Jak napsat část Obnovení dovedností

Posted on

Jak napsat část Obnovení dovedností

Jaký je nejlepší způsob, jak napsat část dovedností pro svůj životopis, a upozornit na své kvalifikaci pro tuto práci? Sekce dovednosti svůj životopis obsahuje své schopnosti, které souvisejí s pracovních míst o kterou se ucházíte. V této části, měli byste si seznam dovedností, které jsou relevantní pro pozici nebo profesní oblasti, která Vás zajímá, jako je práce s počítačem, software dovednosti, a / nebo jazykové znalosti.

Přizpůsobte si část Obnovení dovedností

Přizpůsobit část dovedností svůj životopis, aby odpovídaly, stejně jako je to možné, požadavky uvedené v inzerátu. Čím blíže zápas své dovednosti jsou požadavky na pracovní pozici, tím lepší jsou vaše šance na byl vybrán na pohovor.

Například, pokud se ucházíte o administrativní pozici, zahrnout do části kvalifikace Microsoft Office dovednosti, QuickBooks dovednosti (pokud je máte) a další programy, které můžete použít. Pokud jste programátor, seznam programovací jazyky, software, platformy a dalších dovedností v oblasti informačních technologií, které máte.

Tip: S část dovedností umožňuje snadné pro manažera určit, pokud máte konkrétní dovednosti potřebné pro pozici. Je to také snadný způsob, jak se dostat resumé klíčová slova do svého životopisu.

Mnozí zaměstnavatelé využívají automatizované systémy sledování žadatele (ATS) pro skenování kandidáta obnoví; Tyto systémy jsou naprogramovány tak, aby vyhledávat konkrétní klíčová slova.

Čím více klíčových slov Váš životopis může „odpovídají,“ čím více je pravděpodobné, že váš životopis bude vybrána pro kontrolu ze strany lidské oči.

dovedností

  • Zvládnutí programů Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Zkušenosti s QuickBooks a udržování kancelářské rozpočtu
  • Schopnost pracovat s několika operačními systémy, včetně Windows, Mac OS X a Linux

Více Pokračovat dovednosti Oddíly

Pokud existuje více typů dovedností, které jsou pro práci, o kterou se ucházíte o důležité, můžete zahrnout více než jeden seznam dovedností ve svém životopisu.

Například, pokud se ucházíte o práci v oblasti vzdělávání, může zahrnovat „Počítačové znalosti“ Seznam a „Jazykové dovednosti“ seznamu.

Seznamy ke zhodnocení

Nejste si jisti, jaké dovednosti zařadit? Zde je seznam životopis a motivační dopis klíčových slov, které lze použít k popisu své dovednosti, stejně jako seznamy životopisů dovedností pro celou řadu profesí a typů pracovních míst.

Schopnosti: Hard vs. Soft

Dovednostní sady zahrnují jak tvrdé dovednosti a měkké dovednosti. Hard skills jsou učenliví schopnosti či dovednosti, které lze kvantifikovat. Měkké dovednosti jsou subjektivní interpersonální dovednosti (například „komunikace“, „vedení“, „teambuilding“ nebo „motivační“ dovedností), které jsou mnohem těžší kvantifikovat.

Oba typy dovedností mohou být zahrnuty do životopisu a průvodního dopisu. Zde je více informací o rozdílu mezi hard skills a měkkých dovedností, a seznam měkkých dovedností.

Job Specifické vs. Přenosný

Specifické pracovní dovednosti jsou ty schopnosti, které umožňují kandidáta na zaměstnání vyniknout v určitém zaměstnání. Některé schopnosti je dosaženo tím, že navštěvuje školy nebo vzdělávací programy. Jiní mohou být získány na základě zkušeností učení na pracovišti.

Specifické pracovní dovednosti se liší v závislosti na poloze. Například IT help desk pracovník potřebuje počítačové dovednosti, učitelé potřebují dovednosti plánování lekce a truhláři potřebují dovednosti práce s elektrickým nářadím.

Specifické pracovní dovednosti může být porovnána s přenositelných dovedností, jako jsou komunikace, organizace, prezentace, týmové práce, plánování a řízení času, které jsou potřebné v širokém spektru pracovních míst.

Přenositelné dovednosti jsou ty, které budete používat v téměř každé práci. Oba typy dovedností mohou být zahrnuty do životopisu.

Ne každá dovednost by mělo být zahrnuto svůj životopis 

Zatímco seznam své dovednosti je dobrá věc, ne každý skill vlastnit třeba – nebo by měla být – hotelu.

Důležité upozornění: Neuvádějte dovednosti, které nemáte ve skutečnosti mají. Vynechávat zastaralé dovednosti (tedy program, který se naučil používat v úsvitu výpočetní techniky, například).

Plus, není nutné zahrnout dovednosti, které se nevztahují k práci po ruce. Ledaže se ucházíte bavit na dětské účastníky, by neměly být zahrnuty vaše schopnost dělat balón zvířat.

Obnovení dovedností části příkladů

JasonApplicant
6739 Blossom Street
Kingsport, TN 37617
(000) 123-4567
email@email.com

Sociální Media SPECIALIST

Expert v zvyšovat organizační uznání a dostat se přes sociální mediálních kanálů.

Vysoce kreativní a pozitivní sociální média specialista s 6 let zkušeností budování sociální mediální přítomnost pro realitních odborníků a malých podnikatelů. Zběhlý v sociální média marketing a analytika, obsah psaní, editaci videa a digitální fotografie.

Klíčové dovednosti patří:

Social Media : Facebook, Twitter, Instagram, snapchat, Pinterest, Google+, YouTube

Obsah Úpravy : Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), WordPress

Grafický design : Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver, Premiere Pro)

PROFESIONÁLNÍ ZKUŠENOST

Homefront realitní kancelář, Kingsport, TN
sociální média SPECIALIST (08/2014 – současnost)
dostane na palubu podporovat tým 18 realitních kanceláří při vytváření dynamické sociální přítomnost médií přes Facebook, Google+, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube, a snapchat kanály. Pozoruhodné úspěchy:

  • Zvýšená Facebook následovníky o 74% díky pečlivosti a reagujících analytiku sociálních médií.
  • Asistované členové realitní týmu, aby se zapojily do spolupráce s nemovitostmi reklamní strategie vysílání na Craigslist.
  • Vytvořen a postaven první kanál na YouTube firmy, vysílání slideshow walk-průchodky domácích výpisy.

Na volné noze úkoly, Kingsport, TN
sociální média SPECIALIST (06/2012 – současnost)

Generované síť probíhajících malým podnikům, které potřebují v malém měřítku sociálních médií a služeb v oblasti správy webových stránek. Zavedených sociálních médií účty, jejichž webové stránky a od autora příspěvků a blogů. Pozoruhodné úspěchy:

  • Postavené trvalé vztahy se společnostmi, včetně Jane Matthews, realitní kanceláře, Line-suchého prádla, zahrada Foods a Spring Hill Farms.
  • Vyškolení klienti WordPress a jiných digitálních nástrojů, které jim umožní spravovat své vlastní webové služby.

VZDĚLÁNÍ A PRVKY

University of Tennessee , Knoxville, TN
Bachelor of Arts v Media Management, 2012
Seznam děkana; School of Journalism a elektronických médií stipendium; Junior rok v zahraničí ve Francii

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *