Druhy průvodních dopisů

Posted on

Druhy průvodních dopisů

Když jste hledání zaměstnání, je důležité zvolit vhodnou motivační dopis na bránu dopisu je. Existují různé druhy průvodních dopisů, včetně pěti nejběžnějších typů: aplikace dopisy, doporučení průvodních dopisů, dopisy zájem, sítí a hodnotové propozice písmen.

Průvodní dopis používáte určí, zda žádáte přímo o práci, nebo prostě hledají zaměstnání hledání pomoc od jednotlivců ve své profesionální sítě.

Udělej si svůj Letter Specifické

Ujistěte se, že vybrat si typ průvodního dopisu, který odráží, jak se ucházíte o práci nebo typ pomoci při hledání zaměstnání žádáte.

Váš průvodní dopis by měl být navržen speciálně pro daný účel. Pokud se jedná o průvodní dopis k životopis v žádosti o zaměstnání, měl by být přizpůsoben pro každou pozici, kterou hledáte. Najímání manažeři mohou rozpoznat, když průvodního dopisu Žadatel je obecný ten, který on nebo ona umožňuje použít pro více pozic. Takové pokrytí dopisy, které ukazují na nedostatek péče nebo hlubokého zájmu společnosti, může mít za následek váš životopis byl schválen, aniž by první pohled.

Druhy průvodních dopisů

  • Aplikace Letter:  Smluvní dopis Aplikace je napsaná žádat o specifické pracovní místo. Jedná se o tradiční průvodní dopis, který je poslán s životopis požádat o zaměstnání.
  • Postoupení Průvodní dopis:  Postoupení Průvodní dopis zmiňuje jméno osoby, která vás jen o práci. To může být skvělý způsob, jak získat zájem zaměstnavatele, a to zejména v případě, že jedinec poskytující postoupení je známo, že společnosti, pro kterou mají zájem o práci.
  • Letter of Interest:  Dopis zájmu, také známý jako při geologickém průzkumu dopise ptá možných otvorů pracovních míst v určitém podniku.
  • Síťové Letter:  Síťové dopisy vyžádat s hledáním zaměstnání radu a pomoc. Ty mohou být řešeny s kolegy, jednotlivcům jste se setkali v odborných konferencí a jiných odborných akcí, nebo k lidem, na které jste se připojil přes profesionálních sociálních sítí, jako je LinkedIn.
  • Hodnota Proposition Letter:  Hodnota problém je krátké shrnutí vysvětlovat, co dělá kandidát jedinečný.

Jak bylo uvedeno výše, by měla být vaše průvodních dopisů zaměřena na potenciální pracovní místa co vás zajímá. To znamená, že předtím, než psaní dopisu aplikace, postoupení průvodní dopis, motivační dopis, nebo hodnotová propozice dopis, budete muset udělat si úkoly a výzkum společnosti odesíláte svůj dopis. Vyzbrojeni těmito znalostmi, pak můžete prokázat ve svém dopise, jak se vaše Skillset a pracovní zkušenosti by výrazně přispět k organizaci by měli najmout si.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *