Paralegal Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Posted on

Paralegal Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Teisininkų mokomi padėti advokatai Juridinių paslaugas. Jie gali dirbti advokatų kontorų, korporacijos, vyriausybės, arba kitais praktikos aplinkoje, tačiau visada pagal advokato priežiūra. Teisininkų negali suteikti teisinės pagalbos. Jie negali atstovauti klientams teisme, nustatyti mokesčius už teisines paslaugas, ar pasirašyti dokumentus, kad bus paduota į teismą.

Maždaug 285.600 paralegals dirbo JAV 2016 73 precnt jų advokatų kontorų ir įmonių, teikiančių teisines paslaugas dirba.

Paralegal pareigos ir atsakomybė

Ne visi paralegals prisiimti tą patį pareigas. Tai labai priklauso nuo to, kas jie dirba ir kokios teisines paslaugas jų darbdavys aprūpina. Kai atsakomybė yra bendra, tačiau:

 • Organizuojant tarpininkavimą ar ekspertas psichodiagnostika šeimos teisėje santuokos nutraukimo ir globos klausimais
 • Prisidedant prie bandomojo preparato bylinėjimosi praktika
 • Teikti už-the-scenos paramą teismo salėje posėdžiuose ir tyrimų arba arbitraže, tarpininkavimo, administracinėse bylose, ir uždarymus
 • Rengiant teisės dokumentus ir pareiškimus, įskaitant iškritų pranešimus, šaukimus į teismą, judesiais, sertifikatus, sutartis, trumpikės, ir skundų
 • Tiriant bylą faktus interviu klientams ir liudytojus ir atlikti teisinę tyrimus teismų praktika ir precedentais
 • Tvarkymo atradimas-tam tikros informacijos mainai tarp priešingų šalių į bylą
 • Organizuoti ir valdyti failus, dokumentus ir eksponatų
 • Archyvavimas dokumentai su federalinių ir valstijų teismuose

Nors ką paralegal  negali  padaryti, tai tik įstatymu, tai, ką jie gali padaryti, tai labai priklauso nuo jų darbdaviams. Kai advokatai rasite delegavimo užduotis lengviau nei kiti to padaryti. Paralegal anketa pirmininkas tikslas atlaisvinti advokatui laiką, todėl advokatai gali padaryti tuos dalykus tik advokatai gali padaryti, pavyzdžiui, konsultuoja klientus ir atvykti į teismą.

paralegal Pajamos

Paralegal darbo užmokestis gali priklausyti nuo daugelio veiksnių, įskaitant patirtį, išsilavinimą, patirties aplinkos, ir geografinės padėties. Tie, kurie dirba už federalinės vyriausybės linkę būti labiausiai kompensuoja.

 • Vidutinis metinis atlyginimas: $ 50.940 ($ 24.49 / val)
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas: Daugiau nei $ 82.050 ($ 39.45 / val)
 • Apačia 10% metinis atlyginimas: mažiau nei $ 31.400 ($ 15.10 / val)

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras, 2018

Pastaba : Teisininkų, kurie dirba, esančių didmiesčių įmonėms paprastai uždirba daugiau nei tie, kurie dirba mažesniuose miestuose ir daugiau kaimo vietovėse. Kai patyrę paralegals su specialių įgūdžių ar valdymo pareigas gali uždirbti šešis skaičiai kasmet didžiuosiuose miestuose, o pradinio lygio paralegals kaimo vietovėse gali uždirbti nuo $ 25,000 per metus kaimynystėje.

Švietimas, mokymo, ir sertifikavimas

Kai paralegals turėti jokio formalaus mokymo. Jie mokosi dėl darbo pagal advokatų priežiūros, dažnai darant prielaidą, kad paralegal ir papildomų pareigų poziciją kalėjo kaip juridinis sekretorius ar kitoje paramos vaidmenį tam tikrą laiko tarpą. Tai ne visada, tačiau.

 • Išsilavinimas: Daugelis paralegals turėti dvejų metų asocijuotos laipsnio arba ketverių metų bakalauro laipsnį. Daugelis junior kolegijos siūlo kursus link paralegal sertifikatą.
 • Mokymas: Net jei jie negauna jį klasėje nustatymas, paralegals turi turėti tvirtą žinių apie teisinę terminologiją, federalinių ir valstijų taisyklių teisinės procedūros, ir materialinės teisės. Paralegals gali įgyti šias žinias, dirbant savo kelią nuo pradinio lygio poziciją su advokatų kontoros ar kitų teisinių paslaugų.
 • Pažymėjimas: Ši profesija nėra labai reguliuojama, todėl turintys profesinę sertifikavimo tikrai gali padėti darbas kandidatas išsiskirti iš kitų kandidatų.
 • Licencija: Labai mažai narės turi licencijavimo ar registravimo reikalavimai paralegals.

Teisininkų bakalauro laipsnius paralegal tyrimai, ar kolegijoje laipsnį bet kurioje srityje, kartu su paralegal sertifikatą, paprastai turi geriausias karjeros perspektyvas.

Paralegal įgūdžiai ir kompetencijos

Ne kiekvienas gali būti paralegal. Kai būdingi gebėjimai ir bruožai galėtų atlikti visas tarp sėkmės ir deginimas iš skirtumo.

 • Organizaciniai gebėjimai: Teisininkų turi turėti puikius organizacinius gebėjimus valdyti didelės apimties failus ir eksponatų, kurie gali skaičius už vieną atveju šimtais.
 • Bendravimo įgūdžiai: Teisininkų turi nuolat bendrauti su klientais, ekspertų, teismo personalo ir kitų nei jų darbdaviams advokatai.
 • Stiprūs mokslinių tyrimų ir rašymo įgūdžiai: Šie įgūdžiai yra būtini rengiant reikalavo, mokslinių tyrimų memorandumų, korespondencija, ir kitų dokumentų.
 • Nervai iš plieno: gebėjimas dirbti slėgio ir artėjančių terminų gali būti labai svarbus kai specialybių, kurios apima daug ginčų.
 • Gebėjimas Daugiafunkcinis: Tai yra terminas sunkiųjų profesija, ir daug atvejų gali reikalauti veiksmų tose pačiose ribotam laikotarpiui. Jums gali tekti atlikti įvairias užduotis daugiau nei vieną bylos beveik tuo pačiu metu, atsižvelgiant telefono skambutį vieną klausimą, o rūšiavimo teismo eksponatų į kitą-ir suklysti, nes jūs priblokšti arba išsiblaškęs ne išeitis.

Darbas Outlook “

Didėjantys krūviams paskatino teisininkų deleguoti užduotis anksčiau rezervuotos advokatai, sukurti daugiau galimybių paralegals. Darbo statistikos biuras prognozuoja, kad paralegal pozicijos padidės 15 procentų nuo 2016 per 2026, o tai yra daug greitesnis nei vidutinis.

Tai darbas augimas gali būti bent iš dalies paaiškinti tuo, kad advokatai gali įsiūlyti daugiau dirbti prie savo paralegals už mažesnę valandinį tarifą nei jie asmeniškai mokestį už savo laiką, kaip klientai atsispirti aukštus teisinius mokesčius.

Darbo aplinka

Teisininkų linkę dirbti kartu su kitų darbuotojų, kaip antai advokatus ir pagalbinio personalo, todėl yra paralegal yra kažkas žmonių profesija. Klientas sąveika taip pat yra labai paplitusi tam tikrose teisės srityse.

Dauguma šiame darbe atliekamas biuruose, bet paralegals kartais gali būti kviečiami dalyvauti teismo procese su savo advokatu darbdavių arba kelionės dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, paduoti dokumentus priėmimo ar surinkti informaciją.

Darbo grafikas

Būdamas paralegal yra paprastai dieninių pozicija atliekami per įprastą darbo valandų, tačiau viršvalandžių ir vakaro valandos yra dažnai būtina, kai terminai staklės ir tyrimai yra neišvengiamas, reikalaujantis daug rengimą.

Kaip gauti darbą

gauti sertifikatą

Imtis nacionalinių sertifikuotas teisininko padėjėjas / paralegal egzaminą (CLA / CP egzaminui) po to, kai gavote savo Koledžas arba uždirbo sertifikatą.

PASIRINKITE Specialybė

Tai nėra neįprasta, kad paralegal sukurti specialybę ar patirtimi plotas po įstojimo firmą pradinio lygio pajėgumus. Ji gali tapti įgudę tam tikrose srityse per on-the-darbo mokymus. Galų gale, jis gali nusileisti į kas Jus domina ir kokio tipo teisės ir pareigas esate labiausiai patogiai. Tada jūs galite kreiptis dėl darbo vietų tame sektoriuje.

Pasiruošti pirmasis pokalbis

Jūs galite susisiekti su Nacionalinės asociacijos Juridinių padėjėjų ar nacionalinė federacija paralegal asociacijų Daugiau informacijos apie paralegal karjerą.

Lyginant Panašūs Darbai

Tiems, kurie domisi teisės karjerą taip pat gali atsižvelgti į šiuos profesijas:

 • Pretenzijos Derintojas: $ 65.670
 • Tarpininkas: $ 62.270
 • Teisininkas: $ 120.910

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras, 2018

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *