Snadná práce daleko od domova Computer Jobs

Posted on

Snadná práce daleko od domova Computer Jobs

Počet prací daleko od domova počítačových pracovních míst se zvýšil v posledních letech se stále více firem seznámení s koncepcí a technologií vzdáleného spolupráce rostoucí stále obvyklejší.

Zatímco mnoho z těchto pracovních míst-EG, vývojáři softwaru, webové designéry, datových inženýrů-tendenci vyžadovat pokročilé dovednosti, existuje spousta snadné, entry-level, práce mimo domov počítačových pracovních míst venku. Musíte jen vědět, kde hledat a co hledat.

Virtuální asistentka

Virtuální asistentka poskytuje vzdálený administrativní podporu pro firmy, týmu nebo manažera. To zahrnuje celou řadu administrativních úkolů, jako jsou plánovací setkání, rezervace cestování, v reakci na e-maily, telefonní hovory nebo zprávy na sociálních médiích, zadávání dat nebo vedení záznamů, a mnoho dalších.

Stejně jako mnoho jiných vzdálených míst, virtuální asistenti pozice jsou nabízeny jak na volné noze a na plný úvazek základě. Můžete vyhledávat na dálkovém ovladači a koncert staveniště pro tituly jako „VA“, „virtuální asistentka“, „Virtuální výkonný asistent,“ nebo „virtuální kanceláře manažera,“ a další. Můžete také najít tyto typy pracovních míst na volné noze a pružná pracovní místa jako FlexJobs , Upwork , Guru a Fiverr , například.

Při podání žádosti byste měli upřednostňovat své organizační , komunikační a manažerské dovednosti čas . Kromě toho, protože budete pracovat výhradně on-line, je důležité, aby virtuální asistentka mít zkušenosti s nejnovějšími technologiemi.

Měli byste být obeznámeni s průmyslovým standardem pro komunikaci a spolupráci platforem, včetně on-line kalendáře; softwarem pro zpracování textu a tabulek; e-mail a posílání zpráv nástroje, jako je Gmail a Slack; audio-video konference platformy, jako je Skype, Slack a Google Hangouts, a nástrojů pro sdílení obrazovky. Podle PayScale v průměru virtuální asistenti dělat $ 15 za hodinu .

Remote Customer Support Associate

Většina vzdálených zákaznické podpory společníci slouží jako „první linii“ pro veškerou komunikaci se zákazníky. Patří mezi ně řešení problémů, zodpovídání dotazů, poskytování informací, a další, a může probíhat přes e-mail, chat nebo telefonování.

Menší organizace mohou svazek všech těchto kanálů do jedné, zatímco na středních nebo větších podniků, budete pravděpodobně vidět práce rozešli; například za „help desk spolupracovník“ bude odpovídat na všechny dotazy přicházející prostřednictvím e-mailu nebo on-line chatů, a „call centrum spolupracovník“ zvládne zákazník telefonovat.

(Je to na vědomí důležité, aby příchozí hovor centrum pracovních míst bývají role zákaznické podpory, kam užívající příchozí hovory od zákazníků. Na druhou stranu, odchozí call centra pracovních míst, kam volali na vedení nebo potenciálními zákazníky a jsou obecně více zaměřeny na prodej).

Máte několik možností, pokud jde o zjištění vzdáleného zákaznické podpory spolupracovník práci. Můžete hledat vzdálené místo pro zákaznické podpory pozic, které se mohou objevit pod názvy jako „zástupce zákaznické služby“, „Úspěch zákazníka manažer“, „specialista péče o zákazníky,“ nebo „agent zákaznického servisu,“ například.

Můžete také rozšířit vyhledávání na pravidelných pracovních míst . Jen nezapomeňte přidat „remote“, „virtuální“, nebo „práce z domova“ v přední části hlavy. (Nicméně, pokud jde o zjištění, legitimní práce-od-home pracovních míst, výpisy o místech, jako FlexJobs , Remote.co , Jobspresso a WeWorkRemotely , může být spolehlivější než vzdálených zápisů o konvenčních motorů při hledání zaměstnání.)

Při nanášení do vzdálených míst zákaznických služeb, se snaží zdůraznit veškeré předchozí zákaznické služby nebo pohostinství pracovních míst, jakož i vynikající komunikační a řešení konfliktů dovednosti . Podle Glassdoor, průměrný zákazník podpory společnosti činí asi 35.000 $ ročně .

Remote Clerk Data Entry

Vzdálený datový vstup úředník ručně vloží, aktualizace nebo manipuluje číselné nebo alfanumerické údaje (například čísla nebo kombinace písmen a číslic), do databáze prostřednictvím vlastního počítače.

Podobně jako u pracovních míst výše, dálkové zadávání dat úlohy jsou k dispozici jak na plný úvazek a na volné noze základě. Můžete hledat výrazy jako „dálkové zadávání dat“, „dálkové zadávání dat úředník“, „dálkovým pohonem dat“ nebo „virtuální zadávání dat“, například.

Když se ucházíte o dálkové zadávání dat pracovních míst, bude váš zaměstnavatel pravděpodobně požadovat vaše psaní metriky – například „KPH“ nebo úhozů za hodinu, a „WPM“ nebo slov za minutu. Měli byste být schopni psát minimálně 8000 kilometrů za hodinu (i když 10.000 je lepší), jakož i minimálně 50 WPM.

Podle ZipRecruiter, co by plat pohybuje mid-level Data Entry zapisovatele je z $ 27,000 na $ 56.000, zatímco průměrný plat je 37.000 $ ročně. Úředníci entry-level, ovšem obvykle začínají za nižší cenu, a hodinové mzdy mohou ponořit tak nízké, jak $ 9-10 $ za hodinu.

Online „Odd-Job“ Worker

I když to může znít divně, existuje mnoho vzdálených „pomocné práce“, můžete najít na internetu. I když byste neměli očekávat, že vydělávat na živobytí jen jeden z nich, můžete použít jeden jako vedlejší hluku nebo je kombinovat pro příjem vyšší. Povahou pojmu „liché zaměstnání,“ nevyhnutelně mění. Klíčem k úspěchu je vědět, kde hledat pro tyto typy pracovních míst a na co se zaměřit.

Najdete nejširší nabídku pracovních míst na volné noze lokalit, jako Upwork, a můžete vyhledávat pracovní místa, která se vejdou váš zájem nebo zkušenosti. Možná, že budete vyzvednout 2-denní dlouhé zadávání dat projektu tento týden a audio přepisy promítat další.

Craigslist je další dobrý zdroj konzultovat. Zkontrolujte část „Tento počítač“ pod „Koncerty“, a to buď naskenovat výpisy či oné kategorii hledat výrazy jako „remote“, „Práce z domova“ nebo „virtuální“. To může být stojí za to hledat na hlavní kategorii „koncerty“ s těmito podmínkami příliš.

Další online pomocné práce zahrnovat brát průzkumy, která se účastní panelové výzkumných skupin, a plněním mikro-úkolů na Amazon Mechanical Turk platformy (nebo podobných místech , jako jsou SwagBucks nebo Clickworker). K dispozici jsou také peníze-tvorby aplikace, které lze použít k registraci do rychlých koncerty nebo poskytovat profesionální služby.

Je důležité, aby zůstali pilní a zkoumat oprávněnost jakékoliv platformě, než se zaregistrujete; To je, aby zajistily, že to není podvod.

Můžete vyhledávat recenze on-line, nebo zjistit, jestli má firma záznam s Better Business Bureau. A konečně, pokud chcete získávat hledání práce spíše než za to, můžete také zaregistrovat a prodávat své služby na Fiverr.

Plat bude nevyhnutelně liší v tomto případě, a to bude zcela záviset na vašem výkonu a množství času věnujete práci tyto typy pracovních míst. Na Amazon Mechanical Turk, průměrná mzda se pohybuje v rozmezí 6-12 $ za hodinu. Možná zjistíte, koncerty, které zaplatí více na externích stránkách nebo na Craigslist. Všimněte si, že každou práci nebo platformu, která pozice sebe jako „dostat-bohatý-rychlá“ příležitost, je velmi pravděpodobné, podvod ; pokud to zní příliš dobře, aby to byla pravda, pravděpodobně to je.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *