Paralegal perky – nejlepších věcí, o Být Paralegal

Posted on

Paralegal perky - nejlepších věcí, o Být Paralegal

Paralegal průmysl výrazně změnila od roku 1970, kdy se právní asistent se poprvé objevila jako bona fide kariéry. požadavky klienta, ekonomickou nutností, a explozivní růst dělali asistenti populární volbu povolání, a tam nikdy nebyl lepší čas, aby koncipientku. Osm Paralegal kariéra výhody nastínit některé z vrcholů práce v této oblasti.

rostoucí Pay

Koncipientku vyrovnání se neustále zvyšuje v posledních deseti letech, a to i přes nerovnosti na silnici v hlubinách 2009-2010 recese. Jako asistenti provádět širší a komplexnější řadu úkolů (asistenti i zastupovat klienty u soudu v některých zemích a správních soudů), Paralegal výnosy nadále stoupat. Průměrná koncipientku plat je 50.561 $ ročně, ale asistenti často činit prostřednictvím bonusů. Přesčasové hodiny můžete také přidat významné peníze na výplatu koncipientku je.

Explosive index trhu práce

Paralegal pole je jedním z nejrychleji se rozvíjejících profesích na celém světě. Americké ministerstvo práce, Bureau of Labor Statistics předpovídá zaměstnávání asistenti a právních asistentů růst o 15 procent na deset let končící v roce 2026, mnohem rychleji, než je průměr pro všechny povolání. Mezi faktory, které určují tento růst je požadavek klienta pro levnější a efektivnější poskytování právních služeb. Vzhledem k tomu, hodinové sazby účtované advokáty jsou obvykle dvojité nebo ztrojnásobit sazby asistenti pro stejný úkol, advokátní kancelář ekonomika mandáty zvýšené využívání asistenti minimalizovat náklady. Jako výsledek, koncipientku kariéra je jedním z nejžhavějších non-právníci míst v právním odvětví.

Easy Entry Kariéra

Na rozdíl od právníků, kteří musí absolvovat sedm let formálního vzdělání a složit advokátní zkoušky vykonávat advokacii, můžete se stát koncipientku za pouhých několik měsíců studia. Kromě toho, asistenti nemusíte navštěvovat cihla-a-malty instituce; Můžete získat. Asistenti s bakalářským titulem v právních studií nebo souvisejícího stupně nebo bakalářský titul v jakémkoliv oboru a koncipientku certifikát od paralegal programu ABA-schválené mají nejvíce pracovních příležitostí.

intelektuální Challenge

Koncipientku práce je intelektuálně náročné a vyžaduje řadu dovedností na vysoké úrovni. Nejúspěšnějším asistenti jsou bezproblémové řešitelů a inovativní myslitelé. Asistenti musí stát Oblast odborníky ve svém oboru a oblasti mistrovských právních postupů, výzkumu, projektování, a dalších dovedností. Musí zůstat na vrcholu stále se měnící zákony a novými právními trendů a vývoje, zatímco propojení s právníky, protivníka poradci, dodavateli, zaměstnanci, klienty a další. Práce se mění a každý den přináší nové výzvy.

rostoucí Prestige

Jako asistenti provádět složitější a náročná práce, koncipientku prestiž roste. Asistenti jsou již jednoduše asistent advokáta; jsou za předpokladu, že rolí managementu ve společnostech, vůdčí role v advokátních kancelářích a podnikatelské role v nezávislých koncipientku podniky. Za ta léta, asistenti překonal obraz oslaveném právní asistentka stát respektoval členy týmu právníků.

Příležitost pomáhat druhým

Kariéru jako koncipientku nabízí jedinečnou příležitost pomáhat druhým. Tyto možnosti se liší v závislosti na cvičiště paralegal je. Například osobní zranění asistenti pomoc zraněné žalobci obdrží náhradu za utrpěné ztráty; duševního vlastnictví asistenti pomáhají klientům patent a chránit své jedinečné nápady a rodinné právo asistenti pomáhají klientům v konfliktem s sebou nese rozvodu a opatrování případy. Asistenti ve veřejném zájmu sektor pomoc chudým a znevýhodněné skupiny obyvatel s právními otázkami od ochrany proti domácímu násilí na pomoc připravují vůlí.

klient Kontaktní

Zatímco asistenti pracují pod dohledem právního zástupce, mnozí asistenti mají přímý kontakt s klienty. Například asistenti rozhovor potenciální klienty k posouzení opodstatněnost jejich případě se připravit klienty pro depozice a křížového výslechu u soudu, práce s klienty získat dokumenty a údaje, pomáhat klientům při přípravě zjišťování reakce a slouží jako bod klienta kontaktu skrz pouzdro nebo obchod. V určitých oblastech praxe, jako je rozvod, péče o děti a osobní zranění, asistenti „držet klienta ruku“ prochází obtížným obdobím. Pro mnoho asistenti, neformální poradenství a podporu poskytují na problémových klientů jsou některé z nejzajímavějších aspektů práce.

Přesouvá Struktura Právní služba

V posledních několika letech, právní průmysl zažil zásadní změnu ve způsobu, jakým jsou právní služby poskytovány. Právníci již nemají monopol na práva. Nové zákony se otevírají dveře pro asistenti plnit širší spektrum úkolů než kdy předtím, například zastupování v správní řízení, které poskytují služby přímo veřejnosti (například připravuje právní formy nebo vypracováním vůli) a spuštění virtuálního paralegal firmám, které podporují právníci ve všech oblastech praxe. Jako mnoho organizací a skupin push to zajistit rovný přístup ke spravedlnosti v zaostalých jedinců, budou asistenti sloužit klíčovou roli v udržování právní náklady pod kontrolou.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *