Top Big dáta Jobs

Posted on

Top Big dáta Jobs

Organizáciami vo väčšine sektorov ekonomiky začali zhromažďovať, organizovať, ukladať a interpretovať veľkého množstva dát vzťahujúcich sa k ich činnosti. V nedávnom prieskume NewVantage Partners, 91,6% z vedúcich opýtaných uviedlo, že sa zvyšuje svoje investície do spracovania veľkých objemov dát. 91,7% z týchto respondentov uviedlo, že cítil, že ich investície sú nevyhnutné k transformácii svojich operácií do viacerých agilné a konkurenčných podnikov.

To je skvelá správa pre uchádzačov o zamestnanie, ktorí hľadajú zamestnanie v jednej z najlepších veľkých dát pracovných odborov.

V prípade, že Big dáta Jobs Sú

Vzhľadom k rýchlemu rozšíreniu veľkých dátových aplikácií, dopyt po pracovníkoch sa dramaticky zvýšila v posledných rokoch. LinkedIn hlási výrazný nedostatok údajov vedeckých pracovníkov národných i vo veľkých mestách vo svojom 2018 Počet zamestnancov Správa: “Na národnej úrovni, máme nedostatok 151,717 ľudí s dátami vedeckých zručností, sa obzvlášť akútne nedostatok v New Yorku (34,032 miest), San Francisco Bay Area (31,798 ľudí) a Los Angeles (12,251 ľudí). ”
Top 7 Big dáta Jobs

1. Údaje Scientist

Podľa Payscale, tam je nepreberné množstvo príležitostí pre talentovaných informačných technológií dátových vedcov (IT), ktoré sú schopné ťažby a interpretovať komplexné dáta pre veľké korporácie. Partnerstvo s cross-funkčné IT tímov, ktoré zostavujú a vytvárať rôzne modely štatistických údajov, aby informovali svojho vývoja odporúčaní a akčných plánov systémy súvisiace.

Preferované Kvalifikácia – IT dátovej vedci by mali mať pokročilú znalosť rôznych dolovania dát technikami, ako je zhlukovanie, regresná analýza, rozhodovacie stromy a podporné vektorové stroja. Pokročilý stupeň (napríklad diplomovej alebo Ph.D.) v informatike je zvyčajne potrebné pre tento druh postoja, okrem minulých rokoch praxe v príbuznom odbore.

Plat : Zdroj Glassdoor ako # 1 vo svojich 50 Najlepšie práce v Amerike 2019 zozname dátových vedci môžu požadovať priemerný plat vo výške $ 108,000. Celková spokojnosť s prácou skóre 4.3 / 5 bol kľúčovým faktorom v tomto top ratingu.

2. Údaje Engineer

Dátové inžinieri, ako Payscale poukazuje na to, využiť ich Výpočtová technika a silné stránky na agregáte, analyzovať a manipulovať s masívnou dátových sad. Bežné úlohy patrí vytváranie a prekladanie počítačových algoritmov do prototypu kódu, rozvíja technické procesy vedúce k zlepšeniu dostupnosti dát a vytváranie správ, dashboardy a nástroje pre koncových užívateľov.

Preferované Kvalifikácia – zamestnávatelia obvykle vyžadujú, aby uchádzači o zamestnanie na údaje inžinierske pozície úspešne dokončil vysokoškolské vzdelanie v odbore počítačových vied, inžinierstva, alebo príbuznom odbore. Oni tiež dávajú prednosť žiadateľom, ktorí majú tri až päť rokov praxe v odbore. Požadované technické proficiencies patria systémy Linux znalosti, znalosti v databáze SQL dizajnom a solídne znalosť kódovanie jazykov ako je Java, Python, Franz Kafka, úľ, alebo búrky. Mäkké zručnosti patrí vynikajúca písomné a ústne komunikačné schopnosti, rovnako ako schopnosť pracovať samostatne aj na tímy.

Plat : Glassdoor je 50 Best Jobs v Amerike 2019 zaradil dátových inžinierov na 8. pozíciu s priemerným platom vo výške $ 106.000 a pracovné spokojnosť skóre 3,9 / 5.

3. Údaje Analyst

Payscale popisuje dátové analytikmi zhromaždiť užitočné informácie o rôznych témach od navrhovania a realizácie prieskumov vo veľkom meradle. Je to ich práca, aby nábor účastníkov prieskumu, zostaviť a interpretovať predložené údaje a odovzdávať svoje poznatky v tradičných tabuliek a správ, ako aj digitálnych formátov.

Preferované Kvalifikácia – Jednotlivci, ktorí hľadajú údaje analytik pracovných miest musí byť oboznámený s počítačovými programami, ako je Microsoft Excel, Microsoft Access, SharePoint a SQL databáz. Dátové analytici tiež potrebujú dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, so schopnosťou účinne prekladať často zložité informácie akcionárom spoločnosti.

Plat : Dátové Analytici zaradil na 31. na 50 Najlepšie práce v USA 2019, vziať domov priemerný plat vo výške $ 60,000, a majú uspokojenie z práce skóre 3,9 / 5.

4. Bezpečnostné Engineer

inžinieri bezpečnostné hrajú dôležitú úlohu v IT plánovaní pre prípad katastrof, averzia, a zmierňovanie. Oni znížiť vystavenie firemného riziká zriadením počítačovej firewally, odhaľovanie a reakcia na prieniky a forensically zvýraznenie otázok bezpečnostných systémov. Oni tiež vytvoriť a realizovať skúšobné plány pre nové alebo aktualizácie softvéru a hardvéru a vytvoriť viacvrstvové obranné protokolov pre počítačové siete. (Zdroj: Payscale).

Výhodné Kvalifikácia – bakalársky titul v odbore strojárstvo, počítačové vedy, alebo príbuznom odbore je potreba pre túto pozíciu, spolu s niekoľkými rokmi zodpovedajúce praxe a v ideálnom prípade bezpečnostného priemyslu certifikáciou. Okrem svoje technické znalosti programovacích jazykov a operačných systémov, bezpečnostné technici by mali mať tiež solídne riešenie problémov a matematické schopnosti a schopnosť pracovať samostatne.

Plat : inžinieri Bezpečnostné zaradil 17. na 50 Najlepšie pracovných miest v Amerike 2019, s priemerným platom vo výške $ 102.000 a pracovné spokojnosť skóre 3,8 / 5.

5. Database Manager

manažéri databázy, vyškolení a vysoko kvalifikovaných v oblasti projektového riadenia a multitasking, vykonávať diagnostiku a opravy zložitých databáz. Majú tiež pozrieť obchodné požiadavky na dát a využitie dát, vyhodnotiť zdroje dát pre zlepšenie zdrojov dát a pomôcť pri navrhovaní a inštalácii hardvéru úložísk. (Zdroj: Payscale)

Výhodné Kvalifikácia – Pracovné inzeráty databázových manažérov všeobecne zoznamu bakalársky titul v oblasti informačných technológií a najmenej päť rokov vo vedúcej pozícii ako databáza preferovaných kvalifikáciou. Uchádzači o zamestnanie na manažérskych pozíciách Databáza by mala byť dobre zbehlý v inom databázový softvér, ako je MySQL a Oracle.

Plat : manažéri databázy zarobil v priemere o $ 73.545 podľa Glassdoor.

6. Dáta Architect

Dátovým architektom využiť svoje znalosti dátových orientovaných programovacích jazykov organizovať a udržiavať dáta v relačných databázach a podnikových úložísk, vytváranie stratégií dátové architektúry pre každú oblasť modelu podnikových dát. (Zdroj: Payscale)

Výhodné Kvalifikácia – zručnosti Common zamestnanie a kľúčových atribútov, ktoré zamestnávatelia hľadajú v dátových architektov, patrí pokročilé technické znalosti (najmä v jazykoch, ako je SQL a XML), vynikajúci analytický postreh, kreatívne vizualizácie a schopnosť riešiť problémy a silnú orientáciu detail. Väčšina dátových architekti získali aspoň bakalársky titul (a často i pokročilého stupňa) v odbore počítačových vied súvisiacich.

Plat : Dátové architekti získal jedny z najvyšších platov vo veľkej oblasti dát, v priemere vo výške $ 113.078 podľa Payscale.

7. Technické Recruiter

Technické náborář sa špecializujú na získavanie a skríningu nadaných veľkých objemov dát, IT a ďalšie technické odborníkov pre kandidátske bazény. Úzko spolupracujú s podnikmi, aby posúdila svoje náborové potreby, a potom hľadať na trhu pre najsilnejších kandidátov na konkrétne pracovné príležitosti. Podporujú tiež profesionálne kandidátov naberajú v celej žiadosti o zamestnanie, pohovor, najímanie a Onboarding procesy. (Zdroj: Payscale).

Výhodné Kvalifikácia – Technické náborář treba mať pokročilé znalosti o technickej spôsobilosti, ktoré zamestnávatelia žiadať vo svojich budúcich zamestnancov. Dobrí “ľudia skills”, sú tiež dôležité, pretože úspešné technické náborář potrebujú budovať pozitívny vzťah s uchádzačmi o zamestnanie v priebehu skríningových a pohovory etapách.

Plat : Glassdoor zaradil technické regrútov ako # 28 na ich zozname 50 Best pracovných miest v Amerike, s uspokojením skóre zamestnania 4,1 / 5 a priemerným platom vo výške $ 48.000.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *