Patarimai, kaip rasti nevisą darbo

Posted on

Patarimai, kaip rasti nevisą darbo


28 milijonų amerikiečių šiuo metu dirba ne visą darbo dieną yra paaugliai, studentai, mamytės, pensininkams, ir daugelis kitų. Nors ne visą darbo dieną ne dažnai ateina su visą darbo laiką naudą, jie siūlo lankstų tvarkaraščius. Ne visą darbo laiką gali būti puikus būdas dirbti, o vis dar laiko auginti vaikus, eiti į mokyklą, mėgautis pensiją, ar net dirbti antrą darbą.

Suinteresuota rasti nevisą darbo? Vadovaukitės šiais patarimais dėl iškrovimo nevisą darbo dieną, kad jums tinka.

Pramonės, kurios siūlo ne visą darbo dieną

Beveik kiekvienas pramonė samdo darbo dieną dirbantiems darbuotojams tam tikra talpa. Jūs taip pat galite rasti visą darbo dieną, nuo pradinio lygio iki vadovaujančių pozicijų.

Tačiau kai kurioms pramonės šakoms, kurios yra gerai žinomos siūlyti visą darbo dieną yra mažmeninė prekyba, pristatymas, sveikatos priežiūros, švietimo, klientų aptarnavimo, ir svetingumą. Turėkite omenyje, kad darbo užmokestis už visą darbo laiką gali skirtis priklausomai nuo pramonės ir darbo. Check out šių gerai apmokamas ne visą darbo dieną gauti kai kurių iš labiausiai pelningų pozicijų jausmą.

Geriausios svetainės rasti ne visą darbo dieną

Apskritai geriausias visu etatu darbas svetainė:  Forbes.com rekomenduoja FlexJobs.com kaip geriausias ir labiausiai naudingo darbo laive už ne visą darbo laiką, pažymėdamas, kad $ 14.95 mokestis per mėnesį yra verta. Svetainė tikrina, ar visi įrašai yra teisėti, plius jie išvardija daug profesionalių darbo vietų. FlexJobs gali pasigirti daugiau nei 50 kategorijos su planuota variantų, iš visu etatu į nuotolinį visu etatu, bet lanksti. Svetainėje taip pat turi dirbti iš namų, darbo skelbimai, skaičių.

Geriausias darbas svetainė darbą iš namų galimybes: Ratracerebellion.com ekranuose savo sąrašus ir organizuoja juos į laisvąją kasdien naujienas. Rasti kokybiškas darbas iš namų galimybių internete gali būti sunku, bet ši svetainė spėlionė, ar ne post yra teisėtas.

Darbas apima pramonės ir tipų, įskaitant klientų aptarnavimo, techninės, administracinės ir raštu asortimentą. Nors daug darbo moka po $ 20 per valandą, kai didesnis mokamos galimybės egzistuoja.

Geriausias darbas svetainė nuotykių ieškančių darbo asmenų: Coolworks.com kreipiasi į tiek jaunimui ir senjorams su jų sezoniniai ir ne visą darbo dieną vėsioje vietose, o svetainė yra darbo vietų puslapį, pavadintą “vyresnio amžiaus ir Ryškiau” pensininkams .

Nuo virėjo darbas Bryce Canyon jūrų turai Aliaskoje, šie visą darbo dieną ir trumpalaikiai darbai gali užtrukti visoje šalyje. Kategorijos apima administracinės, išsaugojimą, aplinkos, žemės ūkio, maisto ir gėrimų, kelionių krypties nustatymo, ir dar daugiau.

Patarimai, kaip rasti nevisą darbo

Be to, patikrinti Top Online darbo paieškos svetainių, ranką sau su žiniomis. Štai keletas patarimų, kurie padės jums tūzas savo darbo paiešką ir iškrauti nevisą darbo dieną, kurį norite:

Pagalvokite apie savo tvarkaraštį. Prieš net pradeda savo darbo paiešką, galvoti apie savo tvarkaraštį. Kokios darbo grafiką tu nori? Kai visą darbo dieną yra pamaininis darbas, o tai reiškia, jūs turite, kad būtų galima dirbti valandų įvairovė. Tai gali būti idealiai tinka jums, jei turite lankstų darbo grafiką. Tačiau, jei galite dirbti tik tam tikrų valandas per dieną (arba tam tikrų savaitės dienų), turėkite tai omenyje, kai darbo paieškos. Dauguma darbo vietų sąrašai duos jums apie grafiką pobūdžio jums būtų prasminga, todėl tik kreiptis į dalykus, kurie atitiktų jūsų gyvenimo būdą.

Express prieinamumą. Kai kreipiatės dėl darbo, būtinai išreikšti savo lankstumą savo darbo medžiagų ir savo pokalbio metu. Jūs norite parodyti, kad esate pasiruošęs dirbti nepriklausomai valandos reikalingos, ypač jei dirbate su shift darbą. Nors jūs nenorite meluoti (nesako jums, jei jūs negalite gali dirbti naktimis, pavyzdžiui), pabandykite pabrėžti savo gebėjimą dirbti bet kada reikia.

Rodyti įsipareigojimą. Daugelis ne visą darbo dieną pamatyti apyvartos daug. Darbuotojai linkę greitai palikti, arba todėl, kad jie yra studentai, grįžtantys į klasę, arba todėl, kad jie rasti visą darbo dieną. Pabandykite pabrėžti savo darbo medžiagų ir interviu, kad esate įsipareigojusi poziciją. Darbdaviai vertina kandidatą, kuris yra susijaudinęs apie darbą ir neplanuoja palikti iš karto.

Rodyti, nesakykite. Jūsų CV ir motyvacinį laišką, venkite klišių frazes kaip “savęs starteris” ir “gerai dirba su kitais.” Užuot sako darbdaviui kas jūs esate, parodyti jiems. Pavyzdžiui, jei norite parodyti, kad jūs gerai dirbti su kitais, teikti pavyzdį savo viršelio sėkmingo komandinio projekto dirbote ant laiško. Taip pat, jei įmanoma, naudoti numerius pademonstruoti savo sėkmę. Jei norite parodyti savo ankstesnės patirties su pinigais, jūs galite pasakyti savo CV, kad jūs “Tvarko vyresnysis klasės biudžetą daugiau nei $ 10,000.” Šios rūšies informacija bus nustebinti nuomos vadybininkas, ir parodyti, kas jūs esate, kaip darbuotojo.

Gydyti kaip dieninio darbo paieškos procesą. Turėkite omenyje, kad kreipiasi dėl darbo laiko darbas yra labai daug, kaip kreiptis dėl visą darbo laiką. Jūs vis dar paprastai reikia pateikti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką (nors kai kuriose vietose prašys tik darbo taikymo ir gal atnaujinti, ypač jei taikomas asmeniui).

Jūs taip pat norite būti interviu rimtai. Būtinai tyrimų įmonę ir parengti atsakymus į bendrus interviu klausimus iš anksto (taip pat atsakymai į šiuos bendra nevisą darbo interviu klausimus). Suknelė tinkamą interviu drabužiui, taip pat – verslo profesionalų yra tipiškas, nors jūs galite dėvėti verslo atsitiktinis labiau neformalios darbo aplinkoje. Tinkamai padažu, darbdavys bus dėkingi, kad jūs vartojate šį procesą rimtai. Jis parodys jam ar jai, kiek norite darbą.

Apsvarstykite laikiną darbą. Jei kyla problemų ieškant nevisą darbo dieną, apsvarstyti laikiną darbą. Jūs galite ieškoti darbo vietų arba dirbti su temp agentūra rasti trumpalaikes pozicijas. Kai kurie iš šių darbo vietų gali trukti dienas, savaites ar net mėnesius, o kartais Jums gali paversti temp poziciją į nuolatinę vieną. Kai kurie iš jų yra dieninės, tačiau kiti yra visą darbo laiką.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *