Qualcomm Staj Programına Genel Bakış

Posted on

Qualcomm Staj Programına Genel Bakış

Qualcomm , gelişmiş kablosuz teknolojiler, ürün ve hizmet geliştiren öncü ve yenilikçi, 1985 yılında kurulmuş ve San Diego, CA merkezi olan Qualcomm çok yönlü ve sahip bölünmeler dünya çapında bireylere en yenilikçi kablosuz çözümler sunmaya onların dikkatini hepsi.

Stajlar

Her Qualcomm stajyer staj boyunca onlara rehberlik edecek bir rehber ile doğrudan çalışır. Mentorlar onların menteeler hızla örgütün kültürünü öğrenmek ve zamanında tamamlanmasını bireysel projeler almak için mevcut kaynaklarla tanımak yardımcı olmak için sağlanmıştır. onun stajyerlere mentorluk sağlayarak, Qualcomm öğrencilerin öğrenme ve ilgilerini eşleşen bir kariyerinde büyümesine yardımcı olmak için çok değerli kaynaklar sağlar.

Qualcomm öğretim yılı boyunca öğrenciler için 3-9 aylık staj sunmaktadır. Bunlar staj deneyimleri gerçek dünya deneyimi ve tamamen sınıfta ve ulaştırma alanlarında kazandıkları bilgi kullanmak böylece öğrenciler bir tam zamanlı gelecekteki kariyer için bazı şaşırtıcı teknolojiyi öğrenmesi için bir şans sağlar. Qualcomm öğrencileri için 800’den fazla staj ve co-op deneyimler her yıl sunmaktadır.

Qualcomm öğrencinin staj tecrübesi boyunca eğitim takip ve sürekli eğitim kaynakları sağlar:

  • Her stajyer Qualcomm’un canlı sınıf oturumları aracılığıyla liderlik gelişimi, denetim becerileri, zaman yönetimi ve gelişmiş kablosuz teknoloji eğitimi, web tabanlı programları ve bilgisayar tabanlı eğitim alır.
  • Her stajyer karşılamak şirket hedeflerini ve amaçlarını yardımcı olmak için kendi öğrenmelerini hizalamak çevrimiçi geliştirme araçları kullanmak suretiyle mesleki gelişimini özelleştirmek mümkün olacak.
  • Stajyerler Qualcomm’un İcra Başkanı Serisi aracılığıyla işinde en bilgili ve profesyonel insanların bazıları dinleyerek öğrenme fırsatı verilir.
  • Qualcomm bunlar şirket ve yerel, bölgesel ve uluslararası ofisler için kendi teknolojilerinin yanı sıra geliştirme çözümleri hakkında bilgi alabilirsiniz bir yer ile öğrencilere ödüllü öğrenme merkezi sağlar.
  • Qualcomm da stajyerler bilgisini artırmak ve şirket için projeler tamamlarken karşılaşabilecekleri sorunlara çözüm bulmalarına yardımcı olmak için eğitim ve teknik kaynaklarla doludur geniş bir kütüphane sağlar.

Yararları

Qualcomm mükemmel işbaşında eğitim ve onları alanında gelecekteki iş fırsatları için potansiyel adaylar olarak dikkate almak o Qualcomm ve benzeri şirketler için alır bilgi ve becerileri elde edilmesine yardımcı eğitim olanakları sunar. Qualcomm onların stajyerlerimden yaklaşık% 60 üniversiteden mezun olduktan sonra tam zamanlı çalışanlar olarak işe başladıkları bildirildi.

Mekanlar

Birçok stajlar San Diego, CA Qualcomm’un genel merkezinde bulunan diğer ABD ve uluslararası ofislerde öğrenciler için fırsatlar da vardır. taşınmaya Stajyerler onların üniversiteden döşeli geçici konut ve uçuş alacaktır. Kişisel bir yer değiştirme danışman ayrıca staj öncesinde stajyer atanacaktır.

Qualcomm Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, İrlanda, İsrail, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Filipinler, Rusya, Suudi ofisleri bulunan 150 + yerleri vardır Arabistan, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç, Tayvan, Tayland, Türkiye, BAE, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Vietnam sadece birkaç isim. Başvuru geçerli Qualcomm staj imkanları mevcuttur ve bunlara nasıl uygulanacağı yeri görmek için kontrol edilmelidir.

Başvurmak

Staj fırsatları bulmak için ve çalışanların ve öğrencilerin Qualcomm için çalışan tecrübeleri hakkında ne söyleyeceklerini duymak, onların mutlaka ziyaret edin web sitesi .

mülakat bir telefon için veya yüz yüze seçtiyseniz, Qualcomm yüksek başvuranlar tam bu son derece rekabetçi iş piyasasında kendilerini diğer adaylar üzerinde bir avantaj sağlamak yardımcı olmak için tecrübe hazırlanmak önerir.

Ek bilgi için göz atın SSS Qualcomm’un web sitesinde bölümü.

staj başvurusu sırasında bir Devam ve Beş Kolay Yolları belgelerinizi göndermeden önce Sizin Kapak Mektubu Artırmak İçin Artırmak İçin 5 Yolları kontrol etmeyi unutmayın.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *