Yüksek Ödenmesi Jobs En Sertifika Programları That Kurşun

Posted on

Yüksek Ödenmesi Jobs En Sertifika Programları That Kurşun

Birçok lisans programları yüksek ücretli iş bulma şansınızı arttırmak yardımcı olabilir. Ancak, bu programların çoğu pahalı ve tamamlamak için yıllarca sürebilir.

Bir derece programına bir alternatif bir sertifika programıdır. Sertifika programları, genellikle bir dereceye daha tamamlamak için daha az zaman alır kısa süreli eğitim programlarıdır

Not: months.They bir çift aynı zamanda bir lisans programından daha az para maliyet eğilimindedir gibi az zaman olarak bazı sertifika alabilirler.

Sertifika programları, belirli bir job.1 için gerekli beceri ve deneyimleri dahil olmak üzere sanayi, çeşitli işler için sertifikaları vardır geliştirmeye yardımcı olabilir  sağlıkyönetim ve  bilgi teknolojisi  (BT).

Bu programlar sadece yanı sıra zaten yıllık tecrübesi var ve becerilerini artırmak isteyen veya arayan insanlara yönelik, kariyerlerini başlayan kişiler için faydalı olabilir  bir orta yaş kariyer değişikliği . Sizin için doğru programı bulun ve başarılı bir kariyer yolunda yolda olacağım.

Neden Sertifikası almak?

Sertifika programını tamamladıktan birçok faydası vardır. Eğer iş arama başlıyorsanız, bir sertifika programını tamamladıktan beceri ve yeteneklerini artıracak ve yapacak  iş piyasasında öne .

Zaten bir kariyer sahibi olsa bile, yine de belli bir beceri bilemek için bir sertifika programını tamamladıktan yararlanabilir. Örneğin, bir dizi  BT sertifika programları  İnsanlara yardım IT sektöründe giriş için gerekli olan beceri ve bilgi tabanları gelişir. Böyle proje yönetim sertifikaları gibi yönetimde sertifikalar da vardır.

sertifikalar böyle öğretim ve kozmetoloji gibi belirli işler için gerekli olan lisans ve certification.2 Lisanslar profesyonel olarak aynı olmadığını, ancak, unutmayın. Sertifikalar bir kişinin belli bir alanda beceri kazanmış olduğunu göstermektedir. Örneğin, bir muhasebeci kendi kariyerinde yukarı taşımak yardımcı olabilir muhasebe sertifikaları vardır. Bu sertifikalar genellikle bir sınav oturan içerir. Bazen licensure veya sertifikasyon için hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere bir sertifika programı alabilir.

Nasıl Sizin için Doğru Programı Bulma

CareerOneStop Sertifikası Finder kullanın:  Sertifika Finder Arama  sertifika almaya nasıl onaylayan kuruluş hakkında bilgi ve sınav detayları ile, sertifikalarının bir listesini oluşturmak için Sertifika Adı, Teşkilatı, Sanayi veya Meslek tarafından.

Kişisel Rehber sor:  Belirli bir kariyer başlayan ilgilenen varsa, bu alanda derece ve sertifikalar insanların çeşit genellikle ne bu alanda insanlara sorun. Set up  bilgilendirme görüşmeleri  sertifikaları kariyerinize yardımcı nelerin tavsiye için bu kişileri sormaya. Listenizdeki kişilerden biri bir sertifika programını tamamlamış ise, okul ve programa her ikisinde geri bildirim almak.

Geçerli İşverene Tartışma:  Eğer çok yardımcı olacak bir sertifika programı arıyorsanız İşvereninize kariyer, konuşma artırmak. O ya da o Özgeçmişinizi geliştirmek ve hatta bir promosyon yol açabilecek sertifikalar için bazı önerilerde bulunabilir. Ayrıca, (kısmen veya geri ödeme) olsun veya olmasın şirket ödeme için teklifler bunun geçerli bir işle ilgili eğer bir sertifika programı göz atın.

Yerel Okulları kontrol edin:  (bazı şirketler ve diğer kuruluşlar tarafından yayınlanır rağmen) En sertifika programları okullar tarafından verilir. Eğer tür sertifika istediğini öğrendiğinizde, ne sundukları programlar görmek için yerel kolej, yüksek okullar ya da mesleki ve teknik liselerde kontrol edin. In-devlet ve toplum kolejleri genellikle en ucuz sertifika programları var.

: Bir Akredite Okulu bul  emin seçmek okul tarafından akredite edilmiştir Make ABD Eğitim Bakanlığı veya Yüksek Öğretim Kurulu . Kar amaçlı okullar hep akredite ve bazen titiz akademisyenleri ve / veya yararlı kariyer hizmetlerini yoksun değildir. Bir okul reklamların bir sürü oluşturur diye (online, baskı veya reklam panolarında) Sizin için doğru okul olduğu anlamına gelmez.

Kişisel Programı ile Works Bu bir Programı bul:  Her program maliyetleri, Howlong o programı ve ne programı teklifleri tamamlamak için gerekenlere içine bak (örn işbaşında eğitim, kurslar, sınavlar). Programınızı uyan bir program seçin. Programı takip ederken tam zamanlı çalışmaya devam etmek istiyorsanız Örneğin, emin programın programınız esnek olduğundan emin olun.

Artık çok iyi Gerçek olamayacak, büyük olasılıkla mi:  Eğer çok kolay, çok ucuz, ya da çok hızlı tam gibi görünen bir sertifika programı bulursanız, muhtemeldir. Emin programın akredite olmak için biraz araştırma yapın.

Mezunlar Talk:  Kötü sertifika programları önlemek için başka bir yol mezunlarına konuşmak. Okulların çoğu programı hakkında sorularÛnÛ mezunları ile kurmanızı istekli olmalıdır. Program gibiydi ve olsun veya olmasın onlara bir iş temin etmesine yardımcı Ne o mezunlar sor.

Uzman Derneği veya Birliği’nden Subayların danışın:  pazarlanabilirlik artırmak ve sunulan ya derneğinizden tarafından onaylanan programları hakkında bilgi almak olacaktır alanınızda sertifikaları sorun.

10 Sertifika gerektir İşleri Yüksek Ödenmesi (ya Tavsiye)

Bunlar bir sertifika gerektiren veya kendileriyle ilgili sertifika programları mevcut işlerini iyi ödüyoruz. Bu pozisyonların çoğu için, bir sertifika erken aşamalarında bulunan birine yardım iyi bir ilk işi alabilirsiniz.

 1. Web Geliştiricisi

Web geliştiricileri  oluşturmak ve tasarım web siteleri. Onlar sitenin görünüm oluşturmak ve web sitesinin performans, hız ve kapasite işlemek. Web geliştiricileri, ya da firmaları veya bölümler pazarlama için bilgisayar sistemleri tasarım şirketleri için çalışmak, ya da olabilir  serbest meslek . Bazı web geliştiricileri web tasarımında bir ön lisans sahipken, diğer yerine web geliştirme sertifika var.

Maaş ve İstihdam Görünüm: göre  İşgücü İstatistikleri Bürosu , web geliştiricileri yıllık $ 69.430 medyan gelir elde ve 2028 boyunca% 13 çok-hızlı-daha-ortalama iş büyümeyi göreceksiniz.

 1. İnşaat ve Yapı Müfettişi

İnşaat  ve yapı denetçilerinin emin yapıları gerekli tüm kodları ve düzenlemelerine uygun olduklarının yapmak için inşaat siteleri ve binaları inceleyin. Başkaları yerine iki yıllık ön lisans olmasına rağmen birçok inşaat ve yapı denetçilerinin, bir yerel veya kolejde bir sertifika var.

Maaş ve İstihdam Görünüm: göre  İşgücü İstatistikleri Bürosu , inşaat ve bina müfettişleri yılda $ 59.700 medyan gelir elde ve daha hızlı ortalama daha göreceksiniz% 7 iş büyümesini 2028 boyunca.

 1. Mimari ve Sivil Drafter

Bir mimari ve sivil drafter binaların yapısal özellikleri çizimler oluşturur ya da (kamu işleri, köprüler ve bağlantı yolları dahil) inşaat mühendisliği projelerinin haritalar oluşturur. Çoğu hazırlayanlar bilgisayar destekli tasarım eğitimi ve (CADD), mühendislik, mekanik çizim ve diğer tasarım ve mühendislik becerileri taslak var. Bu eğitim sertifika programı, iki yıllık bir program, hatta dört yıllık programıyla yapılabilir.

Maaş ve İstihdam Görünüm: göre  İşgücü İstatistikleri Bürosu , hazırlayanlar yıllık $ 55.550 medyan gelir elde ve 2028 boyunca çok az veya hiç iş büyümeyi göreceksiniz.

 1. Endüstri Mühendisliği Teknisyeni

Endüstri mühendisliği teknisyenleri üretim tesisleri ve diğer endüstriyel sahalarda operasyon yöntemlerini gözden geçirmek ile endüstriyel mühendislere yardımcı. Bunlar operasyon, ekipman düzeni revize yöntemlerini yardımcı olmak ve daha, daha sorunsuz bir fabrika çalışmasını sağlamak için. Çoğu endüstri mühendisliği teknisyenleri bir ön lisans veya mesleki-teknik okuldan bir sertifika ya var.

Maaş ve İstihdam Görünüm: göre  İşgücü İstatistikleri Bürosu , endüstri mühendisliği teknisyenleri yıllık $ 55.460 medyan gelir elde ve 2028 boyunca çok az veya hiç iş büyümeyi göreceksiniz.

 1. Pipefitter ve Tesisatçı

Tesisatçılar ve Pipefitters  ofisler, evler, fabrikalar ve diğer binalara yükleme ve onarım boruları. Birçok tesisatçılar sertifika programı ve / veya beş yıllık çıraklık bir dört-sunumla çalışmalarını öğrenir. Bazı eyaletler de tesisatçılar ve Pipefitters lisanslı olmasını gerektirir.

Maaş ve İstihdam Görünüm: göre  İşgücü İstatistikleri Bürosu , Pipefitters ve tesisatçılar yıllık $ 53.920 medyan gelir elde ve 2028 boyunca% 14 çok-hızlı-daha-ortalama iş büyümeyi göreceksiniz.

 1. mahkeme Muhabir

Bir  mahkeme muhabiri  transkrıbe, kelimesi kelimesine böyle yeminli ve denemeler gibi çeşitli yasal işlemler. Çoğu mahkeme gazetecilere mahkemelerde veya yasama organları çalışmaktadır. Birçok mahkeme gazetecilere bir kolejde veya teknik enstitü raporlama mahkemede en az bir lise sonrası sertifika var.

Maaş ve İstihdam Görünüm: Çalışma İstatistikleri Bürosu’na göre, mahkeme gazetecilere yıllık $ 57.150 medyan gelir elde ve daha hızlı ortalama daha göreceksiniz% 7 iş büyümesini 2028 boyunca.

 1. Ağır Vasıta ve Mobil Ekipman Mekanik

, Tarım inşaat, ve daha (raylı ulaşım dahil) taşınması için kullanılan ağır vasıta ve mobil cihazlar (aynı zamanda servis teknisyenleri olarak da bilinir) mekaniği incelemek ve onarım araç ve makine. Giderek daha fazla, işverenler son makinelerin bazı çok karmaşık olduğu için, dizel teknolojisi veya ağır ekipman mekaniği bire iki yıllık sertifika programını tamamlayan mekaniği tutmak istiyorum.

Maaş ve İstihdam Görünüm: Ağır taşıt ve mobil ekipman mekaniği yıllık $ 50.320 medyan gelir elde ve 2028 boyunca% 4 iş büyümeyi göreceksiniz – hızlı ortalama olarak yaklaşık.

 1. Sac İşçi

Bir sac alt yapılar ve / veya yükleme işlemleri ürün ince saçtan imal edilmiştir. Bu çalışma, ölçüm ve yaprak boyutları işaretleme, tabakalar delikler delme, büyük levhalar taşıyan, ya da kaynak, vidalama, perçinleme, ve yaprak lehimleme içerebilir. Birçok sac metal işçileri bir çıraklık veya teknik okuldan bir sertifika programı aracılığıyla işlerini öğrenir.

Maaş ve İstihdam Görünüm: göre  İşgücü İstatistikleri Bürosu , sac metal işçileri yıllık $ 48.460 medyan gelir elde ve daha hızlı ortalama daha göreceksiniz% 8 iş büyümesini 2028 boyunca.

 1. Isıtma, Klima ve Soğutma Mekanik ve Yükleyici

 Olarak da bilinen bu mekaniği ve montajcılar,  HVACR teknisyenleri evlerde, ofislerde ve diğer binalarda, ısıtma çalışma, soğutma, havalandırma ve soğutma sistemleri. HVACR teknisyenleri genellikle ticari veya teknik okul veya bir kolejde mezun veya sertifika programı tamamlamak. Bu programlar, altı aydan bir yıla kadar sürebilir.

Maaş ve İstihdam Görünüm: Çalışma İstatistikleri Bürosu’na göre, HVACR teknisyenleri yıllık $ 47.610 medyan gelir elde ve 2028 boyunca% 13 çok-hızlı-daha-ortalama iş büyümeyi göreceksiniz.

 1. Cerrahi Teknoloji uzmanı

Cerrahi teknoloji  hastanelerde odalar çalıştırmakta yardımcı. Onlar ameliyatlar sırasında ekipman, steril edilmiş hastaları ve yardım doktorlar düzenlemek operasyon odalarının hazırlamak yardımcı olur. Bunlar genellikle iki yıla kadar birkaç ay sürebilir Cerrahi tekniklerde bir sertifika programı tamamlamak.

Maaş ve İstihdam Görünüm:  Cerrahi teknoloji  $ 47.300 ortalama kazanç ve daha hızlı ortalama daha görüyoruz% 9 istihdam artışı 2028 ile.

Daha İşler Bir Sertifikayla alabilirim

 Sağlık İşleri

 • Dişçi asistanı
 • Tıbbi Tanı Sonographer
 • Acil Tıp teknisyeni
 • Hastane Transcriptionist
 • Lisanslı Pratik ve Mesleki Hemşire
 • Tıp asistanı
 • Medikal ve Klinik Laboratuar Teknisyeni
 • Tıbbi Kodlayıcı
 • Ecza reçetesi
 • Eczane Teknisyeni
 • Radyolojik Teknoloji uzmanı
 • Veteriner asistanı

Endüstriyel İşler

 • Oto tamircisi
 • Bilgisayar Kontrollü Takım Tezgahı Operatörü
 • Makineciler
 • Telekomünikasyon Ekipmanları Yükleyici ve Tamircileri
 • Aracı ve Die Makineleri
 • Kaynakçı ve Kaynakçı Tesisatçı

Diğer işler

 • Bilgisayar Destek Uzmanı
 • kozmetikçi
 • itfaiyeci
 • Fitness Eğitmeni ve Öğretim
 • Kuaför
 • Manikürcü
 • Masaj terapisti
 • Ağ ve Bilgisayar Sistemleri Yöneticisi
 • pedikürcü
 • Tedarik Clerk
 • Emlakçı

Daha Öğretim ve Eğitim Seçenekleri

Diğer vardır  dört yıllık lisans gerektirmeyen mevcut yüksek ücretli işler . Bu kariyer seçenekleri, mesleki eğitim ya da iki yıllık bir derece bazı hak kazanabilirler için, başlamak için.

Çıraklık  onlar tamamlanmasının ardından bir kimlik bilgisi veya sertifikada ücret ve sonuçla eğitim birleştirme beri dikkate almak iyi alternatiflerden biridir.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *