvě říše se mísí pod jednou střechou.

Všichni jsou styl a schopnost pro organizaci se liší, takže jeden-velikost-sedí-všichni přístup rozhodně nefunguje. Nicméně, tyto prostředky pokrývají typy věcí, které budete potřebovat, aby zvážila, jak si jít o organizování práce-at-home život.

Organizovat svůj čas

Čas je vzácné zboží. Jak co nejlépe využít svůj čas tím, že eliminuje dojíždět, zaujímá první místo na seznamu důvodů pracovat doma pro mnoho práce-at-home rodiče, ale ušetřený čas na jednom místě může být ztráta času v jiné zemi, pokud nechcete převzít kontrolu nad svým čas.

nastavení očekávání

Efektivní řízení času pro práci-at-home rodiče začíná vytvářet některá základní pravidla jak pro svou rodinu i pro sebe. Jedno z těchto pravidel by mělo být nastavit pracovní dobu dopředu. To vás udrží v práci příliš mnoho nebo příliš málo pracují, podle toho, co je vaše tendence. Přináší lepší rodinnou rovnováhu, protože každý ví, co může očekávat.

minimalizace rozptýlení

Bez ohledu na to, jak dobře jste se držet svých základních pravidel, bude rozptýlení při práci doma. Budou jen se liší od těch, které ujídat v den svých protějšků zpět v kanceláři. Učení, co jsou pro vás a jak se vypořádat s rozptýlení je důležitá dovednost.

Výběr kalendáře System

Použít kalendářní systém, který může být sdíleny se všemi členy rodiny. Google Calendar  práci velmi dobře, protože jsou zdarma, takže si děti mohou každý z nich má svůj vlastní, ale rodiče mohou mít přístup k nim. Stejně tak, děti vidí, co se děje pro všechny ostatní.

Pro kalendář, který každý má přístup k, je tu také vždy kalendář papír visí v kuchyni. Problém je tento typ kalendáře je, že nemáte s sebou, když jste u lékaře nebo na funkci školní a je třeba k němu přidám. Někde mezi elektronickou a staromódní kalendář papírové je týdenní výtisk všech připravovaných akcích visel na viditelném místě. Vytvoření tohoto každou neděli večer vám také pomůže odhalit konflikty v rodině plánu v nadcházejícím týdnu.

Organizování vašeho Spaces

Dojde-li vaše profesní a osobní život na stejném místě, je třeba dbát na to, aby uspořádat fyzický prostor takovým způsobem, který přispívá ke zvýšení produktivity pro obě části svého života.

pracovních prostorů

Vyhrazená pracovní prostor je nezbytný pro každého, kdo pracuje doma. V ideálním případě by vaše domácí kancelář by měla být místnost (s dveřmi), která není použita k jinému účelu. Většina z nás, i když prostě nemají takovou větší prostor v našich domovech, takže musíme dělat kompromisy. Mohlo by to být v rohu místnosti, ložnice nebo jídelny. Co je důležité je, že tento konkrétní prostor je věnován tomuto jedinému účelu. Nastavení notebook na kuchyňském stole nepovažuje za domácí kancelář!

Navrhněte si svůj domov kancelářské prostory se svými slabostmi, rutiny a vaše práce a potřebám vaší rodiny v mysli. Jsou snadno rozptýlit děti soupeří o vaši pozornost při práci? Vyberte si místo daleko od svých hřišť. Snažíte se udělat dvojí povinnost tím, že sleduje děti při práci? Vžijte se poblíž nich. Budete potřebovat klid pro telekonference a telefonní hovory? Pick out-of-the-cesta místnost s dveřmi, jako ložnice.

Bez ohledu na oblast, kterou si vybrat pro své kanceláři, budete potřebovat minimálně, psacím stolem, židle, počítač a nějaké regálů či jiného úložného prostoru. Udělejte si čas, aby to příjemné místo, zdobení ji s obrazy či upomínkami tak, že byste mohli kóji v kanceláři. Ty by měly užít si v tomto prostoru.

Nedovolte, jiní používají místo, když nejste, a nepoužívají sami pro činnosti mimo svou profesionální práci. Neplatili své účty tam, nebo vyplňování formulářů pro školy vašich dětí. Udržet tyto profesní a osobní závazky z tajícího spolu začíná s udržováním oddělených prostorů.

Rodinné Spaces

Udržet tuto pracovní plochu věnovanou a oddělený je mnohem jednodušší, pokud máte k dispozici další prostory ve vaší domácnosti dobře organizované. Vytvořte si rodina informační hub. Vyberte si prostor, kde se hromadí informace rodiny související, například poštu, která přijde, doklady ze školy, atd Pokud použijete papírový kalendář nebo týdenní výpis událostí, to je místo, kde by měla být. Pokud vaše děti jsou ve škole, aby se váš život o něco jednodušší, tím, že koš pro ně ukládat veškeré dokumenty, které přinášejí domů ze školy. Máte samostatnou košík účty a další papírování.

Vyberte si oblast, kde budete organizovat a zpracovávat tyto informace. Mohlo by to být ve stejné oblasti, kde se nahromaděné, nebo by to mohlo být v blízkosti vašeho vyhrazeného prostoru. Prostě nemají míchat s vaší prací souvisejících dokumentů. V tomto případě, je to v pořádku vytáhnout notebook a použít kuchyňský stůl, ale vytvořit prostor, kde jsou všechny potřebné položky patří, když se nepracuje na nich.

Můžete být v pokušení použít počítač v práci na dokončení těchto úkolů. Stejně jako mnozí z nás nemají další místnosti, které lze použít výhradně jako domácí kanceláře, nemůžeme všichni nutně dovolit další výpočetní techniky. Pokud je to možné, používá tablet nebo jiný počítač pro osobní použití. Pokud jste zaměstnán telecommuter, můžete mít již bylo dohodnuto, že společnost vybavení není pro vlastní potřebu jako součást vaší smlouvy na dálku. Pokud jste na volné noze, nebo obchodních domů majitel se může zdát efektivnější mít pouze jeden počítač, ale uvažovat o nákupu levného netbooku nebo opětovné použití staršího počítače. Když smícháte na osobní i profesionální využití počítače, před dlouhými ostatními ve vaší rodině bude ho používat stejně.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *