Ako zobraziť zamestnávateľ máte z pridanej hodnoty pri práci

Posted on

Ako zobraziť zamestnávateľ máte z pridanej hodnoty pri práci

Jedným z najdôležitejších vecí, ktoré môžete urobiť pri hľadaní práce je ukázať manažéra, čo môžete priniesť do spoločnosti. Zamestnávatelia hľadajú kandidátov, ktorí budú pridanú hodnotu k ich organizáciu, a je jedným z cieľov manažéra je, aby sa ubezpečil ľudia najímajú sú špičkoví umelci, ktorí uspejú v polohe. Môžete robiť to pre nich jednoduchšie tým, že ukazuje ste veľmi dobre kvalifikovaný pre túto prácu.

Váš životopis, motivačný list a ďalšie pracovné materiály môžu preukázať, ako ste pridanú hodnotu vo svojich predchádzajúcich pozícií. Ak máte vybrané na pohovor, príklady zdieľanie vašich úspechov, aby ukazujú, ako by bolo ideálne tip pre túto rolu.

Tip: Pri jasne ukazuje spôsoby, ako uspel v predchádzajúcich pozíciách, budete pomôcť zamestnávateľom pochopiť, prečo by ste byť cenným zamestnancom.

Ako zobraziť budúceho zamestnávateľa Vaša hodnota

Definovať “úspech” vo svojich predchádzajúcich pozícií. Ešte predtým, než písať o pracovný výkon, premýšľať o tom, ako sa úspech meria vo svojich predchádzajúcich rolí. Ak ste pracovali v oblasti predaja, úspech by mohol byť merané počtom klientov ste mali. Ak ste boli učiteľ, váš úspech by boli namerané sčasti stupňoch svojich žiakov a výsledky testov. Uistite sa, že viete, čo úspech vyzeralo v každej pozícii, ktorú si držal.

Urobte si zoznam spôsobov, ako ste dosiahli úspech . Potom, čo ste definovali “úspech” vo svojom predchádzajúcom zamestnaní, vytvoriť zoznam koľkokrát ste išli nad rámec ju doručiť. Napríklad si možno všimnete, mesiac, kedy ste získali množstvo nových klientov, alebo v čase, keď výsledky testov svojich žiakov výrazne zlepšila v priebehu celého roka.

Kvantifikovať tento úspech. Akonáhle máte zoznam úspechov a úspechy, premýšľať o spôsoboch, ako kvantifikovať tento úspech . Čísla pomáhajú najímanie manažérov vidieť, ako presne ste pridanú hodnotu pre spoločnosť. Tieto čísla nemusia týkať ziskovosti. Namiesto toho, oni by mohli odkazovať na ušetrený čas, náklady sa znížili alebo procesov zlepšila. Napríklad, ak ste administratívny pracovník, mali by ste vysvetliť, že ste prešli svoju kanceláriu na e-súborového systému, ktorý zachránil firmu o $ 1,000 ročne v papierových výrobkov.

Urobte si zoznam ocenení, ktoré ste dostali. Zmienku žiadne ocenenie ani iné formy uznanie, ktorý ste dostali pri práci tiež ukazuje, že váš zamestnávateľ uznal svoju dôležitosť pre spoločnosť.

Úžitková hodnota súvisiacich kľúčových slov. Použite aktívne slovesá a ďalšie kľúčové slová vo svojom životopise a motivačného listu, ktorý pomôže ukázať, ako ste pridanú hodnotu, zatiaľ čo v predošlých podnikov. Niektoré slová môžete použiť patrí:

 • Dosiahol / nominovaný / won
 • Vytvorené
 • Znížená / zvýšená
 • vyvinutý
 • generované
 • Vylepšený
 • zahájený
 • Príjmy / zisky
 • uložené
 • v rámci rozpočtu

Kedy a ako uviesť svoje hodnoty

Vyzdvihnúť svoje úspechy svoj životopis

V histórii pracovnej časti vášho životopisu, nemajú jednoducho uviesť svoje povinnosti pre každú predchádzajúcom zamestnaní. Namiesto toho, zahŕňajú príklady toho, ako ste pridanú hodnotu pre každú spoločnosť. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť je použiť odrážky upozorniť na svoje úspechy v každej úlohe.

Môžete zvýrazniť niektoré zo svojich mnohých príkladov významných pridanou hodnotou vo svojom súhrne životopis , ak máte jeden. Napríklad editor mohol napísať zhrnutie životopis, ktorý hovorí, “na voľnej nohe editor s 10 rokmi praxe revízie články, eseje a knihy. Upraví v priemere 200 strán v týždni po dobu niekoľkých desiatok ocenených autorov a časopisov. ” Tento súhrn obnovenia kvantifikuje úspech editora, pokiaľ ide o jej schopnosť zvládnuť veľký objem stránok a počet klientov. Zdôrazňuje tiež svoje skúsenosti s kvalitou písania.

Zdieľať príbeh v sprievodný list

V sprievodný list, vyzdvihnúť dve alebo tri zručnosti alebo schopnosti , ktoré ukazujú, ako ste tou správnou fit pre túto prácu . Pre každú zručnosť, nehovoriac o dobu, po ktorú ju použiť na dosiahnutie úspechu pre vašu spoločnosť.

Napríklad, dalo by sa povedať, že si učiteľ, ktorý má silné manažérske zručnosti v triede. Dalo by sa zadať vám podarí učebne až 35 študentov a vy ste vyhral tri vyučovacie ocenenie pre efektívne riadenie triedy.

Tip: Pri vyčíslení svoj úspech a zdôrazňovať svoje ocenenie, bude vám ukázať zamestnávateľom, že vaše predchádzajúce organizácia vás cenná.

počas pohovoru

Vo svojom rozhovore, mohol by vám konkrétne otázky, ako: “Povedz nám, ako ste pridanú hodnotu vo vašich predchádzajúcich pracovných miest.” Ak tak urobíte, výmenu príkladov úspechov zo zoznamu, ktorý ste vytvorili pred pohovorom.

Môžete sa tiež spomenúť, ako ste pridanú hodnotu pri odpovedi na ďalšie otázky pohovore. Napríklad, ak ste sledujú prácu ako hosteska a anketár sa spýta, či môžete zvládnuť stres v práci, mohli by ste spomenúť priemerný počet ľudí, sediacich na weeknights a cez víkendy na svoje predchádzajúce hostessing práci. To sa prejaví zamestnávateľa môžete spravovať rušnej reštaurácii prostredia.

Príklady Ako zobraziť, že ste z pridanej hodnoty

Pri písaní svoj životopis a motivačný list a pri príprave na pohovor použiť tieto vzorky pre inšpiráciu.

Vzorka Zamestnanosť História Sekcia životopis

História zmlúv
koordinátor Senior Event , ABC Events, Boston, MA 2017-súčasnosť

 • Naplánovaná a prevedená cez 125 podujatí, vrátane firemných ustúpi, dobročinnosti a semináre pre skupiny až 300 účastníkov.
 • Spravované rozpočty prípade až do výšky $ 50,000 doplnky akcie v rámci rozpočtu 100% času.
 • Dostal v priemere 4,81 z 5 hviezdičiek od klientov.

Svadby asistent koordinátora , Claire Smith Svadby, Hartford, CT 2015-2017

 • Co-plánované a súčasne vykonaný cez 25 svadby so stranami až 250 ľudí.
 • Zodpovedný za riadenie vzťahov s viac ako 20 predajcov po celej väčšej novú Anglicka oblasť.
 • Spravované rozpočty až do výšky $ 100,000.
 • Povýšený z asistent asistent koordinátora kvôli mojej vynikajúce rozpočtu a organizačných zručností.

Vzorka Bod z sprievodného listu

Uvádzate v popise práce, ktorú chcete barmana s rozsiahlymi skúsenosťami v rýchlo sa meniacom prostredí. Som veľmi pohodlné a zoznámi s prácou vo veľkých, rušných reštaurácií. Ako hosteska na ABC reštaurácie na tri roky, sedela som v priemere 300 tabuliek denne. Keď som prevedení na bežca a potom barman v XYZ Bar a výčap, slúžil som 200-400 zákazníkov na víkendových nociach. Môj nadriadený raz ocenený me “zamestnanec mesiaca”, pretože moje schopnosti zvládať tlaky náročnom pracovnom prostredí.

Vzorka Reakcia na rozhovor otázku

Nižšie je uvedený príklad v reakcii na rozhovor otázku: “Prečo by sme mali najať?”:

Mám veľa známosti pracujúcich v spúšťacieho prostredia, ako je tá vaša. Aj teraz možnosť byť inovatívne a kreatívne, ktoré spúšťacie poskytuje. Hovoril ste, že v práci výpis chcete inovatívny mysliteľ, ktorý možno použiť kreativity pre zvýšenie účinnosti. Ide o druh práce by som robiť. Napríklad v mojej predchádzajúcej pozícii ako riaditeľ operácií, zamestnanci boli často neskoro na schôdzky. Uvedomil som si, jedným z riešení bolo vytvoriť účinnejší systém pre plánovanie schôdzok. Prešiel som na našu kanceláriu v novom plánovacím systémom, ktorý zníženého zmeškané stretnutia a chyby v zadaní miestnosti o 20%. Tiež som ponúkol tri školenia v novom systéme, takže tam bol malý užívateľské chyby, a to aj v prvom týždni používania systému.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *