Avukatlık Perks – Bir Avukatlık olmak Hakkında İyi Şeyler

Posted on

Avukatlık Perks - Bir Avukatlık olmak Hakkında İyi Şeyler

Paralegal sanayi yasal asistan ilk iyi niyetli kariyer olarak ortaya ediliyor 1970’lerden beri önemli ölçüde değiştirildi. Müşteri talepleri, ekonomik gereklilik ve patlayıcı büyüme paralegals popüler bir kariyer seçimi yaptık ve bir asistanım olmaya daha iyi bir zaman olmamıştı. Sekiz Paralegal kariyer avantajları alanında çalışma vurgular birkaç özetlemektedir.

Yükselen Ödemeli

Avukatlık tazminat 2009-2010 durgunluk derinliklerinde yolun bir tümsek rağmen son on yılda istikrarlı bir şekilde arttı. paralegals görevlerin daha geniş ve daha karmaşık aralığı gerçekleştirirken yardımcı avukat kazanç yükselmeye devam (paralegals hatta bazı ülkelerde ve idari mahkemeler mahkemede müşterilerine temsil). Ortalama Paralegal maaş yıllık $ 50.561, ancak katip genellikle ikramiye ile daha yapmak. Fazla mesai saatleri de avukat yardımcısı maaş önemli nakit ekleyebilir.

Patlayıcı İstihdam Görünümü

Paralegal alan dünya üzerinde en hızlı büyüyen mesleklerin biridir. ABD Çalışma Bakanlığı, Çalışma İstatistikleri Bürosu katip ve yasal yardımcılarının istihdam tüm meslekler için çok daha hızlı ortalamadan daha, 2026 yılında biten on yıldır yüzde 15 büyümeye öngörür. Bu büyümenin itici faktörler arasında yasal hizmetlerin daha ucuz, daha verimli teslimat için istemci talebidir. avukatlar tarafından ücret saatlik ücretler genellikle çift veya aynı görev için bir avukat yardımcısı oranlarını üç katına beri, hukuk firması ekonomisi görev katip kullanımının artması maliyetleri en aza indirmek. Sonuç olarak, bir avukat yardımcısı kariyer yasal sektöründe sıcak olmayan avukat işlerden biridir.

Kolay Kariyer Girişi

örgün eğitimin yedi yıl tamamlayıp avukatlık baro sınavını geçmesi gerekir avukatlar aksine, içinde çalışmanın birkaç ay kadar az bir avukat yardımcısı haline gelebilir. Dahası, katip bir tuğla ve harç kuruma devam etmek gerekmez; Eğer bir elde edebilirsiniz. hukuk çalışmaları veya ilgili derecesine veya herhangi bir alan ve bir ABA onaylı Paralegal programdan Paralegal sertifikası alanında lisans derecesine alanında lisans derecesi ile Katip en istihdam olanakları var.

Entelektüel meydan okuma

Avukatlık çalışmaları entelektüel zorlu ve üst düzey becerileri bir dizi içerir edilir. en başarılı paralegals problem çözen ve yenilikçi düşünürler. Katip onların uzmanlık alanı ve ana yasal prosedürler, araştırma, hazırlanması ve diğer becerilerini konu uzmanı haline gelmelidir. Onlar sürekli değişen yasa ve yeni yasal eğilimleri ve avukatlarla arabirim ise gelişmelere karşı avukat, satıcılar, personel, müşteriler ve diğerlerinin üzerine kalmalıdır. iş değişiyordu ve her gün yeni zorluklar getiriyor.

Prestige Rising

paralegals daha karmaşık ve zorlu yıkım sırasında, avukat yardımcısı prestij artıyor. Katip artık sadece avukat yardımcıları vardır; onlar bağımsız Paralegal işletmelerde kuruluşlarında yönetim rolleri, hukuk firmalarında liderlik rollerini ve girişimci roller üstleniyor. Yıllar içinde, katip hukuk ekibinin saygı üye olmaya yüceltilmiş yasal sekreter imajını aşan var.

Yardım Diğerleri fırsatı

katip olarak bir kariyer yardım başkalarına eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlar avukat yardımcısı uygulama alanına bağlı olarak değişir. Örneğin, kişisel yaralanma katip yardım yaralı Davacılar kayıplar için tazminat alacaklar; Çatışma-dolu boşanma ve velayet durumlarda fikri mülkiyet katip yardım istemcileri patent ve kendilerine özgü fikirleri korumak ve aile hukuku katip yardım müşteriler. kamu yararı sektörü yardım fakirlerin içinde Paralegals ve korumasından yardım hazırlayan vasiyet yerli istismardan değişen hukuki konular ile nüfusun dezavantajlı kesimleri.

Müşteri İletişim

paralegals avukat gözetiminde çalışırken, birçok paralegals müşterilerle doğrudan temas. Örneğin, katip müşterilerle iş, belge ve verileri toplamak keşif yanıtlarını hazırlarken müşterilerine yardımcı olmak ve temas müşterinin noktası boyunca olarak hizmet etmek, duruşmada yeminli ve çapraz sorgu için istemcileri hazırlamak, onların esasa değerlendirmek için potansiyel müşteriler görüşme bir vaka veya anlaşma. Böyle boşanma, çocuk gözaltına ve yaralanma gibi bazı pratik alanlarda, katip zor bir zaman içinde “müşterinin elini tutmak”. Birçok avukat yardımcısı için, onlar sorunlu müşterilerine sunmak gayrı danışmanlık ve destek işin en ödüllendirici yönlerinden bazıları.

Değişen Yasal Servis Yapısı

Son birkaç yıl içinde, yasal sanayi hukuki hizmetler teslim edilir şekilde radikal bir değişim gördü. Avukatlar artık hukuku tekeline sahiptir. paralegals idari duruşmalarda müşterilerine temsil ettiği her zamankinden daha görevlerin, daha geniş bir yelpazede gerçekleştirmek için yeni yasalar sanal yardımcı avukat firmaları destek avukat olduğunu (örneğin yasal formlarını hazırlamak veya iradelerini hazırlanması gibi) doğrudan kamuya hizmet veren ve fırlatma, kapıları açıyoruz bütün uygulama alanlarında. birçok kuruluş ve gruplar underserved kişilere adalete eşit erişim sağlamak için itmek üzere, katip kontrol altında yasal maliyetleri tutmak çok önemli bir rol hizmet edecektir.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *