Športové Scout Job Description: Platové, zručnosti a ďalšie

Posted on

Športové Scout Job Description: Platové, zručnosti a ďalšie

Športové skauti hľadať a regrutovať nových členov športového tímu na vysokej škole, amatér alebo profesionálnej úrovni. Hodnotí pohybových zručností športovcov, postoj, a ďalšie faktory, ktoré by mohli určiť ich úspech na tím. Skauti sú neoddeliteľnou súčasťou zlepšenia úrovne tímom má talent, ktorý môže zaplatiť dlhodobé dividendy z hľadiska výkonu a víťazstva.

Most skauti práca s konkrétnou športový tím, ale existujú aj skauting pozície prepojenej s externými službami, ktoré potom predávajú svoje informácie pre tímy. V niektorých prípadoch, skauti sú tiež tréneri športových tímov.

Športové Scout povinnosti a zodpovednosť

Táto práca všeobecne vyžaduje schopnosť robiť tieto práce:

 • Nájsť perspektívnych športovcov pomocou nasledujúcich športové správy a rozvíjať vzťahy s trénermi zo strednej školy a amatérska atletická únie (AAU) tímy
 • Navštevovať športové hry a sledovať videá z atlétov do úvahy pre vyhodnotenie ich výkonnosti
 • Analyzovať štatistiky výkonu perspektívnych športovcov
 • Porovnávať potenciálne atlétmi ako na potenciálny nepriateľské tímy
 • Daj správy a odporúčania trénera, manažéra alebo vlastníka tímu, pre ktorý Sú skauting
 • Koordinovať a stimuly potenciálnym hráčom

Na profesionálnej úrovni, väčšina skauti vyhodnotiť mladých hráčov, aby sa pokúsili zistiť, či jedného dňa budem môcť podieľať na profesionálnej úrovni. Špehovia tiež pomôcť určiť, na akej úrovni tím by mal investovať v danom prehrávači. To zahŕňa aj rozhodnutie o tom, či navrhnúť prehrávač a koľko peňazí na ponuku pre podpisového bonusu.

Vysoká škola náborář tiež vyhľadávali stredoškolskou talent, ale sú zvyčajne vozy s univerzitným tímom.

Športové Scout Plat

A športové scout platu môže líšiť v závislosti od umiestnenia, skúseností, spoločnosť, alebo v škole, pre ktorú pracujete, rovnako ako či je pozícia na plný úväzok alebo na čiastočný úväzok. Vzhľadom k tomu, mnoho športov skauti práce menšie ako na plný úväzok, na platy priemery sú všeobecne nízke.

 • Stredná ročný plat: $ 32.270
 • Top 10% ročného platu: $ 75.400
 • Dno 10% ročného platu: $ 18.670

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics (BLS), 2017

Výchova, vzdelávanie a certifikácia

Väčšina skauti sú bývalí športovci, a iní sú súčasní alebo bývalí tréneri s dlhoročnými skúsenosťami po športe.

 • Vzdelanie: Vysoká škola nie je nevyhnutne podmienkou pre skautov, ktorí hrali šport na vysokej úrovni a rozvinutých záujem oko pre talent. Avšak, športové skauti zvyčajne majú bakalársky titul v odbore obchodu, marketingu, predaja, alebo športový manažment.
 • Doterajšie skúsenosti : Vzhľadom k tomu, skauti, musí mať schopnosť vyhodnotiť talent mladých hráčov, musí mať rozsiahle zázemie v hraní tohto športu, typicky na vysokej škole alebo profesionálnej úrovni, trénovať na vysokej úrovni, alebo mnoho rokov po športe.

Športové Scout zručnosti a kompetencie

Kým skauti pre športové tímy môžu pochádzať z najrôznejších prostredí, ktoré by vo všeobecnosti mali mať tieto vlastnosti, aby bola úspešná:

 • Rozhodovacie schopnosti : Skauti musia byť analytické a selektívne pri výbere možných hráčov pre tím a musí urobiť rozhodnutie na základe toho, čo je pre tím Pracujú s najlepšou.
 • Komunikácia: Skauti musia účinne predstavujú možnej príležitosti k potenciálnym hráčom a súčasných možnostiach na trénerov a tímy Pracujú s.
 • Vášeň: Úspešný tréner by mal byť vášnivý dosť naučiť sa všetky vstupy a výstupy športovým a aktuálne informácie o hráčoch a príslušných trendov.

Job Outlook

Aj keď sa očakáva, že trh pre športové skauti rastie rýchlejšie ako priemerná kariéry vo výške 13 percent po roku 2026, môže byť vysoká miera konkurencie na vrchol Scouting polohách, v súlade s BLS.

Pracovné prostredie

Skaut môže robiť nejakú prácu v kancelárii, ale väčšina práce sa odohráva v miestach, kde tento šport oni Scouting for sa hrá. Pozíciu tiež typicky vyžaduje cestovanie vidieť hráčov v akcii.

Pracovný rozvrh

Pracovný čas sa môže líšiť pre skautov a môže zahŕňať víkendy a večery. Mnoho skauti sú samostatne zárobkovo činné osoby a platia pre jednotlivé prieskumných úloh s rôznym hodín. Ostatné skauti pracujú na čiastočný úväzok v určitej oblasti alebo regiónu pre tím. Pretože postaviť doterajšie úspechy, plný úväzok pokrývajú väčší územné celky alebo koordináciu ďalších skauti sú jednou z možností. Niektorí skauti zálohu Preskúmať režisér úlohy s tímami alebo iných rôznych administratívnych pozíciách, ako generálny manažér.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *