Top Didelis duomenų Darbas

Posted on

Top Didelis duomenų Darbas

Organizacijos daugelyje ekonomikos sektorių pradėjo rinkti, tvarkyti, saugoti ir interpretuoti didžiulius kiekius duomenų, susijusių su jų veikla. Neseniai atlikto tyrimo NewVantage Partners, 91,6% iš vadovų užklausos, sakė, kad jie buvo padidinti savo investicijas į “Big Data. 91,7% šių respondentų teigė, kad jie jautė jų investicijos buvo būtina pertvarkyti savo veiklą į labiau judrus ir konkurencingų įmonių.

Tai puiki naujiena kandidatus, kurie ieško darbo, per vieną iš geriausių didelių duomenų darbo srityse.

Kur Big Duomenų Darbas Ar

Dėl sparčios plėtros didelių duomenų apdorojimo taikomosiose sistemose, paklausa darbuotojų dramatiškai išaugo per pastaruosius metus. “LinkedIn” praneša, reikšmingą trūkumą duomenys mokslo darbuotojų nacionaliniu ir didžiuosiuose miestuose jų 2018 Workforce Pranešimas: “Nacionaliniu, turime 151,717 žmonių su duomenų mokslo įgūdžių trūkumą, su ypač aktuali trūkumo Niujorke (34,032 žmonių), į San Francisco Bay Area (31,798 žmonių), o Los Andželas (12,251 žmonių). ”
Top 7″ Big duomenų Darbas

1. Duomenų mokslininkas

Pasak PayScale, yra gausu galimybių talentingas informacinių technologijų (IT) duomenų mokslininkų, galinčių kasybos ir žodžiu sudėtingus duomenis didelėms korporacijoms. Bendradarbiaudami su įvairių funkcinių IT komandų, jie kaupia ir sukurti įvairių modelių statistinių duomenų informuoti savo plėtrą sistemomis susiję rekomendacijas ir veiksmų planus.

Norimi kvalifikacijų – IT duomenų mokslininkai turėtų turėti pažangios žinių skirtingų duomenų gavybos metodus, tokius kaip grupavimo, regresinė analizė, sprendimų medžiai ir paramos vektoriaus mašinos. Išplėstinė laipsnį (pavyzdžiui, magistro ar daktaro) kompiuterių mokslo paprastai yra reikalaujama šios pozicijos pobūdžio, be to, ankstesnių metų darbo patirtį susijusioje srityje.

Pajamos : Cituoja Glassdoor kaip # 1 savo 50 geriausių darbų Amerikos 2019 sąrašo, duomenų mokslininkai gali reikalauti, kad vidutinis atlyginimas $ 108,000. Bendras pasitenkinimas darbu rezultatas 4,3 / 5 buvo pagrindinis veiksnys šioje viršaus įvertinimas.

2. Duomenų inžinierius

Duomenų inžinieriai, kaip PayScale atkreipia dėmesį, panaudoti savo kompiuterių mokslo ir inžinerijos stipriąsias kaupti, analizuoti ir valdyti didžiulius duomenų rinkinius. Bendrosios užduotys apima kuriant ir verčiant kompiuterių algoritmus į prototipo kodas, rengiant techninius procesus, siekiant pagerinti duomenų prieinamumą ir projektavimo ataskaitas, skydus, ir priemones galutiniams vartotojams.

Norimi Kvalifikacijų – Darbdaviai paprastai reikalauja, kad darbo kandidatus duomenys inžinerijos pozicijos sėkmingai baigė aukštesnįjį laipsnį kompiuterių mokslo, inžinerijos, arba susijusioje srityje. Jie taip pat nori Pareiškėjai, kurie trejų iki penkerių metų patirtį šioje srityje. Pageidaujama techniniai mokėjimą apima Linux sistemos žinių, gebėjimų SQL duomenų bazių projektavimo ir tvirtą komandą koduojančių kalbų, tokių kaip Java, Python, Kafka, avilys, ar audra. Minkšti įgūdžiai apima puikių raštu ir žodžiu bendravimo gebėjimus, taip pat gebėjimas dirbti tiek savarankiškai ir dėl komandų.

Pajamos : Glassdoor s 50 Geriausi darbai Amerikoje 2019 reitinguojami duomenų inžinierius 8 pozicijos vidutinis atlyginimas $ 106,000 ir pasitenkinimas darbu rezultatas 3,9 / 5.

3. Duomenų analitikas

PayScale aprašoma, kaip duomenų analitikai surinkti naudingos informacijos apie įvairių temų rengiant ir įgyvendinant didelio masto tyrimus. Tai jų darbas įdarbinti tyrimo dalyvių, kaupti ir interpretuoti pateiktus duomenis ir relės savo išvadas tradicinėse diagramas ir ataskaitas, taip pat skaitmeninius formatus.

Norimi kvalifikacijų – Asmenys, ieškantys duomenų analitikas darbo vietų turi būti gerai nusimano kompiuterinių programų, tokių kaip Microsoft Excel, Microsoft Access, “SharePoint” ir SQL duomenų bazių. Duomenų analitikai taip pat reikia gerų komunikacijos ir prezentacijos įgūdžius, su galimybe efektyviai išversti dažnai sudėtinga informaciją įmonės suinteresuotosiomis šalimis.

Pajamos : Duomenų Analitikai, užėmė 31-osios į 50 geriausių darbų Amerikoje 2019, namo vidutinis atlyginimas $ 60.000, o turėti pasitenkinimą darbu rezultatas 3,9 / 5.

4. Saugumo inžinierius

Apsaugos inžinieriai vaidina svarbų vaidmenį joje nelaimė planavimo, baimė, ir jos švelninimo. Jie sumažinti verslo riziką nustatydami kompiuterių ugniasienes, aptikti ir reaguoti į įsibrovimą ir teismo ekspertizės įvardyti sistemų saugumo klausimus. Jie taip pat sukurti ir įgyvendinti bandomuosius planus naują ar atnaujintą programinės ir techninės įrangos ir sukurti daugiasluoksnė gynybos protokolus kompiuterių tinklus. (Šaltinis: PayScale).

Pageidautini kvalifikacijų – bakalauro laipsnį inžinerijos, kompiuterių mokslo, arba susijusioje srityje reikia šiai pozicijai, kartu su keletą metų atitinkamą darbo patirtį ir, idealiu atveju, pramonė saugumo sertifikatus. Be to, jų techninio supratimo kompiuterinių kalbų ir operacinių sistemų, apsaugos inžinieriai taip pat turėtų turėti tvirtą problemų sprendimo ir matematinius sugebėjimus ir gebėjimą dirbti savarankiškai.

Pajamos : Apsaugos inžinieriai užėmė 17-ąją apie 50 geriausius darbus Amerikoje 2019, su vidutinis atlyginimas $ 102,000 ir pasitenkinimas darbu rezultatas 3,8 / 5.

5. Duomenų bazės valdytojas

Duomenų bazės valdytojai, apmokyti ir aukštos kvalifikacijos projektų valdymo ir multitasking, atlikti diagnostiką ir remontą sudėtingų duomenų bazių. Jie taip pat peržiūrėti verslo prašymus duomenų ir duomenų naudojimas, įvertinti duomenų šaltinius, siekiant pagerinti duomenų santraukas ir padėti kurti ir įdiegti sandėliavimo įrangą. (Šaltinis: PayScale)

Pageidautini kvalifikacijų – Darbo Skelbimai duomenų bazių valdytojai paprastai sąrašą bakalauro laipsnį informacinių technologijų ir mažiausiai penkerių metų į duomenų lyderio poziciją kaip pageidaujama kvalifikaciją. Darbo kandidatai duomenų bazių valdymo vaidmenų taip pat turėtų būti gerai išmanantis skirtingų duomenų bazių programinės įrangos, tokios kaip MySQL ir Oracle.

Pajamos : Duomenų bazės valdytojai uždirbo vidutiniškai $ 73.545 pagal Glassdoor.

6. Duomenys Architektas

Duomenų architektai naudoti savo žinias apie duomenų orientuota kompiuterių kalbomis organizuoti ir išlaikyti duomenis reliacinių duomenų bazių ir verslo saugyklų, kurti duomenų architektūra strategijas kiekvienam dalykui plotas įmonės duomenų modelį. (Šaltinis: PayScale)

Pageidautini kvalifikacijų – Bendra darbo įgūdžių ir raktinių atributų, kad darbdaviai siekia visų duomenų architektų apima pažangių techninių kvalifikacijos (ypač kalbomis, pavyzdžiui, SQL ir XML), puikus analitinis sumanumo, kūrybinę vizualizacija, ir problemų sprendimo įgūdžius ir stiprų detalių orientaciją. Dauguma duomenų architektai uždirbo bent bakalauro laipsnį (ir dažnai Išplėstinė laipsnis) į kompiuterio mokslu susijusioje srityje.

Pajamos : Duomenų architektai uždirbo kai kurie iš didžiausių atlyginimų dideliame duomenų sektoriui, vidurkis $ 113.078 pagal PayScale.

7. Techninė Recruiter

Techniniai darbdaviai specializuojasi apsirūpinimo ir atrankos talentingų didelis duomenis, IT, bei kitus techninius specialistus kandidačių baseinai. Jie glaudžiai bendradarbiauti su korporacijų įvertinti jų samdyti poreikius, ir tada ieškoti rinką stipriausių kandidatų konkrečių darbo vietų. Jie taip pat remti profesionalius kandidatus jie įdarbinti visą darbo taikymo, interviu, įdarbinimo ir Supažindinimas procesus. (Šaltinis: PayScale).

Pageidautini kvalifikacijų – Techniniai darbdaviai turi turėti pažangios žinių apie techninę kvalifikaciją, kad darbdaviai siekia savo būsimiems darbuotojams. Geri “žmonės įgūdžiai” yra taip pat svarbu, nes sėkmingas techniniai darbdaviai reikia sukurti teigiamą pranešimą su kandidatus per atrankos ir apklausų etapais.

Pajamos : Glassdoor užėmė techninius darbdaviai, kaip # 28 savo sąrašą 50 geriausių darbų Amerikoje, su pasitenkinimu darbu rezultatas 4.1 / 5 ir vidutinis atlyginimas $ 48.000.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *