Hledá se Práce ve vaší oblasti

Posted on

Hledá se Práce ve vaší oblasti

Podíváme-li najít práci, která je v určité zeměpisné oblasti? Možná jste se pohybují někde nový, nebo hledáte konci práce na doma. Hledání zaměstnání ve vašem okolí trvá řadu strategií včetně využití místa při hledání zaměstnání, které se zaměřují na místní pracovní místa, zkoumá místní komunity desky, hostující kariérní veletrhy ve vašem městě, a odhlašování místní sdružení absolventů nebo svých webových stránkách.

Pomocí více strategií, je více pravděpodobné, najít si práci, která je pro vás to pravé a je v této oblasti, kterou chcete mít. Přečtěte si o bližší tipy o tom, kde hledat najít zaměstnání u společnosti ve vaší oblasti.

Tipy pro Hledání práce ve vaší oblasti

Nejlepší způsob, jak najít práci ve vašem městě nebo města, je použít více strategií najednou. Níže naleznete seznam technik použít k najít práci ve vaší oblasti. A když už nemusí používat všechny z těchto strategií, vybrat ty, které jsou pro vás to pravé.

  • Podívejte se motorů při hledání zaměstnání: Při hledání zaměstnání motory zobrazí seznam pracovních míst jsou k dispozici téměř všude, můžete do hledání zaměstnání právě ve vaší oblasti. Zkuste použít váš oblíbený on-line motoru při hledání zaměstnání nebo funkce Job Board je „Advanced Search“ zadat poštovní směrovací číslo a / nebo poloměr míle, kterou jste ochotni uvažovat. Můžete zkusit velký motoru při hledání zaměstnání, jako Indeed.com nebo odhlásit staveništi mezeru, která odpovídá vaší konkrétní odvětví.
  • Navštívit místní pracovních vyhledávacích stránkách: Existují webové stránky, které se specificky zaměřují na místní trh práce. Lokalit, jako Craigslist, Geebo a Jobing, zaměření na pracovní místa uvedená na určité geografické oblasti. Podívejte se na ně najít záznamy, které nesmějí být zveřejněny na národních pracovních desek.
  • Podívejte se na firemních webových stránkách: Pokud víte, co společnost chcete pracovat, podívejte se na webové stránky společnosti, aby zjistili, zda mají nějaké výpisy práce ve vaší oblasti. Větší společnosti mají tendenci umožnit uživatelům vyhledávat otvory podle geografického umístění.
    Můžete se také podívat na pracovní portály, které se zaměřují na konkrétní společnosti. Například linkup hledá zaměstnání, které jsou zveřejněny na internetových stránkách společnosti. Použijte Pokročilé vyhledávání možnost najít práci firmou, nebo najít práci v určitém místě.
  • Zkuste desky Společenství: Pokud Nextdoor.com zatím není k dispozici ve vašem okolí, je to pravděpodobné, že brzy. Tato stránka má mnoho čtvrtí online, který umožňuje tento virtuální komunity desku sousedů komunikovat s ostatními v jejich blízkosti. Zatímco jeho primárním cílem je sdílení užitečné informace jako „Můžete mi doporučit nějaký dobrý zámečník?“ Najdete i místní obyvatelé, kteří hledají zaměstnance pro jejich podnikání.
  • Zkontrolujte, zda státní zdroje: Většina států má své vlastní pracovní banky, telefonní a internetové seznamy a jiné zdroje speciálně pro místní uchazeče o zaměstnání. Na ještě místní úrovni, můžete se podívat na místní Chamber of Commerce webových stránek, které obvykle příspěvky místních pracovních nabídek.
  • Navštivte Kariéra veletrhy: Podívejte se na kariérní veletrhy ve vaší oblasti. Veletrhy práce jsou skvělý způsob, jak udělat kariéru nakupování pod jednou střechou v jedné události. Typicky, společnosti na veletrhu jsou založeny v blízkosti pracovních míst umístění spravedlivé, takže máte jistotu, že najít místní pracovní místa.
  • Přidejte se k asociaci absolventů: znovu s vaší univerzity absolventů asociace prostřednictvím svých internetových stránkách. Tyto skupiny mohou poskytnout značné prostředky zaměstnání, kurzy a semináře, stejně jako s pozicemi vyslané místními zaměstnavateli. Absolventi sdružení nejsou jen držet absolventy spojené s jejich škole; oni jsou také výborným zdrojem pro vytváření sítí a profesního rozvoje a může hostit místní události, pokud jste ve velkém městském provozu. Můžete také vyzkoušet své univerzitní kariéry služby úřadu. Většina z nich jsou ochotni pomoci studentům najít práci i po ukončení studia.
  • Sítě: sítě je skvělý způsob, jak najít téměř žádnou práci. Talk pro připojení (včetně přátel, rodiny a odborných kontaktů) máte ve společnostech zájmu. Zejména, mluvit ke kontaktům ve vašem okolí, kteří by mohli vědět o jiných otvorů ve vašem okolí.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *