Sportas Skautų Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai ir daugiau

Posted on

Sportas Skautų Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai ir daugiau

Sports skautai ieškoti ir įdarbinti naujus narius iš sporto komandos kolegijoje, mėgėjų, arba profesinį lygį. Jie įvertinti sportininkų fizinius įgūdžius, požiūrį bei kitus veiksnius, kurie galėtų nustatyti savo sėkmės komanda. Skautai yra neatsiejama pagerinti komandos lygį talento, kuris gali mokėti ilgalaikius dividendus atlikimo terminai ir laimi.

Dauguma skautai darbas su konkrečiu sporto komandos, bet ten taip pat yra žvalgymo pozicijos, priklausančios už paslaugas, tada parduoda savo informaciją komandų. Kai kuriais atvejais, skautai taip pat treneriai sporto komandų.

Sportas Skautų pareigos ir atsakomybė

Tai darbas paprastai reikalauja gebėjimo atlikti šiuos darbus:

 • Ieškoti potencialius sportininkų po sporto naujienos ir plėtoti santykius su treneriais iš vidurinės mokyklos ir mėgėjų Athletic Sąjungos (NNV) komandų
 • Dalyvauti sporto žaidimus ir žiūrėti vaizdo įrašus sportininkų svarstomas įvertinti jų efektyvumą
 • Analizuoti statistikos būsimiems sportininkams veiklos
 • Palyginkite potencialius sportininkų tiems potencialiems kilo komandų
 • Padovanoti ataskaitas ir rekomendacijas treneris, vadovas, ar savininkas komandos, kurioms jie žvalgymo
 • Koordinuoti ir siūlyti paskatas būsimiems žaidėjams

Kaip profesionaliu lygmeniu, dauguma skautai įvertinti jaunus žaidėjus bando nustatyti, jei vieną dieną jie galės prisidėti prie profesionalaus lygio. Skautai taip pat padeda nustatyti, kokiu lygiu komandą turėtų investuoti į tam tikrą grotuvą. Tai apima sprendimą dėl to, ar parengti grotuvas ir kiek pinigų pasiūlyti tam pasirašymo premiją.

Kolegijos darbdaviai taip pat skautų vidurinės mokyklos talentą, bet paprastai treneriai su kolegijos komanda.

Sportas Skautų Pajamos

A sportui skautų atlyginimas gali skirtis priklausomai nuo vietos, patirties, įmonės ar mokyklos, už kuriuos jie dirba, taip pat, ar pozicija yra dieninių arba ne visą darbo laiką. Kadangi daug sporto skautai darbas ne visą laiką, atlyginimų vidurkiai paprastai yra mažos.

 • Vidutinis metinis atlyginimas: $ 32.270
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas: $ 75.400
 • Apačia 10% metinis atlyginimas: $ 18.670

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras (BLS), 2017

Švietimas, mokymo ir sertifikavimo

Dauguma skautai yra buvę sporto žaidėjai, o kiti yra dabartiniai arba buvę treneriai su ilgamete patirtimi po sporto.

 • Išsilavinimas: Aukštesnysis nebūtinai yra reikalavimas skautų, kurie vaidino sporto aukšto lygio ir išsivysčiusių nori akis už talentą. Tačiau, sporto skautai paprastai turi bakalauro laipsnį verslo, rinkodaros, pardavimo, ar sporto vadyba.
 • Išsilavinimą ir patirtį : Kadangi skautai turi turėti galimybę įvertinti talentą jaunų žaidėjų, jie turi turėti plačias foną žaisti sporto, paprastai kolegijoje ar profesinio lygio, instruktavimas aukšto lygio, ar ilgametę po sporto.

Sporto Skautų įgūdžiai ir kompetencijos

Nors skautai už sporto komandų gali ateiti iš įvairių sluoksnių, jie paprastai turėtų turėti šias savybes būtų sėkmingas:

 • Sprendimų priėmimo įgūdžiai : Skautai turi būti analitinis ir selektyvus renkantis galimus žaidėjus komandoje ir turi priimti sprendimus remiantis tai, kas geriausia komandai jie dirba su.
 • Bendravimas: Skautai turi veiksmingai pateikti galimus galimybes potencialiems žaidėjams ir dabartinių variantų į trenerių ir komandų jie dirba su.
 • Aistra: Sėkmingas treneris turėtų būti aistringas pakankamai sužinoti visas Tajniki sportinio ir sustabdyti dabartinę su žaidėjais ir atitinkamų tendencijų.

Darbas Outlook “

Nors už sporto skautai rinka augs sparčiau nei vidutinis karjerą, esant 13 proc normos per 2026, gali būti aukšto lygio konkurencijos viršuje Scouting pozicijas, atsižvelgiant į BLS.

Darbo aplinka

Skauto gali padaryti tam tikrą darbą biure, bet iš darbo dalis vyksta į vietas, kur sportas jie žvalgymo yra žaisti. Pozicija taip pat paprastai reikalauja keliauti pamatyti žaidėjų veiksmų.

Darbo grafikas

Darbo valandos gali skirtis skautų ir gali apimti savaitgaliais ir vakarais. Daugelis skautai yra savarankiškai dirbantys asmenys ir yra mokama už atskirų žvalgymo užduočių įvairaus valandas. Kitos skautai dirbti ne visą darbo dieną tam tikroje srityje ar regiono komanda. Kaip jie pastatyti įrašus sėkmės, dieninio darbo, apimantys didesnį teritorijas arba koordinuojančios kitų skautų yra galimybė. Kai skautų iš anksto į žvalgymo direktorė darbo su komandomis ar kitų įvairių administracinių pozicijų, kaip generalinis direktorius.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *