Gydytojas Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Posted on

Gydytojas Darbo aprašymas: Atlyginimas, įgūdžiai, & Daugiau

Po teikti diagnozes, gydytojai gydyti pacientus, kurie kenčia nuo ligų ir traumų. Gydytojai taip pat vadinamas gydytojus ir jie gali būti arba gydytojai (MD) arba gydytojai osteopathic medicinoje (DO).

Abu gydytojai tipų naudoti tradicinius gydymo metodus, tokius kaip vaistus ir chirurgijos, bet DO pabrėžti organizmo kaulų ir raumenų sistemos,  profilaktinė medicina , ir visapusiškas pacientų priežiūrą. Gydytojai gali būti pirminės sveikatos priežiūros gydytojai, arba jie gali specializuotis tam tikroje srityje medicinos pavyzdžiui, vidaus ligų, skubios medicinos, akušerijos ir ginekologijos, neurologijos, pediatrijos, geriatrijos, psichiatrijos, endokrinologijos, oftalmologijos, ar Anesteziologijos.

Daktaras pareigos ir atsakomybė

Konkrečias pareigas gali skirtis priklausomai nuo specialybės, bet visi gydytojai turi sugebėti atlikti šias pareigas:

 • įvertinti simptomus
 • diagnozuoti sąlygos
 • Nustato ir skiria gydymą
 • Pateikite tolesnę priežiūrą pacientams, nukreipti juos į kitas teikėjų ir interpretuoti jų laboratorinius rezultatus
 • Bendradarbiaukite su  gydytojo padėjėjai , slaugytojai praktikai, registruotų slaugytojų ir kitų sveikatos priežiūros specialistų
 • paskirti vaistai
 • Viešnagės dabartinę su medicinos technologijų ir mokslinių tyrimų

Nuo gydytojai yra atsakingi už jų pacientams gerovei, šis darbas yra didesnis nei dauguma. Be to, turintys išsamių žinių apie mediciną, jie turi gebėti bendrauti savo išvadas pacientams, kurie paprastai neturi tokių pačių žinių. Jie dirba su žmonėmis, kai jie yra labiausiai pažeidžiamus ir tai reikalauja empatiją, be reikiamo techninių žinių.

Be pamatinių pareigų ir atsakomybės visų gydytojų, kiekvienas specialybės srityje reikalauja gydytojai galės atlikti užduotis konkrečiai nuo tų darbo vietų. Chirurgai, pavyzdžiui, turi būti rankų miklumas atlikti tikslius veiksmus ir ištvermės praleisti valandas vienu metu operacinėje.

gydytojas Pajamos

Gydytojų ir chirurgų pelnas gali skirtis priklausomai nuo specialybės.

 • Vidutinis metinis atlyginimas: $ 208,000

Šaltinis: Darbo statistikos biuras , 2017

Švietimas, mokymo, ir sertifikavimas

Po bakalauro studijų, tampa gydytojas paprastai reikalauja mažiausiai septynerius metus o kartais ilgesnės mokyklos ir mokymo priklausomai nuo konkrečių karjeros kelyje.

 • Išsilavinimas: Būsimieji gydytojai turi būti priimtas į akredituotą medicinos mokykloje, kuri paprastai reikalauja baigia bakalauro anksto med programą. Tai apima atsižvelgiant didelę kursinių biologijos, anatomijos ir fiziologijos, chemijos, ir bendro mokslo. Medicinos mokykla yra ketverių metų programa. Ryšių komitetas medicinos mokslo  (LCME) akredituoja Medicinos mokyklos programas, kurios suteikia MD laipsnį. Osteopathic medicinos mokyklų programos (tie, kurie suteikia do laipsnį) gauna akreditaciją iš  Amerikos Osteopathic asociacijos komisijos Osteopathic kolegijos akreditacijos organizacijos (COCA) .
 • Mokymas: Medicinos mokyklos seka rezidentūros mokymo programa, kuri paprastai trunka bet nuo trejų iki septynerių metų, priklausomai nuo specialybės. Akreditavimo taryba aukštosios medicinos mokslo  (ACGME) ir  Amerikos Osteopathic asociacija  (AOA) akredituoti rezidentūros programos atitinkamai MDS ir DOS. 2015 liepos mėn šios organizacijos, kartu su  Amerikos asociacijos kolegijų Osteopathic medicinos  (AACOM), pradėjo juda link vieno akreditavimo sistema. Šis perėjimas yra tikimasi, bus baigtas liepos 2020.
 • Licencija: Gydytojai reikalinga licencija iš valstybės medicinos ar osteopathic tarybos praktika JAV reikalavimai skiriasi nuo valstybės, ir gali būti rasti  valstybių Medicinos tarybų federacijos  interneto svetainėje. Nors reikalavimai skiriasi, visi MDS turi praeiti  Jungtinių Valstijų medicinos licencijavimo ekspertizės  (USMLE) ir DO turi praeiti Išsami Osteopathic medicinos licencijavimo ekspertizės (COMLEX-JAV).

Daktaras įgūdžiai ir kompetencijos

Be baigimo medicinos mokykloje ir ia, gydytojai taip pat turi specialius  minkštųjų įgūdžių sėkmės šioje okupacijos. Tai yra gebėjimai, su kuriuo vienas arba gimę ar įsigytas per gyvenimo patirtį. Tarp jų yra:

 • Problemų sprendimas : Įvertinus paciento simptomus ir padaryti diagnozę, gydytojai turi pasirinkti tinkamą gydymą. Norėdami tai padaryti, jie turės  kritinio mąstymo įgūdžius  palyginti galimus variantus.
 • Bendravimo įgūdžiai: Puikios  klausymosi įgūdžiai  leidžia gydytojams suprasti savo pacientų simptomus ir problemas. Jie turi aukščiausios žodinę komunikaciją įgūdžius paaiškinti diagnozes pacientams ir jų šeimoms ir perteikti instrukcijas ir informaciją apie gydymo slaugytojams ir kitiems personalo.
 • Paslaugų Orientacijos: Gydytojas turi norėti padėti žmonėms. Nors yra keletas keliai laisvų šioje srityje, kurie neapima darbo su pacientais tiesiogiai, dauguma tyrimų varo noras padėti žmonėms.
 • Stebėsena:  Gydytojai turi būti atidūs pokyčių pacientų sąlygas ir reaguoti į juos tinkamai. Tai gali apimti viską, nuo ilgalaikių pokyčių reguliariai pacientus į trumpalaikius pokyčius, sveikstantiems nuo konkrečios procedūros ar ligos.

Darbas Outlook ”

JAV Darbo statistikos biuras projektų darbo vietų gydytojai ir chirurgai augs apie 13 proc nuo 2016 ir 2026, tai yra beveik dvigubai daugiau 7 proc augimas prognozuojamas žmonių visose karjeros, bet šiek tiek lėčiau nei kitų sveikatos diagnostikos augimo ir gydyti praktikus. Vis gyventojų senėjimas bus vairuoti už daugiau gydytojų paklausą.

Darbo aplinka

Keletą profesijų skirtis tiek, kiek pagal darbo aplinkoje, pavyzdžiui, kad gydytojas. Gydytojas su šeimos praktika mažoje bendruomenėje gali turėti gana ramus operaciją su nedideliu darbuotojų. Kita vertus, gydytojai, dirbantys palatoje miesto aplinkoje gali būti susiduria su kraštutiniais atvejais ir didelio streso reguliariai. Daugelis gydytojų pasirinkti specializuotis tam tikroje srityje, kuri dažnai diktuoja aplinką, kurioje jie dirba, tipą ir streso sumą jie susiduria.

Darbo grafikas

Gydytojų tvarkaraščiai gali būti reiklus, bet kaip sudėtinga jie priklauso nuo jų rūšies darbą. Pediatras ar šeimos gydytojas galėtų išlaikyti daugiau reguliarius verslo valandas, bet chirurgas dažnai budi ir dažnai atlieka procedūras, kurios gali eiti gerai pro aštuonių valandų tipiškas darbo dienos. Prieš nustatant karjerą, visi gydytojai turi baigti rezidentūrą, kad paprastai reikės ilgas valandas, įskaitant naktis ir savaitgaliais ir dažnai laikotarpiais yra budi.

Kaip gauti darbą

Pradėk anksti

Kelionė į medicinos mokyklą, reikia būti didelis pasiekti studentas ir atsižvelgiant tinkamus užsiėmimus, įskaitant biologijos, chemijos, fizikos ir matematikos, kaip bakalauro.

būti įvykdytas

Mokymas turi būti gydytojas gali užtrukti kiek dešimtmetį už uždirbti bakalauro laipsnį.

SPECIALISE

Iki to laiko medicinos studentai pradeda savo rezidencijas, jie gali pradėti sutelkti dėmesį į specialybę.

Lyginant Panašūs Darbai

Yra daug profesijų, išskyrus gydytojus, kurie padeda gydyti pacientus, medicinos srityje. Įtraukti tarp jų, mediana metinių atlyginimų, yra:

 • Stomatologai: $ 158.120
 • Gydytojo padėjėjai: $ 104.860
 • Slaugytojas Praktikai: $ 110.930

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras , 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *