Bir Part-Time İş Bulma için ipuçları ve Önerileri

Posted on

Bir Part-Time İş Bulma için ipuçları ve Önerileri


Şu anda yarı zamanlı çalışan 28 milyon Amerikalının gençleri, üniversite öğrencileri, anneler, emekliler, ve diğerleri sayılabilir. part-time işler genellikle tam zamanlı bir iş yararları ile gelmez, onlar esnek programlar sunuyoruz. Yarı zamanlı iş hala bir aile kurup okula git, emeklilik keyfini, hatta ikinci bir iş çalışmak için zaman yerken çalışmak için harika bir yol olabilir.

yarı zamanlı bir iş bulma ilgileniyor musunuz? size uygun bir part-time iş iniş için aşağıdaki ipuçlarını uygulayın.

Yarı Zamanlı Çalışma Teklif Sektörler

Hemen hemen her endüstri bazı kapasite yarı zamanlı işçileri işe alır. Ayrıca yönetim pozisyonlarına giriş seviyesi arasında değişen yarı zamanlı iş bulabilmektedirler.

Ancak, iyi yarı zamanlı çalışmayı sunan bilinen bazı sektörler perakende, dağıtım, sağlık, eğitim, müşteri hizmeti ve misafirperverliği sayılabilir. yarı zamanlı çalışma için ücret endüstrisi tarafından ve işin göre değişir unutmayın. En karlı pozisyonların bazılarının bir fikir edinmek için bu iyi ödeyen yarı zamanlı işler göz atın.

İyi Siteler Yarı Zamanlı İş Bulma

Genel iyi part-time iş web sitesi:  Forbes.com aylık $ 14.95 şarj değerli olduğunu belirterek, yarı zamanlı çalışma için en iyi ve en yararlı iş kurulu olarak FlexJobs.com önerir. Site emin tüm listeleri meşru hale getirmek için kontrol eder, artı onlar profesyonel işler çok sayıda sıralar. FlexJobs tam zamanlı ancak esnek için evden çalışmadan part-time itibaren zamanlama seçenekleri bir dizi ile 50’den fazla kategoriler sahiptir. Site aynı zamanda iş evden iş listelerin bir numarası vardır.

İş evden fırsatları için iyi iş web sitesi: Ratracerebellion.com onun listeleri ekranları ve günlük ücretsiz bülten içine düzenler. Online Kaliteli iş-ev fırsatları bulmak zor, ancak bu site bir post meşru olup olmadığı varsayımları alır yapabilirsiniz.

İşler müşteri hizmetleri, teknik, idari ve yazma dahil olmak üzere sanayi ve türleri, bir yelpazeyi kapsamaktadır. işin çok 20 $ bir saat altında ödediği ederken, bazı yüksek ücretli seçenekler mevcut.

Maceracı iş arayanlar için en iyi iş web sitesi: Coolworks.com serin yerlerde onların mevsimsel ve yarı zamanlı işlerle hem gençlik ve yaşlılar hitap ve site “Yaşlı ve Daha kalın” için emekliler olarak adlandırılan bir iş sayfalık bir tasarım .

Alaska’da deniz turlarına Bryce Canyon bir şef işinden, bu yarı zamanlı ve kısa vadeli işler ülke çapında götürebilir. Kategoriler idari, koruma, çevre, tarım, gıda ve içecek, tur sevkini ve daha fazlasını içerir.

Bir Part-Time İş Bulma için ipuçları

Üst çevrimiçi iş arama siteleri kontrol ek olarak, bilgi ile kendinizi kol. Burada iş arama ace yardımcı ve istediğiniz yarı zamanlı iş arazi bazı ipuçları şunlardır:

Zamanlamanıza düşünün. Hatta iş arama başlamadan önce, program hakkında düşünüyorum. Eğer çalışma takvimi ne tür istiyorsun? Bazı part-time işler saatlerce çeşitli çalışabilmek olmak zorunda anlamına vardiyalı çalışma vardır. Eğer esnek bir program varsa, bu sizin için ideal olabilir. Yalnızca günün (veya haftanın belirli günlerinde) belirli saatler çalışmak eğer iş arama Ancak, bunu göz önünde bulundurun. Sadece, yaşam tarzına uygun şeyler için geçerli bu yüzden çoğu iş ilanları, size olurdu çizelgesinin tür duygusu verecektir.

Ekspres kullanılabilirlik. Eğer iş başvurusu, işiniz materyallerinde ve mülakatınızda esnekliğini da dile getirin. Eğer bir kaydırma işini çalışıyoruz, özellikle gerekli olan her türlü saat çalışmaya istekli olduklarını göstermek istiyoruz. Yalan istemiyorum yaparken, ihtiyaç duyulduğunda çalışma yeteneğinizi vurgulamak için deneyin (eğer yapamazsan örneğin geceleri çalışabilir deme).

Bağlılık gösterin. Birçok part-time işler ciro görüyorum. Çalışanlar, sınıfa dönen öğrenciler, çünkü, ya da tam zamanlı bir iş bulmak ya çünkü çabuk bırakırlar. Eğer pozisyon kararlıyız işinizi malzemeleri ve mülakatta vurgulamak için deneyin. İşverenler iş hakkında heyecanlı ve hemen terk etmeyi planlamadığını bir aday takdir edeceklerdir.

Show söyleme. Özgeçmişinizi ve kapak mektubunda, “kendini marş” gibi klişe ifadeler önlemek ve “başkaları ile iyi çalışır.” Aksine sen işveren anlatan etmektense onlara göstermek. Eğer başkaları ile iyi çalıştığını göstermek istiyorsanız Örneğin, üzerinde çalıştığınız başarılı ekip projenin Kapak mektubunda bir örnek oluşturmaktadır. Ayrıca, mümkünse başarınızı göstermek için numaralarını kullanabilirsiniz. Eğer önceki deneyim taşıma parayı göstermek istiyorsanız, size özgeçmişinizi diyebilirsiniz “üzerinde 10.000 $ son sınıf bütçesini Yönetilen.” Bu tür bilgiler işe alma yöneticisi etkilemek ve bir çalışan olarak kim gösterecektir.

Tam zamanlı bir iş arama gibi sürecini davranın. Part-time iş başvurusu çok tam zamanlı bir iş başvurusunda aynı olduğunu unutmayın. Hala genel (bazı yerlerde sadece şahsen başvuruda, özellikle bir iş başvurusu ve belki bir özgeçmiş soracaktır rağmen) bir özgeçmiş ve kapak mektubu göndermeniz gerekir.

Ayrıca ciddiye görüşme yapmak istiyorum. Şirketin araştırma ve peşin ortak mülakat soruları cevapları hazırlamak için emin (yanı sıra bu ortak yarı zamanlı iş görüşmesi soruların cevapları) ol. Yanı Uygun görüşme kıyafetleri Elbise – Bir daha gayri çalışma ortamı için iş olağan biçimde giyebilir rağmen iş profesyonel, tipik bir örneğidir. Uygun giyinme göre, işveren ciddiye süreci alıyor takdir edeceklerdir. Bu işi ne kadar istediğini ona gösterecektir.

Geçici çalışmayı düşünün. Eğer part-time iş bulma konusunda sorun yaşıyorsanız, geçici çalışmayı düşünün. Sen iş sitelerinde arama veya kısa süreli pozisyonlarını bulmak için bir geçici ajansı ile çalışabilir. Bu işlerin bir kısmı gün, hafta, hatta aylar sürebilir ve bazen kalıcı birine geçici bir pozisyon açabilirsiniz. Bunlardan bazıları tam zamanlı, ama diğerleri yarı zamanlı vardır.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *