Paralegal privilegijos – geriausių dalykų apie Būdamas paralegal

Posted on

Paralegal privilegijos - geriausių dalykų apie Būdamas paralegal

Paralegal pramonė smarkiai pasikeitė nuo 1970 metų, kai buvo juridinis padėjėjas pirmas atsirado kaip bona fide karjerą. Klientų poreikius, ekonominė būtinybė, ir staigus augimas padarė Paralegals populiarus karjeros pasirinkimas, ir ten niekada nebuvo geresnio laiko būti paralegal. Aštuoni paralegal karjeros privalumai apibrėžti keli iš darbo akcentų šioje srityje.

Augančios Mokėti

Paralegal kompensacija nuolat didėjo per pastarąjį dešimtmetį, nepaisant to, kad į 2009-2010 recesijos gylį kelio guzas. Kaip paralegals atlikti platesnį ir sudėtingesnį spektrą užduočių (paralegals net atstovauti klientams teisme tam tikrų šalių ir administracinių teismų), paralegal darbo užmokestis ir toliau didės. Vidutinis paralegal darbo užmokestis yra 50561 $ per metus, tačiau paralegals dažnai padaro daugiau per premijas. Viršvalandžių pat galite pridėti didelę pinigų paralegal anketa paycheck.

Sprogi užimtumo perspektyvos

Paralegal laukas yra viena iš sparčiausiai augančių profesijų apie pasaulyje. US Department of Labor, Darbo statistikos biuras prognozuoja paralegals ir teisinių padėjėjų įdarbinimo augti 15 proc už dešimtmetį baigiasi 2026, daug greičiau nei vidutinis visų profesijų. Tarp veiksnių, vairavimo šį augimą yra klientas paklausa pigiau, efektyviau pristatymo teisinių paslaugų. Nuo valandinis tarifai advokatai paprastai yra dvigubai ar trigubai paralegals kainos už tą patį uždavinį, Kontora Ekonomika mandatai į dažnesnį paralegals sumažinti išlaidas. Kaip rezultatas, paralegal karjerą yra vienas iš šilčiausias ne teisininkų darbo vietų teisinio pramonėje.

Lengvas Karjera įrašas

Skirtingai nei teisininkų, kurie turi baigti septynių metų formaliojo švietimo ir perduoti baras egzaminą praktikuoti teisę, galite tapti paralegal taip mažai, kaip per kelis mėnesius studijų. Be to, paralegals nereikia lankyti plytų ir skiedinio instituciją; galite gauti. Teisininkų su bakalauro laipsnį teisės studijų ar susijusių laipsnį arba bakalauro laipsnį bet kurioje srityje ir paralegal sertifikatą yra ABA patvirtintas paralegal programos turi daugiausiai įsidarbinimo galimybių.

intelektinės iššūkis

Paralegal darbas intelektualiai sudėtingas ir apima aukšto lygio įgūdžių spektrą. Sėkmingiausias paralegals yra problemų sprendėjai ir novatoriškas mąstytojai. Teisininkų turi tapti dalyko ekspertai savo specialybės srityje ir magistro teisinių procedūrų, tyrimų, projektų rengimo ir kiti gebėjimai. Jie turi likti ant besikeičiančių įstatymų ir naujų teisės tendencijas ir pokyčius, o sąsajos su advokatais, priešingos patarimu, tiekėjais, darbuotojais, klientais ir kt. Darbas įvairus ir kiekvieną dieną atneša naujus iššūkius.

Augančios Prestige

Kaip paralegals atlikti daugiau sudėtingų ir daug pastangų darbas, paralegal prestižas auga. Teisininkų nebėra tiesiog advokato padėjėjai; jie įgauna valdymo vaidmenis korporacijų, vadovavimo vaidmenis advokatų kontorų ir verslumo vaidmenis nepriklausomų paralegal verslui. Bėgant metams, paralegals jau išėjo iš pašlovintas teisinės sekretorius vaizdas tapti gerbiami nariai teisinės komanda.

Galimybė padėti kitiems

Karjera kaip paralegal siūlo unikalią galimybę padėti kitiems. Šios galimybės gali skirtis, priklausomai nuo paralegal praktika srityje. Pavyzdžiui, asmens žalos paralegals Pagalba sužeisti ieškovai gauti kompensaciją už savo nuostolius; intelektinė nuosavybė paralegals Pagalba klientams patentų ir apsaugoti savo unikalias idėjas, ir šeimos teisė paralegals padėti klientams konfliktų kupinas skyrybų ir globos atvejais. Teisininkų viešojo intereso sektorių padėti skurdžioms ir socialiai remtiniems gyventojų sluoksniai su teisiniais klausimais, nuo apsaugos nuo smurto šeimoje į pagalbą rengiant testamentų.

klientas Susisiekite

Nors paralegals dirbti pagal advokato priežiūra, daugelis paralegals turi tiesioginį kontaktą su klientais. Pavyzdžiui, paralegals interviu potencialius klientus įvertinti jų bylos esmę, parengti klientus dėl iškritų ir kryžminei apklausai teisme, darbas su klientais, rinkti dokumentus ir duomenis, padėti klientams ruošiant atradimo atsakymus ir tarnauja kaip kliento kontaktinis punktas visoje atveju arba spręsti. Tam tikrais praktikos srityse, pavyzdžiui, skyrybų, vaiko globos ir asmens sužalojimo, paralegals “laikyti kliento ranką” per sunkiu metu. Daugelį paralegals, neformalus konsultavimas ir parama jiems suteikti neramus klientams yra vieni iš labiausiai naudingas aspektų darbo.

Perėjimas Teisės tarnyba Struktūra

Per pastaruosius kelerius metus, teisinė pramonės matė radikaliai poslinkį, kaip teisinės paslaugos yra teikiamos. Advokatai nebeturi monopolio įstatymą. Nauji įstatymai atveria duris paralegals atlikti įvairesnių užduočių, nei bet kada anksčiau, pavyzdžiui, klientus administracinių klausymus atstovaujanti, teikiant paslaugas tiesiogiai visuomenei (pavyzdžiui, rengiant teisines formas arba rengiant testamentus) ir pradėti virtualios paralegal įmones, kad parama advokatai visose praktikos srityse. Kadangi daugelis organizacijų ir grupių stumti suteikti vienodas galimybes kreiptis į teismą su nepakankamai asmenų, paralegals bus labai svarbų vaidmenį išlaikyti teisinių išlaidų patikrinimą.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *