Jak, aby odpovídaly vaší kvalifikace na Job

Posted on

 Jak, aby odpovídaly vaší kvalifikace na Job


Zaměstnavatelé budou obvykle jen strávit několik sekund rozhodnout, jestli jste dost dobře hodí pro práci, že opravňují k důkladnější revizi svůj životopis a průvodní dopis, takže je třeba, aby se ujistil, že je na první pohled zřejmé, že máte mnoho dovedností , zkušenosti a vlastnosti, které si cení nejvíce.

Je také důležité zaměřit se na své nejvýznamnější dovednosti a silné stránky při psaní životopisů a průvodních dopisů, a při pohovorech. Čím blíže svůj zápas na pozici a ukázat zaměstnavateli, jak byste přidanou hodnotu pro organizaci, tím lépe vaše šance na úspěch při hledání zaměstnání.

Analyzovat Výpis Job

Nabídek práce jsou obvykle rozdělena do několika sekcí. Očekávají, že informace o společnosti, informace o požadované kvalifikace uchazečů, a popis povinností zapojených do role. Některé z nich jsou krátké, zatímco jiní zahrnují více informací o práci a společnosti. Udělejte si čas na přezkoumání pracovní místo, takže jste obeznámeni s tím, co chce zaměstnavatel.

Zde je návod, jak dekódovat inzerátu, takže se můžete rozhodnout, zda se má použít a začít pracovat na svůj životopis a průvodní dopis.

Udělat seznam

V případě, že práce je dobrý zápas, je dalším krokem je, aby spojení mezi svými schopnostmi a požadavky zaměstnavatele tím, že vytvoří seznam preferovaných kvalifikace ideálního kandidáta na vaši cílovou práci. Je-li úloha reklamy je dobře napsaný a podrobně, měli byste být schopni sestavit velkou část svého seznamu přímo z reklamy.

Extrahovat některé z klíčových slov popisujících dovednosti, vlastnosti, nebo zážitky, které zaměstnavatel uvedeny jako nutné nebo výhodné. Také si prohlédnete pracovních povinností a provést některé předpoklady o kvalifikaci potřebnou k provádění těchto funkcí.

Například v případě, že reklama uvádí, že byste organizovat fundraisingové akce pro potenciální dárce, můžete předpokládat, že akce plánuje dovednosti bude vysoce ceněn a měl by být přidána do seznamu.

Získejte více informací

Někdy reklamy pro pracovní místa jsou velmi krátké a neodhalují nic o očekávání zaměstnavatele. Zkuste se podívat na webové stránky společnosti, protože tam by mohlo být delší popis v sekci lidských zdrojů svých stránkách, než v reklamě jste viděli.

Další strategií je hledání pracovních míst, jako Indeed.com stejným titulem zaměstnání získat pocit, co si ostatní zaměstnavatelé hledají kandidáty. Také vyhledávání na Googlu vidět popisy podobných míst. Například, pokud se ucházíte o pozici úvěrového analytika, zkuste hledat pomocí frázi „popis kreditní analytik pracovních míst.“ Zde je návod, jak používat pokročilé možnosti vyhledávání najít informace zaměstnání.

Potřebují dovednosti zahrnout?

Když si nejste jisti, jaké dovednosti nebo vlastnosti, aby zahrnovala, zkontrolujte tento seznam dovedností pro životopisů, průvodních dopisů a rozhovory. To zahrnuje seznamy obecných dovedností nejžádanějších zaměstnavatelů, plus dovednosti z různých profesí. Obsahovat nejdůležitější dovednosti ve vašem životopisu a motivačního dopisu.

Požádat o radu

Pokud jste skutečně motivováni k zemi určitou práci, odborníci rozhovor v dané oblasti a zeptejte se jich, co to znamená vyniknout v jejich práci. Oslovit vysokoškolských absolventů prostřednictvím své škole kariéry a / nebo absolventů kanceláře, LinkedIn kontakty a rodinnými přáteli vytvořit seznam kontaktů pro tyto konzultace.

Make zápas

Poté, co jste shromáždili podrobný seznam kvalifikací pro vaši cílovou pozici zkontrolovat každou položku v seznamu a pokusit se myslet na to, jak byste mohli dokázat, že mají toto aktivum. Napsat větu o tolik kvalifikace jak je to možné, podrobně, jak jste použili tuto dovednost nebo vystavil, že kvalita v práci, dobrovolník, akademické, nebo co-kurikulární roli.

Kdykoliv je to možné, přejděte na jakýchkoli pozitivních výsledků či uznání, které jste obdrželi při aplikaci dovednost. Například v případě, že práce vyžaduje silné psaní, dalo by se říct, „Zatímco pracuje jako stážista kampaně, jsem napsal tiskové zprávy o platformě kandidáta, který vyústil ve dvou článcích v místních médiích.“

Upřednostňovat své kvalifikaci v průvodní dopis

Upřednostnit vět o své kvalifikaci a začlenit nejtěžší-bít příkazy do průvodní dopis. Skládat práce prohlášení na začátku svého průvodního dopisu, který odkazuje 2-4 aktiva, která uděláte vynikající fit pro tuto práci.

Například pro bankovní pokladník práci, kterou by mohl říci: „Moje silné matematické dovednosti, zákaznický servis orientace, vnímavost pro detail a schopnost pracovat s přesností dělat tuhle práci vynikající fit pro mě.“ V následujících bodech, měli byste poskytnout příklady toho, jak a kam aplikovat tyto dovednosti.

Přezkoumání svůj životopis

Přezkoumá existující životopis a ujistěte se, že jste součástí tolik prohlášení o preferovaných kvalifikaci pro práci jak je to možné. Seznam nejvyšší prioritou fráze na začátku vašich popisů, aby co nejvíce pozornosti.

Pokud máte několik pracovních míst, která jsou větší kvalifikaci než ostatní, můžete vytvořit hlavní kategorii směrem k horní části vašeho životopisu jako „Související Experience“ (v případě, že nejsou vaše poslední zaměstnání). Trvat několik minut k aktualizaci popisy pracovních míst, které jste v držení. Jazzing své popisy resumé práce může váš životopis mnohem působivější.

patří Titulky

Někteří kandidáti budou mít chumáče zkušeností, které odpovídají klíčové kvalifikace. Vezměte si například, na příklad, kdy psaní a plánování akce jsou velmi způsobilí pro určitou práci.

Pokud kandidát má zkušenosti, které odpovídají tyto kategorie, pak by mohli vytvořit nadpisy jako „psaní Experience“ a „Event Planning Experience“ a místo související zkušenosti v těch částech životopisu. Příslušných okruhů bude upozorňovat zaměstnavatele na klíčové kvalifikace na první pohled.

Během pohovorů

Před dotazování revizi seznamu kvalifikací jste vytvořili při práci na vaší žádosti o zaměstnání. Být připraveni diskutovat o specifické dovednosti a prostředky, které máte v průběhu přijímacích pohovorů. Také můžete zopakovat, co vás opravňuje být vybrán v pohovoru děkovné e-poznámky.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *