Darbo vietų, kad klesti Per koronavirusas (COVID-19) pandemiją

Posted on

Darbo vietų, kad klesti Right Now

Jei ieškote darbo, dabar, jūs turite bendrovei daug. Dėl į COVID-19 pandemijos poveikį, nedarbo pretenzijos tarp kovo 22 ir kovo 28, 2020 išaugo daugiau nei 3,3 mln pagal Darbo statistikos biuras. Virš 10 milijonų darbuotojų padavė bedarbio pašalpas. Štai didžiausias padidėjimas-o didžiausias viso nedarbo pretenzijų-nes darbo departamentas pradėjo sekti nedarbo duomenis.

Svarbi : Nors darbdaviai laisvalaikio ir svetingumo industrijos yra barsto darbo vietas, kiti sektoriai yra didinamos nuomos.

Andrew varžovas, vyresnysis viceprezidentas Challenger, Gray & Christmas Inc., pažymi, kad “mažmenininkų, medicinos prietaisų gamintojai, vartojimo prekių gamintojai, transportas ir sandėliavimo patalpos, yra visi klesti dabar.”

Parduotuvėse, vaistinės, ir ją paremti, taip pat samdyti pagal CareerOneStop dienoraštį, kurį remia JAV Department of Labor.

Patarimas : Jei jau atleisti arba ieško darbo prieš ekonominio poveikio koronavirusas protrūkio, galite pritaikyti savo paiešką pramonės šakose, kurios yra samdyti dabar.

Daugelis valstybinių ir vietos vyriausybės paragino piliečius likti namuose, kai įmanoma. Tai turėjo atšaldymo poveikį Sėdėjimas valgomasis, plytų ir skiedinio mažmeninės prekybos ir kitų susijusių įmonių. Bet perkant internetu ir pristatymas jau išaugo, ir būtiniausių paslaugų, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros ir sandėliavimo sparčiai nuomos patenkinti paklausą.

Šie 10 profesijų samdyti dabar:

Kasininkai ir Tinkamumo Stockers

Prieš corona pandemijos, kasos darbo vietos buvo iš esmės nyksta. Darbo statistikos profesinis Outlook Handbook biuras prognozuojama šių darbo vietų sumažės 4% tarp 2018 ir 2028 8 Tačiau dabar daugelis bakalėjos grandinės yra didinamos samdyti siekiant patenkinti Curbside pikapas, pristatymo ir parduotuvėje paslaugų paklausą.

Kasininkas ir susiję Mažmeninės prekybos darbai nereikalauja formaliojo švietimo įgaliojimai, tačiau klientų aptarnavimo patirtis ir įgūdžiai visada pliusas. Šie darbai paprastai sumokėti maždaug $ 10 arba 11 $ už valandą.

Maisto pristatymas Vairuotojai

Sėdėjimas valgomasis gali būti sustabdytas daugelyje sričių JAV, tačiau kai kurie restoranai plečia pristatymo paslaugos. Pavyzdžiui, Challenger, Gray & Christmas pažymi, kad Domino samdo 1000 naujų pristatymo vairuotojų paklausai patenkinti.

Be greito maisto įstaigose, daugelis kitų restoranų siūlo pristatymas per On-paklausos maisto pristatymo apps, pavyzdžiui, UberEats, Grubhub ir DoorDash.

Pastaba: Daugelis pristatymo programos pakeitė savo politiką teikti ne-Contact pristatymo galimybes, apsaugoti ir klientai, ir vairuotojams.

Maisto tiekimo darbai klestėti net normalių ekonominių aplinkybių. Darbo statistikos biuras praneša, kad ši konkreti jėga augs 14% tarp 2018 ir 2028-daug greičiau nei vidurkis.

Pristatymas ir mažmeninė Pristatymo Vairuotojai

Darbo statistikos biuras taip pat praneša didžiulį šuolį paklausos paketas pristatymo vairuotojams UPS, FedEx, ir JAV pašto tarnybos. “Amazon” taip pat samdyti užsakomųjų pristatymo vairuotojai (flex) ir darbo užmokesčio pristatymo tvarkykles ( “Daily Service partneriai).

Pasak profesinės Outlook Handbook, šios darbo vietos paprastai reikalauja aukštosios mokyklos diplomą arba lygiavertį ir sumokėti maždaug vidutiniškai 30.000 $ per metus.

Registruoti Slaugytojai

Kita sparčiai auganti darbas prieš corona pandemijos, registruotų slaugytojų yra didelė paklausa dabar. Nurse.org pranešimų, kad kelionės slaugytojų ir kvėpavimo terapeutų buvo uždirba $ 10,000 per savaitę arba $ 100,000 už 13 savaičių Elgtis dirbti Niujorke, vieną iš pandemija seisminis.

Tačiau sveikatos priežiūros sistemos darbuotojai nėra žinoma dėl savo dėmesio finansų. Angelina Walkeris ne Nurse.org rašo: “Mums buvo priblokšti atsakymo iš slaugytojų, kurie tiesiog nori padėti srityse, kad juos reikia … Karščiausios buvo užtvindytas su slaugytojų sakydamas dalykų, pavyzdžiui,” tik mane bet kur, I don “T rūpi užmokesčio, aš tik noriu, kad padėtų”.

Profesinė perspektyva registruotų slaugytojų yra stipri; Darbo statistikos biuras prognozuoja 12% padidinti RN darbo vietų tarp 2018 ir 2028 slaugytojų uždirbti vidutinis darbo užmokestis maždaug 71.000 $ per metus.

kvėpavimo Terapeutai

Kvėpavimo terapijos, kurie dirba su pacientais, kurių kvėpavimas sutrikęs, yra dar vienas svarbus grupė iš COVID-19 kovos fronto. Kaip RNS, jų darbo užmokestis išaugo ne ligoninėse corona hotspots.

Mažiau pavojingų laikų, kvėpavimo terapeutų atlyginimai vis dar viršūnes 60.000 $ per metus. Jų darbas yra augs 21% tarp 2018 ir 2028, pagal Darbo statistikos biuras. 

Administracinio personalo ligoninėse ir sveikatos centruose

CareerOneStop praneša, kad daugelis ligoninių visoje šalyje Staffing iki susidoroti su COVID-19 krizių ir ne kiekvienas darbas reikalauja licencijavimo ir sertifikavimo. Klientų aptarnavimas ir administracinės darbas yra labai svarbus sveikatos priežiūros organizacijų misija.

Svarbu: Geriausios iš visko, nes Darbo statistikos biuras pažymi, “jei jūs buvote atleisti iš svetingumo darbą, jūs galite rasti turite įgūdžių, kad perdavimo tiesiai į kai kuriuos sveikatos priežiūros Klientų aptarnavimo darbai”.

Administracinė pagalba darbo vietų paprastai sumokėti maždaug $ 18 per valandą, atsižvelgiant į Darbo statistikos biuras.

Vykdymą Centre Associates “

Su vartotojais klijuoti arti namų, užsakymai internetu klesti ir mažmeninės prekybos įmonės nuomos susitikti padidino paklausą. “Amazon” neseniai reklamuojama 100.000 pilno ir neakivaizdinių pozicijas jų vykdymo centrų visoje šalyje. Be to, e-komercija milžinišką teigiama, kad tai didins minimalią algą iki 2 $ per valandą laikinai per nuomos bangą.

Dabar mokytojai

Mokyklos visoje įmonėje buvo atšauktas vietoje klases ir persikėlė internete pandemijos trukmę. Kaip rezultatas, daug internetinių mokymosi įmonės nuomos mokytojams ir dėstytojai. Pavyzdžiui, “USA Today” pažymi, kad internete švietimo įmonė Outschool yra nuomos 5000 interneto “K-12 mokytojų.

Mokymo darbo vietų auga, praneša Darbo statistikos, kuri projektuoja 11% daugiau (daug greičiau nei vidurkis) į povidurinio srityje tarp 2018 ir 2028 m biurą.

valymo darbai

Esminiai verslo operacijas darai viską, ką gali sustabdyti infekcijos plitimą. Kaip rezultatas, valymo darbuotojai turi didelę paklausą visoje šalyje. Jei jūs neprieštaraujate valymo ir turi stiprią dėmesį į detales, jums gali būti greitai pasamdytas valymo kompanija per ieškant darbo vietoje ar per on-demand darbo programa.

Tech Support specialistai

Kaip tūkstančiai tarnautojai yra priversti į nuotolinį situacijas, galbūt pirmą kartą, IT ir technologijų paramos specialistai bus paklausa.

Darbo statistikos biuras praneša, kad šis darbas yra augs 10% sparčiau nei vidutiniškai tarp 2018 ir 2028 m 3 mediana užmokesčio tvyro aplink $ 25 per valandą.

 

 

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *