Tipy a rady pre Nájdenie čiastočný úväzok

Posted on

Tipy a rady pre Nájdenie čiastočný úväzok


Na 28 miliónov Američanov v súčasnosti pracuje na čiastočný úväzok patrí mládež, vysokoškolských študentov, mamičky, dôchodcovia, a mnoho ďalších. Kým čiastočný úväzok nemajú často prichádzajú s výhodami na plný úväzok, že ponúkajú flexibilné plány. Čiastočný úväzok môže byť skvelý spôsob, ako pracovať, zatiaľ čo ešte má čas založiť rodinu, chodiť do školy, tešiť odchodu do dôchodku, alebo dokonca pracovať druhé zamestnanie.

Záujem nájsť prácu na čiastočný úväzok? Postupujte podľa týchto tipov na pristátie na čiastočný úväzok, ktorá je pre vás to pravé.

Industries, ktoré ponúkajú prácu na čiastočný úväzok

Skoro každý priemysel zamestnáva pracovníkov na čiastočný úväzok v nejakej funkcii. Môžete si tiež nájsť na čiastočný úväzok v rozsahu od entry-level na manažérskych pozíciách.

Avšak, niektoré priemyselné odvetvia, ktoré sú dobre známe pre ponúkajúca prácu na čiastočný úväzok patrí maloobchod, dodávka, zdravotníctvo, školstvo, zákaznícky servis a pohostinnosť. Majte na pamäti, že mzdy za prácu na čiastočný úväzok sa líšia podľa odvetví a zamestnania. Pozrite sa na tieto dobre platiaci na čiastočný úväzok, aby si zmysel pre niektoré z najviac ziskových pozícií.

Najlepšie stránky nájsť prácu na čiastočný úväzok

Celkovo najlepšie part-time web práce:  Forbes.com odporúča FlexJobs.com ako najlepší a najužitočnejší práce komisie pre prácu na čiastočný úväzok, a upozorňuje, že na $ 14,95 poplatok za mesiac stojí za to. Na stránkach skontroluje, či sú všetky zápisy sú legitímne, a navyše uviesť celý rad odborných pracovných miest. FlexJobs môže pochváliť viac ako 50 kategóriách s radou možností plánu, z čiastočný úväzok, aby z domu na plný úväzok, ale pružné. Na stránkach je tiež množstvo práce-od-home pracovných výpisy.

Najlepšie webová stránka práca pre prácu ďaleko od domova príležitosti: Ratracerebellion.com obrazovky svoje výpisy a usporiada ich do voľného denného bulletinu. Nájdenie kvalitnú prácu od domova príležitosti on-line môže byť ťažké, ale toto miesto preberá zložité na to, či je alebo nie je miesto, je legitímne.

Jobs pokrývajú celý rad priemyselných odvetví a typov, vrátane zákazníckeho servisu, technické, administratívne a písanie. Zatiaľ čo veľa práce zaplatí za 20 $ za hodinu, existujú niektoré vyššiu platené možnosti.

Najlepšie webová stránka práce pre dobrodružnejšie uchádzačov o zamestnanie: Coolworks.com oslovuje ako mládež a seniorov s ich sezónne a čiastočných úväzkov v chladných miestach, a miesto predstavuje stránku pracovných miest s názvom “Starší a Bolder” pre dôchodcov .

Od kuchára prácu v Bryce Canyon morských zájazdy na Aljaške, môžu tieto čiastočný úväzok a krátkodobé zamestnania vás po celej krajine. Kategórie zahŕňajú správu, zachovanie, životného prostredia, poľnohospodárstva, potravín a nápojov, sprievodcovské služby a ďalšie.

Tipy pre hľadanie na čiastočný úväzok

Okrem odhlasovanie najlepších online vyhľadávania zamestnania stránky, vyzbrojiť znalosťami. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu eso hľadaní zamestnania a pristáť na prácu na čiastočný úväzok, ktoré chcete:

Premýšľať o svojom pláne. Ešte predtým, než začnete hľadať zamestnanie, premýšľať o svojom pláne. Aký druh pracovného rozvrhu chceš? Niektoré čiastočný úväzok sú práca na smeny, čo znamená, že musíte byť schopní pracovať rad hodín. To môže byť ideálne pre vás, ak máte flexibilný rozvrh. Ak však môže fungovať len určité hodiny dňa (alebo určité dni v týždni), majte na pamäti pri hľadaní zamestnania. Väčšina pracovných ponúk vám dá predstavu o druhu rozvrhu by mali, takže sa vzťahujú len na veci, ktoré zodpovedajú vášmu životnému štýlu.

Express dostupnosť. Keď budete žiadať o prácu, je nutné vyjadriť svoju pružnosť svojich pracovných materiálov a počas pohovoru. Ak chcete ukázať, že ste ochotní pracovať bez ohľadu na hodiny sú požadované, a to najmä ak pracujete radiacej prácu. Aj keď nechcete klamať (nehovorím, že môžete pracovať v noci, ak to nejde, napríklad), sa snažia zdôrazniť svoju schopnosť pracovať vždy, keď sú potrebné.

Angažovať. Mnoho čiastočný úväzok vidieť veľa obratu. Zamestnanci majú tendenciu rýchlo opustiť, a to buď preto, že sú študenti pri návrate do triedy, alebo preto, že nájsť prácu na plný úväzok a. Pokúsiť sa zdôrazní v rámci svojich pracovných materiálov a interview, že ste sa zaviazali k pozícii. Zamestnávatelia ocenia kandidáta, ktorý je nadšený z práce a nemá v pláne odísť hneď.

Show, nehovorte. Svoj životopis a sprievodný list, vyhnúť sa klišé, frázy ako “self-štartér” a “pracuje dobre s ostatnými.” Skôr než hovoriť zamestnávateľa, kto ste, ukázať im. Napríklad, ak chcete ukázať, že ste dobre fungovať s ostatnými, sú príkladom vo svojom sprievodnom liste úspešného tímu projektu, ktorý pracoval. Tiež, ak je to možné, použiť čísla preukázať svoj úspech. Ak chcete ukázať svoje manipulačné predchádzajúca skúsenosť peňazí, dalo by sa povedať vo svojom životopise, že ste “Managed senior rozpočet triedy viac ako $ 10,000.” Tento druh informácií bude zapôsobiť na manažéra, a ukázať, kto ste ako zamestnanec.

Liečiť proces ako hľadanie zamestnania na plný úväzok. Majte na pamäti, že podanie žiadosti o prácu na čiastočný úväzok je do značnej miery zhoduje s použitím na plný pracovný úväzok. Stále budete spravidla musieť predložiť životopis a motivačný list (hoci niektoré miesta budú pýtať iba na žiadosti o zamestnanie a možno aj životopis, a to najmä ak sa vzťahujú na osobu).

Môžete tiež chcieť, aby sa rozhovor vážne. Uistite sa, že výskum spoločnosti a pripraviť odpovede na najčastejšie otázky, rozhovor vopred (rovnako ako odpovede na tieto otázky pohovore obyčajný na čiastočný úväzok). Šaty vo vhodnom oblečení rozhovore rovnako – obchodný profesionálny je typický, aj keď je možné nosiť business casual pre viac neformálne pracovné prostredie. Obliekanie primerane, bude zamestnávateľ ocenia, že sa tento proces vážne brať. To mu ukáže, ako veľmi chcete prácu.

Zvážiť dočasnú prácu. Ak máte problémy nájsť prácu na čiastočný úväzok, za dočasnú prácu. Môžete vyhľadávať na stavbách alebo pri práci s temp agentúrou s cieľom nájsť krátkodobých pozícií. Niektoré z týchto miest môže trvať dni, týždne alebo dokonca mesiace, a niekedy môže obrátiť pozíciu temp do trvalého jeden. Niektoré z nich sú na plný úväzok, ale iní sú na čiastočný úväzok.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *